Andrea-Vankova-Virtualni-Asistentka

Andrea Vaňková – Virtuální Asistentka

Hledáte někoho, kdo dá systém a řád vašemu podnikání, a přesto má kreativní duši?

Delegujte na mě správu webu, e-mailingu a sociálních sítí, technické propojení s prodejními systémy nebo přípravu grafiky v Canvě. Pomohu vám i s recyklací obsahu.

Už žádné zapomenuté úkoly nebo termíny. Vraťte energii a lehkost svému podnikání.

Delegování, vzdálená spolupráce, online podnikání, e-mailing, automatizace, newsletter, WordPress, Divi, sociální sítě, virtuální asistentka, zákaznická podpora, VA, externí asistentka, virtuální asistence, recyklace obsahu, MailerLite, web, EcoMail, technické nastavení, SimpleShop, Fapi, SE.

Další informace

Kategorie

delegování, virtuální asistence, web, aplikace

Lokalita

online, Praha, Středočeský kraj

Andrea Vaňková – Virtuální Asistentka vnese systém a řád do vašeho podnikání.

 

Jako vzdálená online pomoc a podpora pomáhám hlavně online podnikatelům. Šetřím váš čas, nervy i peníze. Nebuďte na všechno sami.

 

A s čím vám mohu jako virtuální asistentka pomoci?

 • správa webu (WordPress/Divi, Elementor, Mioweb, Gutenberg)
 • správa e-mailingu (MailerLite, EcoMail, SE) - od založení účtu, nastavení, přes tvorbu formulářů, šablony, kampaně, automatizací po rozesílku newsletteru
 • prodejní systémy a jejich nastavení a propojení s webem a e-mailingem (SimpleShop, Fapi)
 • recyklace vašeho obsahu
 • zautomatizuji obsah na sociální sítě i ve vašem e-mailingu (MailerLite, EcoMail, SE) a pomohu s jejich správou
 • vytvořím grafický návrh v Canvě i šablony pro e-mailing
 • zákaznická podpora je má parketa
 • přepis audio/video nahrávek do textové podoby
 • texty upravím do podoby článku, případně vložím na web a pomohu s jeho správou
 • zajistím a vyhledám vše, co je potřeba (přes pracovní věci po osobní agendu)
 • běžná administrativa
 • poskytnu bezpečné zázemí vašemu byznysu
 • pečlivost, spolehlivost, podpora a flexibilita

 

Získejte více času na sebe, svou rodinu i svůj byznys. Vraťte energii a lehkost svému podnikání.

 

Věnujte se jen tomu, co vám jde nejlépe. To, co vám bere čas, delegujte na mě. Domluvme si nezávaznou konzultaci. Napište mi.

 

👉 Stáhněte si ZDARMA 46 tipů na ověřené aplikace.  Přehledné PDF s tipy pro snadnější online podnikání. Rozdělené na kategorie a s odkazy na jednotlivé aplikace.

👉 Nevíte si rady s tím, co všechno můžete delegovat? Přesně pro vás tu mám Delegovací checklist. Přehled činností k delegování, který je rozdělený podle oblastí a obsahuje i zaškrtávací checkbox. Vybrat si můžete ze 2 variant: editovatelné pdf online nebo klasická verze k tisku.

 

Těším se na společnou cestu delegováním.

Můj kurz na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Video návod Začněte s e-mailingem

Ve video návodu vás provedu prostředím e-mailových systémů MailerLite, EcoMail, SmartEmaling a Mailchimp. Ukážu vám, jak se v nich pracuje. Zjistíte, co je třeba promyslet a mít připraveno, než se pustíte do zakládání účtu v e-mailovém nástroji. Dejte kvalitní základy svému e-mail marketingu.

Reference

Pokud hledáte virtuální asistentku a potřebujete někoho, na koho se můžete spolehnout. A hlavně někoho, komu stačí jednou říct, co potřebujete, existuje jediná volba – Andrea Vaňková. Doporučuji všemi deseti.

Pharm.Dr. Lucie Dědková

Podnikatelská mentorka, www.mentorkalucie.cz

Spolupráci s Andreou vřele doporučuji! Je velmi pečlivá a naprosto spolehlivá. Na čem se domluvíme, to je dodáno včas a dobře udělané. Velmi oceňuji její ochotu se učit nové věci, i to, že se nebojí zeptat pokud tápe nebo cokoliv potřebuje upřesnit. Pro mě to znamená, že zadanou práci mohu pustit z hlavy. Buď bude hotova v domluvený čas, nebo se Andrea sama ozve a doptá se. A mně se uleví, že dané věci nemusím aktivně věnovat pozornost.

Barbora Vlasáková

Grafička a webařka, www.1872.cz

Také se přidávám k zástupu těch, kteří mohou Andrea Vaňková jen doporučit – za mě maximální spokojenost s přepisy záznamů na text, vždy dle domluvy, rychle, spolehlivě. Moc si cením i možnosti operativně se na čemkoliv domluvit, díky!

Jana Pokorná

PR konzultantka a copywriterka, www.janapokorna.com

S Andreou spolupracuji už pár měsíců, ale ten poslední je doslova mou pravou rukou v mém online kurzu Magická pouť s Archetypy. Já v podstatě jenom zářím, vnáším do kurzu své kvality a péči, a veškerou práci v pozadí dělá ona. Konkrétně:
– obrázky v Canvě
– prodejní stránku
– nastavení MailerLite a vložení obsahu do automatu
– pomoc se správou soukromé fb skupiny
– Andrejko, zapomněla jsem na něco? 😀 😀
Je extrémně rychlá a milá, trpí mé vrtochy, dává zpětnou vazbu (což je pro mne zásadní a mohu s ní ledacos zkonzultovat). Zkrátka a jedním dechem: poskytuje bezpečné zázemí mé tvořivosti <3

Samandra Dagmar Čerňová

Osho Zen Tarot - terapie, kurzy, práce s energií, www.samandra.cz

Andrea Vaňková se mi ochotně a prakticky ihned věnovala. Pomáhala mi s nastavením platební brány. Díky tomu, že jsem se s ní o tom mohla poradit jsem se necítila tak ztracená. A taky to mělo to kouzlo, že jsem ochutnala delegování, a to bylo prima. Bránu mám zprovozněnou a na Andrejku se zase ráda obrátím.

Ing. Jana Hájková, Ph.D.

Finanční gramotnost, www.janahajkova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články