reference-kristina-anna-gladis-vyhledavac-spolecnenahoru

Ing. Kristýna Anna Gladiš – průvodce, terapeut, kouč

Hlubinná terapie, regrese, regreska, práce s energií, energetické léčení, duše, zranění duše, dary duše, mapa duše, schopnosti, potenciál, poslání, sebeláska, sebehodnota, sebedůvěra, načítání, hluboké bloky a omezení, terapeutické konzultace, konzultace, konstelace, energetické masáže, kosmetická péče, průvodce, terapeut, kouč.

Jsem průvodkyní hlubinami, dary a potenciálem duše.

Načítám dary duše a následně pomáhám jít pomocí terapií cestou k jejich naplnění.

Díky mé unikátní hlubinné terapii – REGRESCE – se můžeme podívat na jakékoli životní téma  –  vztahy, hojnost, zdraví, dary, práce, poslání, stres, životní síla, sebeláska, sebehodnota, otěhotnění, spokojené tělo, ad. Společně projdeme a uvolníme vše, co se otevře, poté dochází k úlevě, pochopení, nalezení radosti, lásky, smyslu života.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Středočeský kraj

Ing. Kristýna Anna Gladiš - průvodce, terapeut, kouč, podporuje ženy (i některé muže), které chtějí znát své konkrétní dary, schopnosti, žít své poslání a využívat naplno svůj potenciál.

 

Jsem pečovatel, nakopávač, manažer a multipotenciál. Neustále poznávám a zkouším další nové techniky práce s energií, podvědomím a vesmírnými zákony. Miluji komunikaci s lidmi, sdílení a těším se z každého úspěchu mých klientů.

Pro mne i většinu mých klientů je důležitá svoboda, pravda, upřímnost, soucit, láska, respekt.

Denně při práci s klienty využívám svou unikátní regresku, terapii, pomocí které vstupujeme do dávných vzpomínek duše a uvolňujeme vše, co nyní stojí v cestě a brání být sám sebou a žít šťastný život. Často dochází k hlubokému léčení, komunikaci se svým zdrojem, s duší. Klientovi přichází konkrétní informace pro daný okamžik, odpovědi na jejich aktuální otázky, ukazuje se směr jejich života.

Vystudovala jsem dvě vysoké školy, pracovala dlouho v korporátu, vedle toho i podnikala, investovala. Již dlouho mě zajímá spiritualita. Prošla jsem si náročnými osobními vztahy. Přitom jsem dlouho byla v roli samoživitelky. Přišel okamžik, kdy jsem se rozhodla zastavit, zpomalit a využívat své schopnosti.

Nyní díky životním zkušenostem, pochopení, soucitu, nacítění, práci s energií a podvědomím, regresce, pomáhám hlavně ženám, které jsou mnohdy v podobné životní situaci, jako jsem byla já, chtějí se vydat za svým životním posláním, nalézt sami sebe.

Vidím u svých klientů, kteří žijí i daleko v zámoří, skvělé pokroky, životní změny, úlevu, uvědomění. Plno z nich díky mému vedení a terapiím pomáhá nyní svým klientům.

Nabízím nejen dlouhodobou spolupráci a vedení, ale i individuální jednorázové terapie. 

Většina mých služeb probíhá online, lze domluvit i osobní setkání.

Potkat se můžeme na:

Web
FB stránka Kristýna Anna Gladiš
FB stránka Hlubinná terapie Regrese
FB stránka Skoč do regresky
FB skupina Regreska online

Další reference mých klientů naleznete ZDE

Reference

Profesionální a zároveň lidský přístup. Záležitost, která mi roky komplikovala život, se podařilo pomocí regresky odstranit. Analýza Dary duše – DIAMANT DUŠE, kterou pro mě Kristýna zpracovala, rozhodně není univerzální pojednání, ve kterém se každý tak trochu najde. Je velice konkrétní a trefná. Zmiňuje i charakteristiky, které jsem si dlouhá léta
odmítala přiznat. Změnila moje paradigma a pomohla mi vykročit správným směrem.

