Kika Šrédlová - Kika’s German

Kika Šrédlová – Kika’s German

Německý jazyk, lektorka němčiny, jazyková škola, průvodce online lektora, konzultace pro lektory.

Lektorka němčiny na cestách. Pomáhám studentům šprechtit a lektorům podnikat online.

Další informace

Kategorie

jazyky, překlady, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

online

Jsem online lektorka němčiny a ukazuji lidem, že němčina nejsou jen tvrdá slova a der, die, das, ale že se jí mohou učit zábavně a zajímavě.

Naučím Tě zapojit němčinu do běžného života. Uč se z pohodlí domova, kanceláře či kavárny. Bez učebnic a zábavnou formou se rozmluvíš a získáš potřebnou jistotu v německém jazyce.

Němčinu učím také na svém instagramu, v podcastu nebo na blogu. Sdílím s tebou tipy, jak na němčinu nejen efektivně, ale i s radostí. Vytvořit si pozitivní návyk k učení je totiž velmi důležitým začátkem mé spolupráce se studenty.

Studentům nabízím lekce němčiny přes Skype, ale i Mentoring pro samouky - asynchronní výuku nezávislou na místě i čase. Učit se se mnou může tedy opravdu každý, ačkoliv žije tisíce kilometrů od České republiky.

V mém druhém projektu ProLektory se zaměřuji na lektory cizích jazyků, absolventy a budoucí digitální nomády. Sama jsem prošla fází, kdy se z cestovatelky stala úspěšná lektorka jazyků, a proto sdílím své zkušenosti na YouTube kanálu Kika’s German ProLektory. Vydala jsem elektronickou knihu Průvodce online lektora - 238 stran know how o tom, jak se stát úspěšně živit výukou jazyků a zároveň poskytuji lektorům individuální konzultace.

Má práce je i mým koníčkem, a díky tomu, co dělám, mohu cestovat po světě a žít kdekoliv na planetě zemi. Miluji cizí kultury, pláž, palmy, španělskou hudbu, vegetariánskou kuchyni a knihy.

Pro spolupráci mi neváhejte napsat - deutch.mit.kika@gmail.com nebo mrkněte na můj web - www.kikasgerman.cz

 

Sledujte Kika Šrédlová – Kika’s German a její podcast Kika's German | němčina na Spotify.

 

Začtěte se do článku Němčina zábavnou formou, který pro vás Kika Šrédlová – Kika’s German připravila.

Reference

V životě mám ráda rozmanitost, v každém aspektu. A to i v doučování. A spolupráce s Kikou přesně taková je. Lekce jsou krásně pestré a pokaždé jiné, což je naprosto super.Nejenom, že zlepšuje moji němčinu, ale také rozvíjí moji mysl zajímavostí témat. Nevěděla jsem jak se učit, Kika vnesla do toho smysl a
uspořádání a i když je to někdy dřina, vše do sebe zapadá a krůčky zlepšení sama vidím. Určitě se chci dal nechat Kikou vést, kdy plně důvěřuji jejím schopnostem, znalostem, podpory, kdy si vážím jejího přístupu, že se před ní ani nestydím za svůj německý projev.

Petra Hakszerová

Kosmetika Ringana - specialista

Super lektorka, vždy profesionálně připravena, vždy dobře naladěna. Výuka je skutečně šitá na míru, gramatika je aplikovaná na témata, která jsou klientům blízká. Za půl roku jsem se posunul z prostého pasivního porozumění na aktivní mnohaminutové telefonáty s rodilými mluvčími. Vážně vřele doporučuji!

Michal Melounek

Projektmanager produktu ve Škoda Auto, a.s.

S Kikou jsem měla konzultaci pro lektory. Na konzultaci jsem se přihlásila, protože jsem si nebyla jistá kam a jak chci své podnikání směřovat. Kika po pár minutách odhalila mé hlavní slabiny a doporučila mi kroky, jak postupovat v mém podnikání dál. Od naší konzultace uběhl měsíc a já postupně měním doporučení z konzultace v praxi. Už po pár týdnech vidím velký rozdíl ve svém podnikání. Kika je opravdu odborník s neuvěřitelnou dávkou empatie.

Eva Fornůstková

Lektorka, www.evafornuskova.com

Na Kiku jsem narazila náhodu a jsem strašně ráda, že si na mě udělala čas. Za mě osobně nejlepší lektorka Nj, co jsem měla. A to mám s čím srovnávat. Skvělý přístup, hodiny ušité na míru, které mě mimochodem fakt baví a posouvají dál. Takže velké díky Kika's German ❤️.

Kamila Soukupová

Maminka na mateřské dovolené

Kika během týdne dvou poznala přesně, co na mě platí/neplatí a začala to používat při hodinách jak konverzace, tak E-lessons. Učíme se spolu už 6. měsíc a upřímně můžu říct,  že bez ní by to šlo o dost hůř a pomaleji – spolupráce s Kikou nespočívá jen v učení se a v konverzaci. Kika vás namotivuje, zvedne vám náladu a po hodině s ní se německy fakt učit
chcete. Moc doporučuji jak konverzační hodiny, tak i E-lessons pro ty, co se raději učí sami – zadání na míru, témata vám blízká, skvělý feedback a profesionální lektorka.

MUDr. Emma Šuráňová

Lékařka

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články