Klaudia-Vidunova-Bohyne-dusi–byznys-mentorka- koucka

Klaudia Vidunová Bohyně duší – byznys mentorka a koučka

Autenticita, Autentické podnikání, Byznys koučink, Byznys mentoring, Money mindset, Pro podnikatelky ve službách, Video, rituály, ženství, ženské kruhy.

Navedu tě na tvou rebelskou cestu sama k sobě: podnikání se špetkou magie, autentická video propagace, uvědomění své hodnoty a sebe-vědomí. Probuď v sobě Bohyni.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, koučování, ženská témata

Lokalita

online, Plzeňský kraj, Praha

Klaudia Vidunová – byznys Bohyně, koučka & mentorka, žena s vnitřní silou draka, srdcem něžné šelmy, tělem ženy a duší bohyně.

 

Jsem tvůrčí energie intuice, která probudí bytost tvého podnikání, Tvé Ferarri na cestě k hojnosti. Vím, kdy přidat plyn a kdy zpomalit.

Jsem rebelka a dovolila jsem si to.

 

Víš, kdo jsi ty? Jaká je tvá hodnota a hodnota tvých služeb?

Když cítíš, že tě ke mně něco z nevysvětlitelných důvodů táhne, ale nemáš racionální odpověď na to proč, je to tak správně. Nepoužívej mozek, ale intuici, zapomeň na to, co, kdo nebo kdy ti řekl, co tě doteď učili. 

Odpoutej se, dej na své vnitřní volání a dovol si stát se tou Bohyní, která se uvnitř tebe zatím skrývá. 

Jsem tu pro tebe, pokud chceš vystoupit ze stínu vlastních strachů, přesvědčení, vzorců a obav, jsi ochotná převzít plnou odpovědnost za svůj život a vydat se na cestu k hojnosti, a dovoluješ se přijmout individuální, luxusní péči.

 

Vyber si, co s tebou teď souzní:

Cesta Bohyně 

Vydej se na unikátní 6měsíční spirituální byznys program pro vědomé ženy, podnikatelky. Odhalíš svou jedinečnost. Vytyčíš si cíle svým srdcem, a ne rozumem. Vystoupíš z komfortní zóny a budeš vidět online. Napojíš se na intuici a energii svého podnikání. Nastavíš si hranice. Přijmeš tok hojnosti.

Raketový start pro online podnikatelky

Pomůžu ti raketově nastartovat tvé podnikání, zorientovat se v on-linu a během 3 týdnů předložit tvou nabídku klientům. Zamakáš na sobě a svém podnikání. Energeticky tě nakopneme, odblokujeme a sestavíme tvou nabídku. Stoupneš si do své podnikatelské síly. Tohle je tvá VIP vstupenka do světa podnikání.

Správce FB skupiny Bohyně duší

Chceš zjistit, kolik správcovství spolyká času, energie, kreativity, tvých myšlenek? A nebát se být zranitelná, protože ukazuješ, kdo jsi? I ty se můžeš stát na 1 týden správcem FB skupiny a vyzkoušet si jaké to je.

Vhodné zejména pro začínající podnikatelky/podnikatele, kteří si chtějí zkusit něco nového. Pod mým vedením a s 5 hodinami koučování a mentoringu dostaneš na starost moji skupinku na 1 týden.

Klíč k tvé Bohyni

Pojď si dát sezení se svou duší. Zažij jednorázovou ochutnávku nebo si dovol prozářit sama sebe a objev svůj vnitřní poklad v měsíčním mentoringu. Odblokujeme tvé finanční limity a nastavíme nové ceny. Individuální péče tady a teď, jen pro tebe.

 

Propoj se se mnou a spoj se tím SAMA SE SEBOU. 

Přijď mě poznat do skupinky BOHYNĚ DUŠÍ | Tvá rebelská cesta sama k sobě nebo se spojme přes Messenger.

