Ing. Jolana Bieliková

Ing. Jolana Bieliková – Poradkyně pro investování a spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny

Investice, spoření, zlato, stříbro, platina, bohatství, peníze, inflace, finanční gramotnost, konzultace.

Odkrývám lidem svět investic do drahých kovů. Připravuji vždy konkrétní investiční plán a návrh složení a velikostí slitků, žádná plošná řešení. Klienti oceňují atmosféru důvěry a pohody, ve které naše schůzky probíhají.

Další informace

Kategorie

finance, investice, spoření

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Ing. Jolana Bieliková - Poradkyně pro investování a spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny, vám poskytne individuální péči.

 

Vezmu vás do světa zlata a stříbra. Do světa, který je tady už více než 6000 let, a který si za tu dobu získal svoji důvěru.

Na konzultaci probereme vaše představy, co od investice do zlata očekáváte, vysvětlím vám jeho smysl v majetku a jak to vše souvisí se současnou ekonomickou situací a inflací.

Ukáži vám, jak drahé kovy nakupovat, jak do nich spořit, k čemu je takové spoření do zlata a stříbra vlastně dobré a jaké má výhody oproti klasickému spoření. Prozradím vám, na co si určitě musíte dát při nákupu zlata pozor a nakonec zařídím nákup společně vybraných slitků, jejich bezpečné doručení, případně vyzvednutí na pobočkách. Spolupracuji se společností Golden Gate.

 

Začtěte se do článku Jak na investice a zdraví, který pro vás Ing. Jolana Bieliková – Poradkyně pro investování a spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny připravila.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články