Katka-San-online-ucetnictvi

Katka San – online účetnictví

Účetnictví, evidence, identifikovaná osoba, DPH.

Nabízím účetní poradenství, vedu evidenci či účetnictví a vytvářím online programy zaměřené na začínající a online podnikatele.

Další informace

Kategorie

právo, účetnictví, gdpr

Lokalita

online

Přes 15 let vedeme daňovou evidenci sobě i klientům a před lety k tomu přibylo vedení účetnictví a mezd.

5 let se specializujeme na daňovou evidenci a účetnictví online podnikatelů, se kterými komunikujeme skrz digitální nástroje a jsme v úzkém kontaktu. Pomáháme jim vyznat se v džungli zákonů a nařízení týkající se prodejů zboží a služeb z a do zahraničí.

Preferujeme "měsíční účetnictví" s pravidelnou uzávěrkou, naopak nás trochu děsí „krabicové účto“, již několikrát se nám totiž stalo, že jsme na konci roku našli kostlivce ze začátku roku a zbytečně se přicházelo o doklady nebo se muselo dodaňovat.

Klientům nastavujeme prodejní systémy FAPI a SimpleShop, tak aby byly účetně správně v souvislosti s platnou legislativou a také v souladu s jejich účetnictvím.

Se zájemci o poradenství vedeme pravidelné online konzultace. Vytváříme online programy, abychom podnikatelům zjednodušili jejich práci a vyhli se tak zbytečným pokutám z finančáku.

 

S Katka San – online účetnictví se můžete propojit v její fb skupině ÚČETNÍ A BYZNYS KROKY (NEJEN) ONLINE PODNIKATELE.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články