Monika-Tobolikova-ilustrace-pro-online-svet

Bc. Monika Tobolíková – Ilustrace pro online svět

Ilustrace, obrázek, kresba, fix, černobíle, vektor, empatie, mateřství, ženství, rodina, vtip, kurz, afirmace, propagace, vizualizace textu a originalita.

Tvořím online ilustrace pro weby, kurzy, články, reklamu a další se zaměřením na ženství, mateřství, rodinu. Miluji situační obrázky, vyjádření lidských emocí a snažím se přenést do kresby náladu, aby podtrhla váš text a dodala obsahu nový rozměr.

Další informace

Kategorie

grafika, ilustrace, branding, ruční tvoření, umění

Lokalita

online

Nabízím digitální ilustrace na míru.

Tvořím online ilustrace pro weby, kurzy, e-booky, cover obrázky, články,  stories, ig feedy, ankety, kvízy, propagační letáčky, afirmace a další se zaměřením na ženství, mateřství, rodinu.  Miluji situační obrázky, vyjádření lidských emocí a snažím se přenést do kresby náladu, aby podtrhla váš text a dodala obsahu nový rozměr. Mám svůj osobitý humor a nebráním se žádným vašim představám, které spolu probereme.
Spojením vašeho textu a mých kreseb vznikne něco jedinečného. Těším se na spolupráci!

 

Přínosy:

- podpora vizualizovanému textu
- text je srozumitelnější, dostává nový rozměr
- originalita, odlišení se
- text s obrázkem je působivější a spíše utkví v paměti
- ilustrace přímo na míru text nejen podpoří, ale zároveň dodá
originalitu
- zákazník se s textem lépe ztotožní

 

Sledujte Bc. Monika Tobolíková – Ilustrace pro online svět i na Instagramu.

Reference

„Opakovaná spolupráce s Monikou pro mě je vždy velká radost. Monika je velmi empatická a já nemusím moc vysvětlovat. Její ilustrace nádherně podpořily obsah mého kurzu a zároveň ho odlehčily svým humorem. Na naší spolupráci zároveň oceňuju rychlost dodání a kvalitu zpracování.“

Šárka Chapman

Koučka, autorka relaxací a kurzů pro ženy, www.klidnamama.cz

Monika je nádherná, kreativní bytost s osobitým stylem kresby. Její tvorba mě na první pohled upoutala. Svými obrázky dokáže dokonale vystihnout konkrétní situaci, navíc s humorem.  Spolupráce s ní pro mě byla naprosto nečekané a neuvěřitelně milé překvapení! Ze srdce děkuji, že mohu mít kousek tvého umění na své stránce!
Veronika Krajčovičová

Veganství a zakázkové šití, www.veganwednesday.cz

Spolupráce s Monikou krásně plynula. Oslovila jsem ji téměř okamžitě poté, co jsem se seznámila s jejími ilustracemi, které jsou plné osobitého humoru. Zamilovala jsem si je  a okamžitě a Moniku jsem požádala o několik ilustrací na svůj právě vznikající web. Ani chvíli jsem nazapochybovala o tom, že jsem si vybrala správně – měla jsem více méně jasnou představu, kterou Monika citlivě uchopila, zhmotnila a posunula o úroveň výše. Bylo to jako vést dialog se svým druhým, uměleckým, já, jak jsme si rozuměly. Obrázky jsou nádherné. Mám z nich radost a vážím si toho, že zdobí mou webovou stránku.
Petra Antošová

Koučka, tvůrkyně projektu Přírodou v nás, www.petraantosova.com

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články