Alex Zikmundová

Alexandra Zikmundová – průvodkyně podvědomím

Mindset, podvědomí, rychlá změna.

Na rozdíl od klasického zvědomování si bloků, jdu přímo k příčinám, které jsou ukryty v podvědomí, proto se změny nejen pociťují, ale hlavně okamžitě žijí.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Měním přesvědčení, které zodpovídají za kvalitu a radost ve tvém životě. Odstraníme staré vzorce chování, strachy, bloky a příčiny brzdící tě v životních změnách a snech.

Nedaří se ti zhubnou, přestat kouřit, být úspěšná, postavit se sama za sebe nebo tě děsí nejistoty a nejsi se sebou spokojena?
Spolu se podíváme na tvé vysněné já, bez nutnosti se vracet do minulosti, traumat, dětství, ani minulých životů.

Největší mistrovství je pro mě cesta, až za všechny vzorce chování, je to místo, kde se setkáme se svým skutečným já a staneme se svým zdrojem - lásky, sebehodnoty, radosti.... protože až tehdy jsme skutečně nezávislé.

 

S Alexandra Zikmundová – průvodkyně podvědomím se můžete propojit v její fb skupině Rozklíčování života nebo ji sledovat na TikToku.

 

Nenechte si ujít její články na téma Postav se do své vnitřní síly nebo Proč jít naproti změnám v životě.

Reference

Alex je velmi příjemná osobnost, se kterou je radost mluvit. Velmi rychle jsme se dokázaly naladit a sehrát. Její styl práce byl pro mě novinkou a nevěděla jsem, co přesně očekávat. Celé to bylo svižné, jasné a příjemné. Totální šok jsem pak měla později. Dva dny před naší konzultací jsem si dělala malé cvičení ohledně mého „tématu“. Bez přemýšlení doplňujete odpovědi do vět a výsledek jasně ukáže,
v jakém vnitřním naladění jste. Stejné cvičení jsem si bez přemýšlení nad naší konzultací udělala ten den večer. Odpovědi
byly úplně někde jinde. Nechápala jsem. Alex můžu rozhodně doporučit.

Gita Feichtingerová

Virtuální asistentka, www.gitafeichtinger.cz

Cítila jsem, že se už dlouho točím v kruhu, nedaří se mi z něj vystoupit a intuitivně jsem šla do spolupráce s Alex, abych proces urychlila. Řešily jsme, jak se postavit do své síly a dovolit si opustit pocity, že ještě nejsem dost. Po 4 sezeních ze mě spadl velký balvan a já vím, že už můžu. Celá energetická práce ve mně doznívá a výsledky se postupně dostavují. Proměnily se vztahy kolem mě, lidé na mě reagují jinak a do života mi chodí situace, díky kterým se přibližuju své vizi. Alex mi pomohla tyhle věci vidět, vnímat a nebát se jich. Ale naopak se s jejich pomocí posunout tam, kam mám. 

Petra Vicková

Copywriterka, www.petravickova.cz

Dekuji Alex za krásné sezeni, uspokojilo moji vnitřní čarodějku i moji praktickou část. Moje praktická část si užila, že to bylo jednoduché, věcné a rychlé, a moje čarodějka ten proces. Alex mě krásně provedla svým příjemným hlasem a empatií, takže jsem se krásně otevřela k tématu. A nejen že jsme něco udělali, já ty slova začala cítit i zevnitř. Je krásné se znovu napojit plně na mojí radost.

Petra Valníčková

Učitelka harmonického života, www.divine-witch.com

S Alex se nikdy a nikde neztratíte…ani samy sobě. Měla jsem tu čest již dvakrát být v Alexině energetickém poli. Přišla jsem za ní s ne zrovna jednoduchými zadáními…a…ona vše rozklíčovala…s absolutním napojením na mě i na zdroj, s laskavostí, soucitem a Láskou mě provedla složitými tématy a odcházela jsem o pár let i problémů lehčí. Velmi doporučuji, poradí si s jakýmkoliv tématem.

Andrea Jandová

Transformační umělkyně a čarodějka ladění, www.andreajandova.cz

Děkuji moc Alex Zikmundová za krásné sezení. Když Alex vyhodila svoji nabídku věděla jsem hned, že tohle přesně potřebuji, i když jsem netušila, co mě čeká. Metoda, kterou Alex používá je opravdu zajímavá a jednoduchá, což jsem po několika měsících intenzivní práce na sobě fakt ocenila. Cítila jsem, jak mě jednotlivé cvičení opravdu okamžitě posilují. Dělám věci s mnohem větší lehkostí. A věřím, že naše setkáni přišlo v ten správný čas a nebylo určitě poslední. Doporučuji.❤️

Lucie Galle

Koučka harmonického podnikání, www.luciegalle.com

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články