Ing. Jolana Bieliková

Ing. Jolana Bieliková – Poradkyně pro investování a spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny

Investice, spoření, zlato, stříbro, platina, bohatství, peníze, inflace, finanční gramotnost, konzultace.

Odkrývám lidem svět investic do drahých kovů. Připravuji vždy konkrétní investiční plán a návrh složení a velikostí slitků, žádná plošná řešení. Klienti oceňují atmosféru důvěry a pohody, ve které naše schůzky probíhají.

Další informace

Kategorie

finance, investice, spoření

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Ing. Jolana Bieliková - Poradkyně pro investování a spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny, vám poskytne individuální péči.

 

Vezmu vás do světa zlata a stříbra. Do světa, který je tady už více než 6000 let, a který si za tu dobu získal svoji důvěru.

Na konzultaci probereme vaše představy, co od investice do zlata očekáváte, vysvětlím vám jeho smysl v majetku a jak to vše souvisí se současnou ekonomickou situací a inflací.

Ukáži vám, jak drahé kovy nakupovat, jak do nich spořit, k čemu je takové spoření do zlata a stříbra vlastně dobré a jaké má výhody oproti klasickému spoření. Prozradím vám, na co si určitě musíte dát při nákupu zlata pozor a nakonec zařídím nákup společně vybraných slitků, jejich bezpečné doručení, případně vyzvednutí na pobočkách. Spolupracuji se společností Golden Gate.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články