Ing. Marie Vala – interiérová šamanka a designérka

Design, interiéry, domov, energie, ergonometrie.

Propojím originální design, funkci a podporující energie v interiéru. Váš domov opečuji od uvíznutích energií z dávné minulosti, až po výběr barev do každé místnosti. Vytvořím unikátní interiér, který s Vámi bude ladit, souznít.

Další informace

Kategorie

péče o domov, zahrada, úklid

Lokalita

celá ČR, Královéhradecký kraj, online

Ing. Marie Vala – interiérová šamanka a designérka zharmonizuje váš domov.

 

Hlavní témata, které řeším, jsou – design, energie, funkce a ergonometrie.

Propojuji interiérový design a čarování ke spokojenému životu.

Dokážu se nacítit na místo a objevit, kde energie fungují a kde ne. Najdu energetické srdce domova a zjistím v jaké je kondici, jak vzniklo a jak o něj pečovat, aby bylo toto místo podporující pro obyvatele. Uvíznuté emoce v místě bydlení nás mohou ovlivňovat. Každé místo mi řekne, co se mu stalo a co potřebuje.

Tato služba přináší transformaci a hlubinné léčení místa.

Jako interiérový designér Vám navrhnu řešení v podobě konzultací, půdorysného řešení, 3D vizualizací. Uvidíte, jak by mohly vypadat konkrétní místnosti. Dostanete originální návrhy, které budou nejen hezké a funkční, ale budou souznít s Vámi.

 

Začtěte se do článků Design a energie domova nebo Harmonie domova: Jak propojit fyzický prostor s duševní pohodou, které pro vás Ing. Marie Vala – interiérová šamanka a designérka připravila.

Reference

Už skoro rok čistím náš dům, kam jsme se přestěhovali.
Vyčistila jsem mnoho energetických nánosů od předků a ze samotného domu, ale pořád jsem se v něm cítila zaseknutá. Věděla jsem, že mě blokuje, ale nevěděla jsem, kde hledat příčinu. Marie při načtení energetického srdce domova odhalila souvislosti, které šly hluboko do minulosti a staly se dávno předtím, než dům vůbec stál. Vše najednou začalo dávat smysl a její vhled mi přinesl hluboká uvědomění. Díky načtení umístění energetických center a jejich stavu jsem byla schopná s naším domem dál pracovat a dočistit ho tak, aby nás skutečně podporoval a aby byla radost v něm žít.

Michala Prouzová

Autorka projektu Tvořím svoje doma, www.michalaprouzova.cz

Chtěla bych Vám doporučit službu Opečování energetického srdce domova. Od této služby jsem tak trochu čekala něco jako feng shui, ale velmi jsem se spletla. Mary úžasně navnímala energie mého bytu. Byla jsem velmi překvapená, kde sídlí srdce bytu. V koupelně. Mary mi doporučila jak využít energie bytu v můj prospěch. Bylo to velmi poučné a inspirující, protože, když bude dobře srdci bytu bude fajn i nám, co v něm bydlí. Děkuji a velmi doporučuji tuto službu.

Hanka Kusáková

Terapeutka s hlubokým vhledem pro hloubkovou očistu, www.facebook.com/groups/1092135911617258/

Načtení energetického srdce domova – Tuto službu mohu doporučit. Mě osobně nahlédnutí pod povrch zvědomilo, co jsem vlastně podvědomě cítila. Všechno zapadlo do sebe. A mému synovi se od té chvíle přestaly zdát "zlé sny" a už v noci nevídá postavy, kterých se bál…(Podotýkám, že jsem mu o ničem neříkala ) Ještě jednou Ti Maruško děkuji ♥

Helena Korecká

Terapeutka, která zažehne jiskru, www.facebook.com/Terapie-ZeM%C4%9B-108408428269821/

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články