Hanka Burešová

Hanka Burešová – terapie, energetická harmonizace

Terapie, regrese, duše, energie, vzorce, bloky, emoce, nastavení mysli, přivtělené duše.

Pomáhám ženám vyléčit bolest minulosti a žít štěstí přítomnosti. Při terapiích se dostaneme do příčiny problému, tu pročistíme, aby už neměla vliv na váš život.

Energetická harmonizace uvolňuje blokády na všech úrovních. Ladit lze i prostor.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online

S čím vám pomůžu

  • Vzorce chování, omezující přesvědčení, „nevhodné“ emoce,
    vztahy.
  • Dary a talenty duše, vnitřní dítě, sebeláska, hranice.
  • Podnikání, peníze, zdravotní problémy.

 

Služby

Regrese, terapie duše, energetická harmonizace, odvádění přivtělených duší, napojení na dítě, mentoring.

 

Zázraky

Miluji ty okamžiky, když objevíte, kým jste. Přestanete přežívat a začnete žít, začnete zářit. Využijete svůj potenciál. Ten zázrak jste vy.

 

S Hanka Burešová – terapie, energetická harmonizace, se můžete propojit v její fb skupině Můj svět, moje realita.

 

Nenechte si ujít její článek na téma Tipy pro lepší život.

 

Reference

Hanka nám na dálku čistila byt, vyznačila pak místa, která byla nejvíc zanesená a poradila, co udělat, aby energie dobře proudila a očista tak vydržela co nejdéle. Dřív jsem se doma cítila stísněně a ne moc příjemně. Teď je byt najednou velký, světlý a cítím se tu tak lehce. Hanka mi také několikrát dělala ladění energií těla. Moc mi to vždycky pomohlo. S Hankou to prostě JEDE ��

Daniela Zálešáková

Průvodkyně energií, www.instagram.com/zarim_a_jsem

Hani mě ukotvila a pak vystřelila mimo prostor. Byl to neskutečně nádherný zážitek. Nádherně se mi koukalo “z venku” na Zemi a proplouvala jsem si energetickým tunelem. Doprovázel mne i můj duchovní průvodce. Odpovědi na mé otázky se mi nádherně ukazovaly a byla v nich obrovská síla. Hani mi po sezení poslala ještě zpracovaný dokument s otázkami a odpověďmi a takový malý TO DO list. Zapadl mi další puzzlík do skládačky. Moc děkuji, byl to silný a krásný zážitek.

Sabina Hrabovská

Průvodkyně v online světě, www.sabine.cz

S Hankou jsem podstoupila pro mě naprosto jedinečnou zkušenost terapie a nad výsledky žasnu dodnes. Za záměr jsem si stanovila Moje podnikání a dary. Hned druhý den ráno jsem vzala tužku do ruky a nakreslila úplně nové návrhy pro mé podnikání. V průběhu dne jsem objednala materiál, udělala základní střih a večer se vrhla na šití. A to všechno po 2 měsících, kdy jsem se cítila naprosto zablokovaná a s projektem jsem nebyla schopná hnout. Překvapila mě síla našeho sezení a jak rychle účinkuje a překlápí se do reálného života.

Lucie Godžáková

Průvodkyně žen a tvůrkyně originálního oblečení se záměrem, www.facebook.com/Sebouodena

Hanka je neskutečně citlivý a empatický člověk, který dokáže terapii vést velmi jemně a přesto účinně. Byla pro mě konejšivým průvodcem při zpracování nepříjemného zážitku, který mě ovlivňoval už mnoho let. Největší přínos terapie vidím v tom, že Hanka mě dovedla k tomu, abych řešení našla v sobě sama. Díky tomu nemusím spoléhat na někoho jiného, ale už vím, že pomoc a útěchu dokážu najít v sobě a jsem nezávislá na opoře druhých. A už jen tenhle pocit, být sama sobě oporou, je neskutečně uklidňující. Děkuji ti za něj, Hani, z celého srdce.

Tereza Tomanová

Webdesignerka, www.webstera.cz

Chci se s vámi podělit o zážitek z konstelací s Hankou. Nejde moc slovy vyjádřit, jak to bylo silné a úlevné, jak věci, o kterých si mnohdy myslíme, že už je máme “vyřešené”, vystrkují růžky v ten “nejnevhodnější” čas. DĚKUJI Ti z celého srdce za pomoc a všem tuto terapii, nebo jakékoliv jiné léčení Hankou, vřele doporučuji! Jde až na dřeň, o to více se vše prosvětlí a poléčí, ale cítíte se s ní v naprostém bezpečí.

Andrea Jandová

Transformační umělkyně a čarodějka, www.andreajandova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články