Andrea Justová

Andrea Justová – Interiérová designérka

Interiér, domov, návrh interiéru, bydlení.

Vytvářím nápaditý design s maximálním respektem k vašim potřebám a přáním.

Další informace

Kategorie

péče o domov, zahrada, úklid, ruční tvoření, umění

Lokalita

online, Praha

Andrea Justová – Interiérová designérka vám vytvoří interiér přesně podle vašich představ.

 

Nebudu vám diktovat, jak máte bydlet , ale budu naslouchat tomu, jak byste chtěli bydlet.

Zastávám názor, že originální a neotřelý design nutně neznamená drahé nákupy, ale dobré nápady.

Dodržuji termíny a spolupracuji se spolehlivým realizačním týmem a dodavateli.

Reference

Koupili jsme si nový dům a vzhledem k tomu, že si ráda zařizuji vybavení interiéru sama a jsem velmi vybíravá, na nikoho jsem se neobracela. Sama jsem vše ovšem nezvládla, a tak jsem oslovila Andreu, aby mi s některými věcmi pomohla. Zatím nemáme ještě vše hotovo a zejména truhlářské práce ještě budou trvat. Ale např. moje koupelna a toaleta pro hosty jsou již hotové a musím říci, že Andree se to velmi podařilo. Obklad na toaletu jsme vybíraly spolu, ale obklad do koupelny vybrala a zkombinovala Andrea sama. Naprosto se mi trefila do vkusu. Navrhla druh a rozmístění zařizovacích předmětů a vše dopadlo nádherně. Už se těším, až se budu koupat v solitérní vaně. Pomáhá mi i s dalšími věcmi, např. s výběrem povrchů na vestavný nábytek, světla, atd. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, nemá jednoduchou práci, ale okamžitě pochopila, co se mi líbí a vše, co mi navrhla a doporučila, se mi líbí. S Andreou se mi spolupracovalo skvěle. Vždy dodržela daný termín a pracovala zcela spolehlivě. Kdykoliv jsem něco potřebovala, ihned vše zařídila. Pro zařízení interiéru Andreu rozhodně doporučuji pro její vytříbený vkus, profesionalitu a naprosto solidní jednání.
Kateřina Jeřábková

Iinstruktorka aerobiku, zumby a zdravotního cvičení, www.katejerabkova.cz

S výsledkem práce paní Justové jsem velice spokojena. Dlouho jsem si nevěděla rady se zařízením dětského pokojíku pro moji dceru, která začala chodit do 2. třídy. Chtěla jsem, aby pokojík odpovídal jak představám a potřebám malé slečny, ale zároveň, aby pohodlně sloužil i do dalších let bez nutnosti větších změn a úprav. Navíc prostor pokojíku nebyl právě ideální. Dlouhá, poměrně úzká místnost s nepříliš velkým oknem byla pro vhodné a praktické rozvržení nábytku oříškem. Se všemi mými představami a požadavky si paní Andrea Justová poradila na vysoké profesionální úrovni. Nejdříve jsem chtěla čerpat jen některé ze služeb, které nabízí, konkrétně poradenství s výběrem barevného ladění, rozvržením nábytku a následným grafickým
zpracováním. Ovšem díky výborné komunikaci a vstřícnému přístupu jsem nadále využila i služeb dalších – tj. pomoc s výběrem materiálu, návrhem a nákresy nábytku pro truhláře a odkazem na nákup doplňkových a zařizovacích předmětů. Přestože jsem výrobu nábytku svěřila vlastním truhlářům, což nebyl problém, paní Andrea Justová ochotně dorazila na prvotní schůzku s nimi a pomáhala odborně sdělit mé požadavky na vyrobení nábytku. Následně po montáži nábytku přišla výsledek zhlédnout a pomohla mi s finální
úpravou a aranžováním nakoupených věcí. V případě potřeby bych ji neváhala oslovit znovu a mohu ji tak jen vřele doporučit.
Anna Daňková

Výrobce a prodejce produktů z přírodního kamene, www.piedra.cz

Andrea mi dělala návrh pro realizaci dvou pokojů u nichž jsem měnila určení. Spolupráce byla velmi příjemná a pohodová. Andrea vzala v potaz moje představy i praktické požadavky (v  místnostech budou kočky) a nic mi nevnucovala. Naopak mě spíš prakticky provedla. S výsledkem jsem velmi spokojená. Trpělivě mi vysvětlovala všechny nejasnosti. Také jsem ocenila možnost večerních konzultací prostřednictvím Skypu. Andreu vřele doporučuji.
Bc. Zuzana Bartůšková

Daňový poradce, www.bkpfinance.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články