Ivana-Behounkova-pruvodkyne-svetem-anglictiny

Ivana Běhounková – průvodkyně světem angličtiny

Posvítím vám na cestu k vaší vlastní angličtině, abyste se s ní nemuseli schovávat v koutě a čekat až bude perfektní. Místo nových slovíček a gramatiky vás naučím, jak naplno využít to, co už umíte, abyste mohli mluvit hned a bavilo vás to.

angličtina, autentická angličtina, minimalismus v angličtině, sebevědomí, mindset, osobní rozvoj, cestování, cizí jazyky, jazykový mentoring, jazykové poradenství, vzdělávání, autenticita, komunikace.

Další informace

Kategorie

cestování, jazyky, překlady, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

celá ČR, online, Praha

Ivana Běhounková – zakladatelka projektu English Stories a průvodkyně světem angličtiny

 

Pro mě angličtina znamená svobodu a tu já miluju. A od úplného začátku miluju i angličtinu. I přes to, že jsme to spolu neměly vůbec lehké. Musela jsem v sobě překonat spoustu strachů a bloků a trvalo roky, než jsem se přestala bát mluvit. A ještě déle, než jsem z toho začala mít radost.

Ukážu vám, jak na to, abyste to zvládli taky a mnohem rychleji. Pomůžu vám se změnou mindsetu a překonáním strachu z mluvení. To považuju za naprostý základ.

Naučím vás, že nemusíte umět všechna anglická slovíčka, abyste vždycky věděli, jak říct to, co potřebujete.

Objevíte, že vaše vlastní autentická angličtina nemusí být perfektní, abyste s ní mohli mluvit a užívat si to.

 

A jak cestu k vlastní angličtině najít?

 

  • Začněte tím, že si stáhnete tapetu s afirmací na mobil a počítač. S pomocí afirmací na tapetě v mobilu a zvyku brát telefon často do ruky snadněji přepíšete sabotující přesvědčení, která o angličtině máte.

 

  • Hned potom si stáhněte eBook zdarma. Najdete tam tři jednoduché tipy, díky kterým bude hračka udělat z angličtiny váš jazyk. Jazyk, se kterým se nebudete bát mluvit. Hned a bez biflování slovíček a gramatiky.

 

  • Tak, a teď už se můžete pustit do samomluvy, která je, mimochodem, naprosto geniální nástroj. Se samomluvou vám pomůžou konverzační kartičky Talk To Me. Naservírují vám 90 netradičních témat, abyste nemuseli řešit o čem si sami se sebou povídat. Pokud nejste úplní začátečníci, v pohodě to zvládnete.

 

  • Cítíte se na větší krok? V tom případě si nachystejte kafe nebo jiný drink a vstupte do Online Café Lounge. Mám tam pro vás přichystané konverzační půlhodinky. Protože jak jinak se zlepšit v mluvení anglicky, než mluvením anglicky?

 

  • Máte pocit, že vaše angličtina potřebuje extra péči? Vezměte ji na Wellness. Dopřejte jí intenzivní a zároveň pohodový balíček Wellness pro angličtinu na 3 nebo 6 měsíců. Po jeho skončení bude vaše angličtina opečovaná od hlavy až k patě a vy budete vědět, jak se o ni dobře starat dál.

 

  • Říkáte si, že by se vám hodilo i něco pro vaše podnikání? Vyzkoušejte Business Café Lounge. Je to virtuální prostor pro podnikatelky, které se chtějí zlepšit v angličtině a zároveň se posunout v podnikání. Jednoduše tím, že budou svém podnikání mluvit anglicky. To kromě zlepšení v angličtině přináší do podnikání nové vhledy, nápady a třeba i zjednodušení.

 

 

Já se těším, až si spolu popovídáme v angličtině. Třeba na virtuálním kafi. A taky se těším na to, až se díky tomu, že překonáte strach z mluvení anglicky, posunete blíž ke svému vysněnému životu. To je totiž na tom, co dělám, to nejlepší!

Reference

Koupit si první půlhodinku angličtiny s Ivkou bylo jedno z nej rozhodnutí mého života. Od té doby si voláme jednou týdně už rok a půl a já se konečně nestydím mluvit anglicky. Třeba na dovolených jsem se vždycky omezovala jen na nejnutnější konverzaci, připravovala si v duchu věty předem, abych se nezakoktávala a abych hlavně všechno řekla správně, teď si užívám i nečekané small talky (někdy je dokonce sama zahajuju) a konverzuju s radostí.

Martina Heš

Šperkařka textů, www.sperkarka-textu.cz

Hledala jsem angličtinu, kde si budu moci nezávazně popovídat a nekoukat přitom na to, jestli umím toto slovo nebo zrovna ne, a snažím se ho opsat. Ivana je skvělá parťačka na naši pravidelnou virtuální kávu, kdy naše půlhodina uteče jako nic. S Ivou se nemusím bát, že mě bude někdo kárat za to, jestli to říkám dobře nebo v tom zrovna bruslím. Ve své angličtině mi Iva předává i své anglické postřehy, jak vystihnout tu pravou myšlenku. Pravidelný a zároveň spontánní rozhovor v angličtině mi pomáhá odblokovat můj strach mluvit.

Ing. Mgr. Andrea Honzová

Technická online business managerka, www.andreahonzova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články