Jana Agáta Elich

Rodinné truhlářství, www.delametopoctive.cz

S Kristýnkou som absolvoval regresku. Nevedel som veľmi do čoho idem, ale na základe odporúčania známej som sa na to dal. NEĽUTUJEM, už po dohodnutí termínu sa mi začaly ukazovať veci v bežnom živote, chodili mi rôzne odpovede a věci, o kotrých som nevedel že sú. Viac som začal vnímať. Počas samotnej regresie som nevedel, že či chcem riešiť vzať, peniaze, lásku, prácu, život. No Kristýnka ma sprevádzala tak krásne, že sa mi samo všetko ukázalo a pomohla mi, aby som sa ďalej posunul. Věci, na ktoré som hľadal dlhé roky odpovede, tu zrazu boli. Kristýnka je tak příjemná, že sme sa dohodli aj na tom, že jej vytvorím samotné logo. A dohodli sa zasa na ďalšej regresnej terapii. Máme za sebou 2 sedenia cez SKYPE. Netreba sa toho báť. Regresná terapia mi toho dala veľmi veľa, ale musím povedať, že aj vzala – zaujímavé je to, že vzala iba to zlé – a všetko dobré mi nechala. VRELO DOPORUČUJEM každému, kto nevie čo ďalej, ale aj tým, ktorý sú na správnej ceste. Táto terapia a samotná Kristýnka sú ako jedno. Samotné stretnutie je tak silné a úžasné, že to nie je o 2-3 hodách pred skypom, ale o tom, že to pracuje pred samotným stretnutím, ale aj po ňom. A nie je nič dôležitejšie, ako investovať do seba. Kto rozmýšľa, či áno, alebo nie, tak nech rozmýšľa iba pozitívne a iba ÁNO.

L´uboš Vasil´ko

Foto, video, tvorba, www.suove.webnode.sk

Ahoj, rád bych zde napsal pár vět k mé zkušenosti s regresí a vůbec se spoluprací s Kristýnkou. V prvé řadě bych tímto velice poděkoval Kristýně za neuvěřitelně citlivý přístup k jakémukoliv problému. Každý má určitě jisté obavy, či dokonce i strachy, pustit se do sebepoznávání a přitom se svěřit do rukou druhého člověka. Každý se bojí, co v sobě odhalí a co ho vlastně čeká. I já jsem přišel s nemalým strachem. Musím říci, že Kristýnka má neuvěřitelný dar vcítit se do druhého člověka, získat si během chvíle naprostou a bezvýhradnou důvěru. Tedy aspoň tak jsem to cítil já, protože já jsem ji důvěřoval v podstatě ihned po našem prvním telefonickém rozhovoru. Hned od začátku jsem cítil, že jsem v bezpečí a že mě nehrozí žádné nebezpečí. Kristýnka má dar od Boha nebo chcete-li dar z Nebes opravdu pomáhat a ukazovat lidem jejich cestu a vést jejich další kroky ke správnému cíli. Opravdu moc děkuji. Rád se Kristýnce vracím v pravidelných intervalech a nechávám se provést mým já. Budu tak dělat dál s důvěrou a pocitem bezpečí a vedení, že regrese s Kristýnkou mě vždy posune o veliký kus dál, o veliký kus sebepoznávání se. Vždy ráda a dobře poradí i díky svým životním zkušenostem, pocitům a intuici. Děkuji upřímně a z celého mého já.

Štěpán Krátký

Producent, stavitel, mezinárodní obchod, www.kkbau.cz

Kristýna je úžasná energetická žena, která mě při našich společných konzultacích vyslechla a následně mě ujistila o tom, že mohu žít spokojený život. Měla jsem problém s vlastní sebehodnotou. Prožila jsem syndrom vyhoření a ocitla jsem se na mrtvém bodě. Kristýna mi s pomocí jemné regresní terapie, na kterou se specializuje, odhalila hluboko uložené bloky. Po terapii jsem pochopila, proč se mi nedařilo, ale nyní už vím, že to mohu změnit a vše se otáčí k lepšímu. Děkuji.

Lenka Dvořáková

Intuitivní terapie a výklady

Pokud řešíte ty stejné životni situace stále dokola, či máte zdravotní problémy, různé bloky, chcete se dostat na další stupínek porozumění sama sebe a spirituálního růstu, pokud vaše odpověď je „ano“, alespoň na jednu ze zmíněných témat, tak jste na správném místě. Kristyna je skvěla regresní terapeutka, která vám dá veškerý čas, který při terapii potřebujete. Hned z
prvního pohledu jsem cítila, že jsem v bezpečí a můžu své problémy s ni sdílet
bez jakéhokoliv souzeni. Veškeré mé terapie byly pres Skype. Průběh terapie byl vysvětlen. Napojení bylo velmi silné. Co můžu ještě přidat je jen veliké poděkováni. Děkuji, že jsi, s láskou a pokorou Jola.

Jolana Dobešová

Logistika, Milton Keynes, Anglie

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články