Ing. Lenka Burkertová – PSYCH-K, NLP koučka, sebeláska vztahy

Ing. Lenka Burkertová – PSYCH-K, NLP koučka, sebeláska&vztahy

PSYCH-K, NLP, koučování, sebeláska, partnerské vztahy, ženské kruhy, podvědomí, mindset, mentální nastavení, limitující přesvědčení, strach, stres, sebevědomí, sebehodnota, sebedůvěra, vnitřní dítě, hojnost, seberealizace, osobní rozvoj.

Pomohu vám odstranit bloky a strachy z podvědomí, které vám brání vidět svou hodnotu, žít šťastné partnerské vztahy atd. Podvědomí vás pak podpoří a vaše realita se změní. Metoda PSYCH-K®, koučování NLP a další techniky. Ženské kruhy a online kurzy.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

online, Praha

Pomohu vám změnit vaše mentální (podvědomé) nastavení tak, aby vás podporovalo v tom, po čem toužíte

 

Protože limity a omezení existují pouze v naší hlavě.

 

Jaké by to bylo, kdybyste si tvořili svou realitu podle svých představ?

Toto je možné - dnes máme k dispozici nástroje, které umí naše vnitřní bloky a strachy odstranit a nastavit naše podvědomí tak, abychom si tvořili realitu, kterou chceme.

Protože podvědomí určuje náš život z více než 95%.

 

Nejvíce využívám metodu PSYCH-K®, která funguje jednoduše takto:

  1. Naformulujete si, co si přejete
  2. Nahrajeme to do vašeho podvědomí
  3. Uděláte malé akční kroky, a tím si začnete tvořit novou realitu.

 

Metoda PSYCH-K® umí také:

  • transformovat strachy a stres
  • zeptat se, co vám konkrétní situace nebo zdravotní stav přináší za vzkaz a rovnou to ve vašem podvědomí změnit

 

Metoda PSYCH-K® funguje jednoduše, rychle, efektivně, příjemně a je to úplně bezpečná metoda.

 

Objednejte se ke mně na sezení PSYCH-K® anebo jen na ochutnávku ZDARMA.

 

Metoda PSYCH-K® vám může pomoci v jakékoliv oblasti vašeho života. Obvyklá témata jsou např. sebeláska, sebehodnota, sebedůvěra, sebevědomí, partnerské vztahy, vztahy v rodině a s přáteli, hojnost a vztah k penězům, práce a seberealizace, zdraví apod.

 

Potřebujete pomoci s rozhodováním?

Na to se hodí koučování s technikami NLP, které využívám především k:

  • zjištění, jestli cíl, po kterém toužíte, je s vámi v souladu i uvnitř
  • rozhodování mezi dvěma variantami
  • navnímání dalšího člověka při komunikaci, příp. konfliktu

Na koučování NLP se ke mně objednejte tady. Jednu techniku NLP si můžete vyzkoušet ZDARMA.

 

Sebeláska & vztahy

Stáhněte si ZDARMA to nejlepší sebeláskové cvičení, které znám ZDE.
Toto video zdarma vám pomůže mít samu sebe mnohem víc ráda a zároveň se ladit více na svou intuici. Ale také vám poskytne podrobné vysvětlení, jak souvisí sebeláska a partnerské vztahy. Cvičení vám nezabere téměř žádný čas. 😉

 

Vedu i ženské kruhy, zpracovávám online kurzy.

Moje klientky oceňují především moji citlivost, vnímavost, podporu, ale také systematičnost a profesionalitu.

Reference na mou práci najdete TADY.

 

Jsem také stavební inženýrka s více než 15tiletou praxí.

V rámci mého projektu Budeme stavět dům vám pomohu zorganizovat vaši stavbu od A do Z anebo poskytnu poradenství v kteréhokoliv fázi vaší stavby nebo její přípravy.

 

S Ing. Lenka Burkertová – PSYCH-K, NLP koučka, sebeláska&vztahy, se můžete propojit v její fb skupině Za lepším životem.

Reference

Sezení PSYCH-K s Lenkou pro mě bylo velmi převratné. Když se teď ohlédnu, tak za 4 měsíce se událo hodně změn v mém životě. Ve všech pilířích lidského života se nějaká změna pro mě udála. V partnerských vztazích byla ta změna nejrychlejší – téměř do 14 dnů, změna byla v oblasti bydlení nebo i pracovně. Když to shrnu do jednoho nejdůležitějšího bodu, který všechny ty oblasti, změny, propojuje, tak je to větší důvěra sama v sebe a ve své vnímání. Leni, moc ti děkuju, tvoje vedení bylo velmi milé, obratné, šikovné, pozorné, trpělivé a díky tobě teď žiju život víc podle sebe.

Vanda Melicharová

Freelancer v oblasti audiotvorby

Metoda PSYCH-K ma zaujala, pretoze ju spominal pan Bruce Lipton. Lenkin pristup som zazila na zenskom kruhu este predtym nez sa stala facilitatorkou tejto metody, a tak som s doverou sla k nej. Myslim si, ze Lenka ma svojou osobnostou uzasny predpoklad na tuto pracu s klientami, ja po 2 sedeniach vnimam u seba skvely posun a som vdacna Lenke za hlbkoky ludsky, osobny pristup a jej profesionalitu. A az u seba zistim nejaky vzorec, ktorý mi nesluzi, tak rada PSYCH-K u Lenky
absolvujem, pretoze som zazila, ze je to funkcne a prinosne.

Barbora Solarová

Freelancer ve vydavatelství

V kurzu Buď magnetem na správné muže jsem prožila tři týdny plné objevování svého nitra, svých kladných i záporných stránek. Po kurzu se cítím mnohem klidnější. Už nyní jsem spokojená sama se sebou, znám svou hodnotu, jsem si vědoma své krásy a otevírám se novým zázrakům. Líbila se mi systematičnost a jednoduché vysvětlení všech cvičení, vedení a doprovázení Lenky. Už nečekám zoufale na muže, který mě učiní šťastnou a naplní svou láskou. Definitivně se mi podařilo vypustit z mého života bývalého partnera. A vím, že ve správný čas přijde do mého života ten správný muž. Moc za všechno DĚKUJI!

Blanka Kraváčková

Učitelka na střední škole

Chci Vám ještě s odstupem času poděkovat za NLP koučink v červenci. Teď po pár měsících jen koukám, že přesně to, co jsem si v té vizi s Vámi vytvářela, se zhmotnilo. To je úžasné, jak to skvěle funguje. V červenci jsem vůbec netušila JAK, ale všechno se postupně poskládalo.

Pavla Heřmanovská

Kouč a mentor pro lepší život, www.pavlahermanovska.cz

Absolvovala jsem už dvě sezení PSYCH-K a jsem nadšená. Lenka je úžasný průvodce touto metodou, je citlivá, vnímavá a zároveň dokáže uhodit hřebíček na hlavičku přesně tam, kde je třeba. Jednoduchost a efektivnost této metody mě velmi oslovila. Po sezení jsem se cítila skvěle, nabitě a změna omezujícího přesvědčení, kterou jsme společně udělaly, skutečně trvá.

Renata Vodičková

Průvodkyně turistů po Evropě

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články