Hanka Kiedroňová

Hanka Kiedroňová – Mentor marketingu sociálních sítí – Jak být vidět

Obsahový marketing, mentoring, vzdělávání, prodej, texty, grafiky, fotky, videa, reels, sociální sítě, reklama, byznys, pomoc, strategie, on-line, kurzy, konzultace, audit, Facebook, Instagram, Tik Tok, Youtube, podnikání, prezentace.

Během pár měsíců vás naučím, jak fungují sociální sítě a jak je naplno využívat ke svému podnikání. Jak se odlišit od konkurence a dosáhnout strategicky svých cílů. Vytvoříme společně strategii, která vám přitáhne vaše ideální klienty, ušetří váš čas a energii. Získáte spoustu tipů, rad a ukázek, z kterých společně vybereme tu vaši originální prezentaci na sítích.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

online

Hanka Kiedroňová – Mentor marketingu sociálních sítí, vás naučí být vidět a prodávat své služby efektivně skrz sociální sítě

 

Učím podnikatelky, tvůrce a budoucí social media manažery, jak ovládat sociální sítě, tak ať jim přinášejí zisky a tvoří podporující komunitu.

Nejvíce se zaměřuji na Instagram, který je momentálně na špici sociálních sítí pro B2C podnikatele. Dále na Facebook, Youtube a Tik Tok, které mohou pomoct vaší značce růst. V obsahovém marketingu pracuji víc jak 8 let. Starám se o správu sociálních sítí různých firem.

Poslední roky marketing i vzdělávám. Učím podnikatele, jak sítě používat efektivně pro svou prezentaci, jak být vidět a prodávat na nich s lehkostí.

Reference

Díky Hance mě sociální sítě začaly daleko víc bavit, získala jsem komplexní přehled a jsem schopná si vytvořit plán efektivní prezentace. Dosud jsem nenarazila na nikoho, kdo by nabízel tuto službu v takové kvalitě a rozsahu. Mentoringový program byl doslova nabušený informacemi. Každou hodinu jsem se dozvěděla tolik nových věcí, o kterých jsem neměla ani tušení, a hlavně mi vše bylo dáno do jasných souvislostí. Pokud tedy tápete se sociálními sítěmi a nevíte, jak začít, jak efektivně s propagací pracovat a získávat tak nové zákazníky, tak určitě neváhejte a jděte do kurzu s Hankou. Získáte tolik cenných informací a naučíte se spoustu nového. Jako bonus, Hanka je úžasná, milá a vždy vám dobije energii.

Michala Davidová

Ubytování na Vysočině, www.rezidencetristudne.cz

Viděla jsem s Hankou rozhovor ve skupině pro podnikatelky a řekla jsem si, konečně holka, co říká takové informace o IG, které dávají smysl. V kurzu mě nadchly dokonale zpracovaný obsah a prezentace ke všem lekcím. Hodnotné informace, které jsem nikdy před tím neslyšela, žádná zbytečná omáčka a skvělá logická posloupnost. Kurz mě naučil jak efektivně a správně komunikovat na IG, jak dělat zajímavé příspěvky, obsah, stories, fotky, jak využívat správně reference a celkově jak udělat poutavý feed atd. Získala jsem od Hanky spousty hodnotných informací a materiálů z kterých budu ještě dlouho čerpat. Je pro mě velkou inspirací v oblastní social marketingu. Má opravdu velký přehled o tom, co dělá a mohu ji jen doporučit.

Pavla Tomášková

Výživový průvodce, www.vyzivovypruvodce.cz

Vybrala jsem si Hanku, protože se mi líbí její profil na IG a ráda sleduji obsah, který s námi sdílí. Už její konzultace zdarma byla naprostá pecka. Kolik jsem se dozvěděla věci za 20 minut a zadarmo, to mě totálně nakoplo. Určitě jsem nejvíce ocenila prezentace, které mi posílala a já se k nim můžu kdykoliv vrátit. Protože tolik informací pohromadě, co předává, to nešlo ani napsat, ani si zapamatovat. Díky kurzu jsem lépe pochopila, jak prodávat na IG. Co opravdu funguje a co naopak vůbec ne, což mi ušetřilo čas i mou energii.

Lenka Prouzová

Fit and healthy,

Oslovili sme Hanku, protože sme chceli vedieť, čo presne robiť, aby naše príspevky zaujali presne tie klientky, ktoré potrebujeme. Po úvodnej konzultácii sme videli, že sa vyzná a že naozaj vie, čo treba robiť. Ponúká super pohľad na spôsob, ako oživiť vizuál a nastavit strategiu na sieťach.

Maťka a Janka

Intuitivné mentorky, www.oazainspiracie.sk

Štvala mě má nejasná strategie přispívání na mé sociální sítě. S Hankou jasně jsem věděla, do čeho jdu, co přesně kurz bude obsahovat a tím pádem že mě naučí vše, co potřebuji. Moc se mi líbilo, že každého člena kurzu představila ve svých stories na IG ještě před začátkem a on už v tu chvíli měl šanci získat nové sledující. V kurzu jsem ocenila Hančinu rychlost, upovídanost a informovanost. Každé setkání bylo plné cenných informací, které dovedla předat jasně a zároveň stručně. Kurz mi pomohl pochopit sítě, do jisté míry i získat sebejistotu. Už pro mě není nepředstavitelné jít před kameru a něco říkat do stories, nejtěžší bylo natočit to první video, které jsme měli jako úkol v kurzu.

Tereza Tomanová

Web designer, www.webstera.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články