Kamila Jirikova - lektorka jogy a cviceni panevniho dna

Kamila Jiříková – lektorka jógy a cvičení pánevního dna

Pánevní dno, jóga, cvičení pánevního dna, dechové techniky, energie, smysluplný pohyb, funkční pohyb, hlubinná imaginace, inkontinence, poklesy pánevních orgánů, zdravotní cvičení.

Zbavím vás potíží s pánevním dnem a bolestí zad. Jak? Pomocí jógy a jemného cvičení, díky kterému poznáte celé své tělo. Naučíte se s ním efektivně pracovat a správně dýchat, zlepšíte stav pánevního dna, zad a celého hlubokého stabilizačního systému.

Další informace

Kategorie

ženská témata, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Středočeský kraj

Milé ženy, trápí vás pánevní dno nebo bolesti zad?

 

Příčin může být mnoho, ale u všech je vhodné začít pracovat tím správným způsobem s vaším tělem.

 

Ukážu vám jak na to:

  • Zvolíme vhodné cviky.
  • Naučím vás, jak dělat každodenní činnosti (třeba sezení na židli nebo nošení nákupu) tak, abyste si přestaly škodit.
  • Už se nebudete chtít vrátit ke starým návykům, protože ve svém těle objevíte nové smysluplné souvislosti.

 

A co všechno tím můžeme ovlivnit?

  • Pánevní dno – inkontinenci, poklesy…
  • Zdravá záda.
  • Vypouklé bříško nebo diastázu.
  • Změny po porodu nebo po operacích.
  • Průběh menopauzy.
  • Intimní život.
  • Vaši sebejistotu a sebevědomí.

 

Jsem tu pro vás. Klíčem je pomalý, vědomý pohyb a dech. Provedu vás hlubinami pánve, vysvětlím souvislosti a naučím, jak pracovat s tělem smysluplným pohybem. Prostor pánve se stane vaší skutečnou oporou ve fyzické, emoční i energetické rovině.

Najdeme tu nejlepší cestu, jak dát do pořádku vaše tělo a díky tomu i duši a ženskost.

Můžeme se potkat osobně (na kurzech nebo individuální terapii) i online (jednotlivé online lekce nebo ucelené kurzy). O všem najdete více informací na mém webu.

 

S Kamila Jiříková – lektorka jógy a cvičení pánevního dna, se můžete propojit v její fb skupině Pánevní dno v souvislostech.

Reference

Cvičení mi pomohlo na bolest v kříži. Kamča dokáže vysvětlit pohyb dopodrobna, abychom věděli, které svaly správně zapojit. Je jedním slovem úžasná. A ještě se spolu zasmějeme.
Petra Šaňková

Cvičení pánevního dna, které Kamila nabízí, je za mě velmi účinné a obohacující. Jedná se (aspoň na mě to tak působí) v podstatě o kombinaci jógy, relaxačních technik a fyzioterapeutických cviků. Kamila
je laskavou průvodkyní na cestě za poznáním vlastního těla a za schopností dát mu pozornost, kterou si od nás zaslouží, mít ho ráda takové, jaké je. Rozhodně doporučuji přijít si cvičení vyzkoušet.

Miroslava Melenová

Virtuální asistentka, www.mirkamelenova.cz

Navštívila jsem více lekcí jógy, ale jen u paní Kamily Jiříkové jsem našla to, co jsem hledala. Paní Kamila má dar vedení lekcí způsobem, že se člověk naprosto ponoří do sebe, naučí se u ní naslouchat svému tělu a respektovat ho, poznat své tělo do hloubky, správně dýchat a v neposlední řadě se učí propojovat své tělo a svou mysl. Každému doporučuji.

Tatiana Zítková

Už nějaký čas mě “volá” téma pánevního dna a tak jsem toto volání vyslyšela a využila nabídky konzultace u Kamily Jiříkové. A dobře jsem udělala. Kamila je milá, sympatická a ochotná pomoci. Všechny cviky názorně předvede, vysvětlí a dohlédne, jestli jsou prováděny správně.
Takže mám hned zpětnou vazbu. Pomocí jejího citlivého vedení jsem zjistila, kde je “zakopaný pes”. Děkuji za příjemně strávený čas a věřím, že to nebylo naposledy.

Kristýna Rabušicová

Majitelka salónu Nail Art Design, www.nailartdesign.cz

Moc dobré kurzy pod odborným vedením Kamily, vládne zde přátelská atmosféra. Cvičení je rozmanité, dobře a pochopitelně vysvětlené. Po každé hodině odcházím s dobrým pocitem a úsměvem na tváři.

Lucie Čápová

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články