Dana Lund - mentorka ženského time managementu

Dana Lund – mentorka ženského time managementu

Ženský time management, řízení času.

Se mnou začneš dávat na první místo SEBE a SVÉ potřeby. Naučím tě jak plánovat realisticky a efektivně, stanovovat si priority a říkat ne. Ukážu ti, jak se otevřít pomoci a sestavit si svůj podpůrný tým snů. Vysvětlím ti, jak při řízení svého času můžeš využívat cykličnost, protože tvoje tělo není nepřítel, ale tvůj nejlepší spojenec.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, ženská témata

Lokalita

Liberecký kraj, online

Pomáhám ženám řídit jejich čas tak, aby s lehkostí stíhaly pracovní i osobní věci, které jsou pro ně opravdu důležité a zároveň aby byly samy k sobě laskavé.

Ukazuji jim možnosti, jak mít více času na sebe a na odpočinek, protože jen odpočinutá žena může být také efektivní.

Vytvořila jsem proto JEMNÝ TIME MANAGEMENT pro ženy. Unikátní soubor technik řízení času, okořeněný ženským principem a sebeláskou. Jak být spokojené a plné energie, a tvořit ve flow, i když se někdy zdá, že je to nemožné.

 

S Dana Lund – mentorka ženského time managementu se můžete propojit v její fb skupině Moře času.

Reference

Přestože rozum se bránil a radil nechat to na „až někdy“, cítila jsem, že tenhle kurz právě teď potřebuji. Byla to trefa do černého, kurz předčil moje očekávání 🤩. Dana má velmi sympatický projev, spoustu zkušeností a dokáže vypíchnout to podstatné. A hlavně umí klást otázky 👍. Přiměla mě udělat si vlastně takový „životní audit“ 🙏. Přestat jen hledat způsob, jak „to“ všechno stihnout, ale zatraceně hodně 😉 se zamyslet nad tím, jestli je potřeba „to“ všechno stihnout! Začala jsem tedy zkoušet drobné změny ve svém životě, ale nabralo to nečekaný spád 😄. To, o čem jsem dlouho uvažovala, se najednou jevilo jako nevyhnutelný krok a já jsem po více než 10 letech dala výpověď v zaměstnání.
Dano, moc děkuji za všechnu inspiraci a Tvoje jemné ženské vedení a podporu 🙏!!!
Marie Novotná

Psychoterapeutka, www.facebook.com/groups/emocejakogps

Konzultace s Danou Lund mi vytvořila prostor podívat se na organizaci mého času z většího odstupu a získat zpětnou vazbu odborníka. Za nejpřínosnější považuji její shrnutí tipů na to, kde můžu v organizaci a v nárocích na výsledky svojí práce přidat nebo ubrat tak, abych byla v konečném důsledku spokojenější. Shrnutí naší konzultace jsem si vytiskla a budu ho mít před sebou nějaký čas na očích, abych zase nenajela do starých kolejí.
Jasna Flamiková

Mentorka, lektorka, koučka a politička, www.jasnaflamikova.cz

Čas strávený nad řešením nedostatku času- to je výzva! Doba je turbulentní a je fajn mít někoho, na koho se mohu obrátit. Ještěže existuje Dana, která ví odkud začít a jak trable rozmotávat. Ví totiž, že ne vše je nutné řešit, že ne za vše jsem zodpovědná. Po konzultaci s Danou se mi objevily možnosti, které jsem neviděla a začala řešit s nadhledem. Díky, díky.
Bronislava Hrnčířová

Lektorka anglického jazyka, pořadatelka dětských táborů English for Kids a hnací motor projektu Montessori Garden, www.facebook.com/englishbordovice/

Děkuji Ti za konzultaci, která byla pro mě plná aha momentů. Ukázala jsi mi zajímavé krůčky ke změnám. S Tebou jsem si je popsala a zvědomila. Líbí se mi, že jsi věcná, jasně sdílíš možnosti změny a zároveň jsou ty změny přijatelné a lze s nimi začít hned.
Jana Poláčková

Logopedka, www.facebook.com/profile.php?id=100009290514801

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články