Bc.Jana Fejtková - Webařka, kartářka, vidanté

Bc. Jana Fejtková – webařka, kartářka, vidanté

Wordpress, tajemný svět karet, svět karet, výklady karet, jf-copy-web, IT podpora, tvorba webu, web, texty.

Jsem virtuální asistentka, webařka, copywriterka i kartářka. Láskyplně tvořím weby i texty. Propojím cokoli s čímkoli – tj. web/eshop s externími systémy. Pomocí karet navedu klientky zpět na cestu k sobě. Vnáším světlo do temnoty.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, delegování, virtuální asistence, terapie a alternativní metody, spirituálno, web, aplikace

Lokalita

Karlovarský kraj, online

Tvořím texty a weby. Pracuji ve Wordpressu a s Elementorem. Pro e-shopy Woocomerce. Propojím cokoli s čímkoli – tedy web/e-shop s externími systémy včetně platební brány. Najdu chybu systému, opravím, nastavím. Pracuji též s kartami. Nabízím osobní výklady karet a terapie pomocí karet, kde pomáhám klientům znovu najít cestu k sobě. (reference na YT kanále pod mými videi)

 

Bc. Jana Fejtková – webařka, kartářka, vidanté je k nalezení i na sítích. Sledujte i její druhou facebookovou stránku.

 

Nenechte si ujít její článek na téma 3+2 tipy z oblasti webů a tarotu.

Reference

Jana pro mě nastavovala na mém e-shopu JiLsisters  platební bránu. Jsem ráda, že jsem zvolila ji. Přistoupila k tomu zodpovědně, zpracovala mi jednotlivé poskytovatele a potom řešila všechny technické záležitosti i komunikaci s ComGate. Její programátorské znalosti využívám na různé technické věci na WordPressu, kterými se mi nechce zabývat, protože vím, že by mi trvaly třikrát tak dlouho. www.julievalkova.cz

Mgr.Julie Válková

Mentorka, www.jilsisters.cz

Jsem ráda, že v téhle skupině je hned několik žen, které dokáží  odlehčit nám blonďatějším (a odlehčit Petře – všechny by nás nedala ) Před pár dny jsem sem psala, protože mi zmizel z Wordpressu Elementor  a dneska už je zpátky! A to díky Jana Fejtková, která se mě rychle ujala a protože už měla stejnou zkušenost od sebe, šla na jistotu. Takže mohu s klidem doporučit další IT podporu FB skupina – I počítačová blondýna může mít svůj web 

Petra Nimui Zmeškalová

Průvodkyně smysly, www.zruznychsoudku.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články