Lýdia Pokorná

Ing. Lýdia Pokorná – výživa, ajurvéda

Výživa, ajurvéda, sportovci, dětská strava, zdraví, hubnutí, těhotenství, mateřství, suplementace.

Jsem poradkyně pro výživu, kterou propojuji s Ajurvédou, díky které získává můj přístup mnohem širší záběr a dokážu tak přistupovat ke klientům celostně. Pomáhám jim nastavovat zdravý stravovací režim a vyvážený životní rytmus, směřující k rovnováze a harmonii.

Další informace

Kategorie

rodina, děti, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Praha

Konzultace

Zabývám se výživou v mateřství, dětskou výživou, ozdravuji rodinný jídelníček, ale také pomáhám sportovcům na jejich cestě za lepším výkonem a podporuji léčbu zdravotních problémů – jsou to všechno oblasti, kterými jsem si sama prošla.

 

Co spolu můžeme řešit

  • Chcete se cítit lépe ve svém těle a nevíte jak na to?
  • Cítíte se unaveně, je vám těžko, nebo trpíte trávicími problémy, se kterými si nevíte rady?
  • Plánujete miminko, nebo už jste těhotná, či kojící maminka a chcete nastavit stravu tak, aby vám nechyběly žádné kritické živiny pro zdraví vás i vašeho miminka?
  • Sportujete a chcete nastavit režim, který bude podporovat výkon a regeneraci?
  • Bojujete s chutí na sladké a nevíte si již rady?
  • Chcete poradit se suplementací a najít vhodné zdroje, které nebudou vyhozené peníze?

Každá situace začíná společnou konzultací, na které domluvíme první kroky a další možnosti.

 

Kurzy

Nedokážete si najít čas na zdraví stravovací režim a chcete systém, který vám zajistí zdravý režim i v náročném pracovním harmonogramu? Často se setkávám s tím, že hlavně ženy podnikatelky při své práci a starostlivosti o rodinu, již nenachází čas na efektivní práci v kuchyni. Právě tyto výzvy řeším v kurzu Jak vařit rychle a zdravě pro celou rodinu, díky kterému si nastavíte zdravý stravovací režim a zasadíte jej do fungujícího systému, který vám a vaší rodině pomůže stravovat se zdravě udržitelně.

 

Ajurvéda

Jsem navíc i studentskou Ajurvédy, na cestě stát se ajurvédskou terapeutkou (momentálně studentka 3. ročníku) a své znalosti s výživou propojuji tak, aby nastavený režim směřoval k dlouhodobému zdraví těla i mysli, bez ohledu na cíl ve výživě. Pokud vás tato oblast zajímá, ráda v rámci svého studia nabídnu formu testovací konzultace za výhodnějších podmínek. Jedná se o diagnostiku prakrti (přirozená dóšická konstituce) a vikrti (aktuální vychýlení od přirozeného stavu) a rady na míru k navrácení do přirozeného stavu. V případě zájmu pište na e-mail ZDE.

 

S Ing. Lýdia Pokorná – výživa, ajurvéda se můžete propojit v její fb skupině Výživou k rovnováze.

Reference

S Lydií jsem řešila svůj problém se závislostí na cukru, který přidal na obrátkách v těhotenství a po porodu. S Lydkou jsem zjistila, že se vlastně můžu dál stravovat tak, jak jsem zvyklá, jenom mi doporučila, čím nahradit některé potraviny, nebo co navíc do jídelníčku ideálně zařadit a co mít po ruce. Co pro mě ale bylo asi nejvíc klíčové bylo to, že mi Lyd to sladké vlastně nezakázala. Řekla mi: „Víš co, když na to máš chuť, tak si to prostě dej.“ A víte, co se stalo? Najednou jsem si to dovolila a stalo se to, že jsem na sladké neměla zdaleka tak často chuť, jako do našeho sezení. Teď, když mě přepadají chutě, vím, proč se to děje a vím, co dělat.

Pavla Vejvodová

Lektorka jógy

S Lydkou som konzultovala akú stravu/suplementy zvoliť, aby moje kĺby boli dlho zdravé. Super mi poradila, vysvetlila, pomohla s výberom suplementov a dala kopec informácií, ako
upraviť stravu. Lydka má neskutočný prehľad a vie skvelo mne – laikovi vysvetliť, čo jesť, a prečo. Navyše, je to skvelý človek, pre mňa veľmi inšpiratívny, žije tým, čo sama radí.

Jana Besehaničová

Controller

S Lýdií jsem řešila, jak na jaře odlehčit svému zažívání, a jak mít více energie. Lýdia respektovala moje běžné stravovací návyky a z toho vycházela v celé konzultaci, za což jsem moc ráda. Dostala jsem spoustu tipů na jarní jídelníček i na takový striktnější jarní odlehčovací režim a po konzultaci jsem dostala také několik tipů k celkovému režimu a mému stravování v pdf podobě. Rady a tipy, které jsem zařadila, mi dělají dobře. Děkuji za smysluplný čas a přeji mnoho spokojených klientů!

Alžběta Motlová

Fyzioterapeutka, www.zenskapece.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články