Reference

S Klaudií jsme si povídaly na přelomu roku, kdy jsem byla úplně dole, krátkodobě v útlumu a na dně sil. Tím, co mi řekla, dosadila hřebíček na hlavičku, nastavila mi zrcadlo, a řekla mi upřímně věci, které jsem potřebovala slyšet. Taky řekla něco, co jsem slyšet nechtěla, ale potřebovala, abych se probrala. Nakopla mě k tomu, že nemá cenu se vymlouvat, ale že všechno je možné a všechno jde, pokud si k tomu sama vytvořím podmínky. Hranice jsou pouze v mé hlavě. Díky, Klaudie, za tyto podněty, za to, že jsem si konečně dokázala přiznat věci, které jsem si přiznat nechtěla. 

Anna Bednářová

Bylinkářka, www.instagram.com/anni_bylinkoveradosti/

Z Klaudie srší neuvěřitelná síla a energie. Je to zrychlovač vaší reality. Nacítí se na vás a jede. Dokáže přesně vystihnout, jak se cítíte, co řešíte, co je vaše téma a provést vás jemně a pevně k cíli. Během mentoringu s Klaudií jsem se cítila příjemně a v bezpečí a zároveň jsem dostala několik pošťouchnutí, možná až kopanců, jak pracovat na sobě a své realitě. Bylo to jedno aha za druhým. Tahle zkušenost je nepřenositelná, musíte ji zažít. Klaudii moc děkuji, otevřela jsi mi oči a pošťouchla do akce. Zkrátka Baby už nebude sedět v koutě.

Petra Vicková

Copywriterka pro web a prodejní stránky, www.petravickova.cz

Dnešní byznys konzultace byla rychlá a efektivní. Energie mezi námi doslova lítala a mimosmyslová výměna myšlenek a postřehů byla náročná i pro techniku. Víte, jaké to je, když spolupracujete s někým, s kým si doříkáváte myšlenky? Víte, jaký je to pocit, když vám mentorka ve vteřině vymyslí novou službu, a ta sedne jako prdel na hrnec i s cenou? Nevíte? Tak to máte možnost prožít s Klaudií Vidunovou. Je to energetická smršť, která vás nesmete, ale nakopne a podpoří. Doporučuji setkání s ní neodkládat až na někdy, protože mezitím někdo udělá ten krok místo vás už teď. Zkrátka – nezažiješ, nevíš…

Marie Hájková

Intuitivní analytik duše, www.mariehajkova.cz

Klaudia Vidunová, žena, která se musí zažít, a nejen o ní číst! Proč si tuto dračici pustit na pomoc do svého podnikán? Klaudi je urychlovačka, nakopávačka, střela, dračice, ale i podpora, citlivost, upřímnost… to vše v úhledném balíčku. Dokáže vám poradit, nadchnout a vyřešit, co potřebujete. Její konzultace jsou trefné a pomáhají. Kdo máte nutkání do toho jít, tak neváhejte a krok k této bohyni udělejte.

Lucie Zamrazilová

Lektorka kurzů pro rodiče a děti, www.lektorskanavigace.cz

Hodinu s Klaudiou som absolvovala v období, keď som sa cítila zavalená  problémami a nevidela som z nich východisko. Bola som tým úplne vyčerpaná. Klaudia ma dobre mierenými otázkami priviedla k jadru môjho problému. A tam, kde som si myslela, že nič nezmôžem, mi ukázala, že to tak nie je. Príliš sa s tým nepárala, ale som jej za to vďačná, pretože som aspoň skôr prišla k uvedomeniu, že aj v situáciách, kde sa to nezdá, môžem mať svoj život vo svojich rukách. Od tejto hodiny mentoringu prešla už nejaká doba a ja sa ani nestíham čudovať, aké zmeny sa v mojom živote dejú. 

Karolína Částková

Lékařka a autorka kurzů šití barefoot bot, www.karolinacastkova.eu

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články