Hanka Toulavá, šamanka a terapeutka

Hanka Toulavá – šamanka a terapeutka

Terapie, šamanismus pro podnikání, podnikání terapeutek a léčitelek, vzdělávání, bytost podnikání.

Podporuji podnikatelky ve službách, nejčastěji terapeutky, léčitelky a průvodkyně, aby získaly větší jistotu v sobě i ve svém podnikání. Pracuji jak s energetickým léčením tak i na základě psychoterapeutického rozhovoru.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Nabízím ti podporu, pocit přijetí a pohled z jiné strany. Jako šamanka vidím pod povrch věcí i kam vedou rozhodnutí, která děláš. Jako terapeutka ti pomůžu nalézt cestu, zharmonizovat se a nechat odejít myšlenky, které ti už neslouží. Dodám ti odvahu být sama sebou v podnikání i běžném životě.

 

Pomůžu ti najít kořeny tvé síly.

 

Po spolupráci se mnou získáš větší ukotvení v sobě samé a pocit, že ať už ti život nachystá cokoliv zvládneš to.
Když je potřeba tvoříme spolu nástroje i cvičení, která ti pomohou zvládnout svou psychickou a emoční nepohodu. Kombinuji psychoterapeutické nástroje s těmi šamanskými.

 

Můžu ti nabídnout podporu v různých situacích a směrech.

 

Potřebuješ se zorientovat ve svém podnikání a podívat se na něj jako na bytost. Pak je tu pro tebe načtení bytosti podnikání.

Otevře ti dveře k tomu, aby si chápala proč se ti určitě věci v podnikání dějí a co tví klienti na tobě oceňují a kde jsou slepá místa.

Pokud toužíš po podpoře a růstu. Jsou pro tebe jako stvořené mé terapeutické setkání.

Podíváme se spolu na to, co ti v podnikání nebo v životě drhne. A proč se někdy cítíš, že za sebou místo radosti vláčíš kouli na noze. Máš možnost jednorázově se se mnou potkat a potom i pokračovat dlouhodobě. kde dosáhneš větších výsledků a většího pocitu klidu i tvé vnitřní síly.

Bojíš se kampaně? A toužíš po podpoře. Provedu tě jí a podpořím tě, abys nemusela část kampaně trávit v propadu a strachu z toho, že nikdo tvou službu nebo produkt nekupuje.

 

S Hanka Toulavá – šamanka a terapeutka, se můžete propojit v její facebookové skupině U léčitelských ohňů, inspirace, sdílení a vzdělávání pro terapeuty.

 

Začtěte se do článku Duševní zdraví a péče o klienty, který pro vás Hanka Toulavá – šamanka a terapeutka připravila.

Reference

Nevím,kdy naposledy jsem zažila něco takového,jako s Hankou
Různých druhů odblokování jsem zažila za cca 25 let,co se věnuji seberozvoji, hodně… Toto bylo absolutní souznění a pracovaly jsme na mém problému obě, v symbióze a souladu. TĚŽKO SE TO POPISUJE SLOVY. A ta úleva Za další dva dny jsem ještě Hance psala, že potřebuji něco poladit a ona se mi dál věnovala JSEM V TÉ NÁDHERNÉ ENERGII OD TÉ CHVÍLE TÉMĚŘ POŘÁD Hanka Toulavá je laskavá, jemná, všeobjímající bytost, která vám pomůže uzdravit, nejen, podnikání. Děkuji, Hani, z celého srdce a už se těším na naše další setkání.

Andrea Jandová

Transformační umělkyně a čarodějka ladění, www.andreajandova.cz

Rozhodla jsem se jít do neznámých vod a uspořádat placený webinář pro podnikatelky na téma prodejních příspěvků. Pomalu jsem proplouvala hodně intuitivní kampaní a objednávek bylo jen pár. Když tu mi nabídla pomocnou ruku, čištení bloků a strachů Hanka Toulavá. Hned po její akci, ať už udělala cokoliv přišla nová objednávka a v dalších dnech přibývaly další. Nakonec se původní číslo účastnic vynásobilo x3. A já oslavovala každou z nich.

Anna Pírová

Copywriterka, www.kdyzdetispi.cz

Cítila jsem, že moje podnikání potřebuje nový impuls, něco, co mně samotné uniká, ač jsem v průběhu kampaně. Objednala jsem si u Hanky Toulavé službu – Načtení bytosti podnikání. Poprvé jsem své podnikání mohla potkat jako bytost a viděla ho před sebou. Hanka vystihla všechny oblasti, které objevuji a se kterými se učím pracovat . Co se výzev týká bylo naprosto neskutečné, jak Hanka trefila slabá místa – proč se moje bytost podnikání „schovává“ a proč klientky mají obtíže za mnou přijít a hlavně, co se s tím dá dělat.

Anna Novotná

Koučka, www.annanovotna.cz

Hanka mě provázela jako kampaňová průvodkyně během prodejní kampaně na můj masterclass. Prošly jsme spolu energetickou přípravou na kampaň a samotnou kampaní a pokračovaly jsme několika sezeními i po uzavření kampaně. Největším přínosem pro mě byl Hanky klid, nadhled a schopnost pojmenovat věci jasně a pravdivě. Po celou dobu
jsem se při terapii cítila bezpečně a dokázala jsem díky ní zpracovat i hodně náročná témata. Hanku jsem měla “za zády” ve chvíli, kdy se na trhu dramaticky změnily podmínky a já musela koncept kampaně úplně přepracovat. Kdybych v tom bývala byla sama, je možné, že bych to vzdala.

Alena Hanušová

Mentorka autentického prodeje pro ženy, www.alenahanusova.cz

Haniii, dneska ti chci celý den napsat. Chci ti napsat, že je Tvoje služba perfektní. Jedna věc je, že dostanu do ruky nějaký jiný pohled na moji práci, ale druhá, a ta byla pro mě zásadní – byla ta konzultace. Bez ní by to vyšumělo do ztracena. Ale v konzultaci jsi mi moc pomohla a nejvíc mi pomohla tvoje podpora. A celkově i vidím, že máš zájem. Prostě ta podpora mi
pomohla asi úplně ze všeho nejvíc. Jedu si směrem bohyň a
vidim moc příležitostí a možností.

Veronika Kubátová

Transformativní koučka a terapeutka, www.bozskaterapie.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články