DanielaDesign–Ilustrace-graficky-design

DanielaDesign – Ilustrace a grafický design

Ilustrace, grafika, samolepky, etikety, grafické služby, ilustrace na přání, děkovné kartičky, design, logo, vizitky, bannery.

Vyšperkuji Vaše děkovné kartičky, vizitky, etikety, letáčky, plakát, svatební oznámení, banner nebo logo. Tvořím s láskou pro Vaši firmu nebo pro radost.

Další informace

Kategorie

grafika, ilustrace, branding, ruční tvoření, umění

Lokalita

online

DanielaDesign – Ilustrace a grafický design vyšperkuje vaši vizuální identitu.

 

Nabízím převážně grafické služby, digitální ilustraci a výrobu samolepek. Digitální ilustrace využijete např. pro firemní účely, na látky, do knih nebo jen pro radost. Samolepky a etikety do Vašich výloh, na auto nebo na Vaše originální výrobky.

Ukázka z portfolia

E-shopové kartičky Daniela Design
Portrét DanielaDesign
Logo DanielaDesign

Reference

S Danielou jsem byla velmi spokojená, mám od ní děkovné kartičky, samolepky a také vizitky, jsem naprosto spokojená, splnila mé požadavky na 100%. Krásná práce, kvalitní grafické zpracování, domluva skvělá a určitě jsem neobjednávala naposled. Doporučuji!

Pavlína Matoušová

www.facebook.com/usitoodpaji

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit  paní Danielku. Navrhla mi nádherné vizitky a profilové obrázky. Moc příjemně se mi s ní pracovalo a jeji práce je opravdu na profesionální úrovni. Určitě ji příště znovu oslovím a doporučím i známým.

Alena Šlesová

www.instagram.com/snadny.a.vonavy.uklid

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články