kristyna-makova-konzultantka-obsahoveho-marketingu-a-tvurkyne-strategii-prace-s-vasim-obsahem

Kristýna Maková – konzultantka obsahového marketingu a tvůrkyně strategií práce s vaším obsahem

Obsahový marketing, content marketing, obsahové strategie, konzultace, tvoření obsahu.

Konzultuju témata obsahového marketingu. Tvořím strategie, které vám pomáhají smysluplně a udržitelně pracovat s obsahem tak, aby podpořil vás, vaši značku a vaše prodeje. Ukážu vám, jak díky práci s obsahem pečovat o klienty. Díky on-line programu, který jsem vytvořila, si můžete základ strategie vytvořit i vy sami.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, marketing

Lokalita

online, Praha

Konzultace tvoření a publikování obsahu a obsahového marketingu

Ráda vám pomůžu s obsahem a obsahovou strategií vašeho webu a projektu. Konzultuju témata obsahového marketingu, která vám pomůžou smysluplně, koncepčně a udržitelně pracovat s obsahem, který tvoříte.

 • smysluplná práce s tématy a tematickými okruhy, kterým se
  věnujete
 • pojetí a forma tvořeného obsahu – jak pomocí formy podpořit
  obsah
 • práce s cílovou skupinou, personou a ideálním klientem
 • způsoby práce s textem, ilustracemi a video obsahem
 • péče o klienty díky práci s obsahem
 • obsahové strategie, publikační plány, analýzy a zpětné vazby
 • vaše vlastní jedinečná cesta při práci s obsahem, jeho tvořením
  a publikováním, napříč nejrůznějšími informačními kanály

 

Konzultace obsahového ideamakingu

Potřebujete poradit s tím, jak uchopit témata, kterým se věnujete, a proměnit je na obsah, který podpoří vaše podnikání? Nevíte, jaká témata vybrat? Potřebujete najít zajímavá spojení a souvislosti s tématy, která řeší vaši klienti? Přesně pro ty případy jsou skvělé konzultace obsahového ideamakingu, které můžeme realizovat telefonicky, e-mailem, video hovorem přes nejdůznější platformy, které to umožňují.

 

Rozhovor jako zdroj úžasného obsahu pro váš web i sítě

Ukážu vám, jak snadno může vzniknout váš autentický text díky rozhovoru. Ten může být totiž zdrojem kvalitního a smysluplného obsahu. V rámci této V.I.P. služby se mnou projdete celým procesem, budu s vámi sdílet i své know-how a na konci budete mít výsledky, na kterých budete moct dál pracovat, nebo je dokonce budete moct rovnou použít. Tahle komplexní služba zahrnuje nejen rozhovor, ale také konzultace, mentoring, práci s přepisem rozhovoru, recyklací obsahu a další. Budu se vám osobně on-line věnovat a opečuju i vaše texty.

 

Copywriting a copyeditorské práce

Napíšu pro vás texty, které vám sednou a budou s vámi ladit. Pracuju metodou, kterou postupně rozvíjím tak, aby byly texty skutečně vaše a přitom i to, co je potřeba k jejich srozumitelnosti a zasazení do celkového pojetí vašich služeb. Pracuju s nahrávkami a přepisy rozhovorů, ze kterých vycházím.

Upravím už existující texty tak, aby více odpovídaly potřebnému účelu a cíli. Takto upravené texty se hezky a hladce čtou, jsou smysluplné – logicky navazují, jsou celistvé – doplníme chybějící informace, které vám přijdou samozřejmé, jsou srozumitelné. Zvláštní kategorií jsou pak překlady z tzv. oborštin do srozumitelnější lidské řeči (právničtina, ajťáčtina a jiné). V takových textech je zachovaná potřebná tonalita nebo vaše autenticita. Vyladěné pro váš web nebo blog.

 

Obsahové analýzy a zpětná vazba

Mrknu na váš web – obsahová analýza vašeho webu s přihlédnutím k funkčnímu propojení atematické návaznosti obsahu a jednotlivých stránek, srozumitelnosti pro vaše cílové publikum, s ohledem na zásady SEO, které podpoří váš web i ve vyhledávačích. Výstup dostanete písemně při závěrečné konzultaci, kde společně všechno probereme a já vám dám doporučení na to, jak by vše šlo posunout ještě o kus dál.

Pokud chcete zpětnou vazbu jen na některé části webu, i to je možné. Ráda vám odpovím na otázky, které pomůžou tomu, aby váš obsah fungoval jako první krok péče o klienty a návštěvníky.

 

Obsahové strategie

Dáme vašemu obsahu strukturu a kontextu, objevíme v něm vaši jedinečnost a autenticitu, která ve spojení se strategickými kroky a plánem dlouhodoběji podpoří vaše podnikání a vaši práci s cílovým publikem. Díky zajímavému a kvalitnímu obsahu přitáhnete daleko víc lidí organickou cestou a se svým rozpočtem a vlastními silami můžete pracovat efektivněji a udržitelněji.

Obsahová strategie a související kroky vám umožní snazší spolupráci i s dalšími odborníky nebo delegování, protože budete mít popsaný základ toho, co byste jinak museli každému sáhodlouze vysvětlovat a popisovat.

Pokud budete chtít některé kroky realizovat sami, můžete využít on-line program základů obsahového marketingu: Těší mě, jsem váš obsah. A následně se mnou konzultovat jen to, s čím si sami neporadíte nebo budete chtít probrat s tím, kdo vaše řešení díky své odbornosti a nadhledu pomůže posunout ještě o pár kroků dál.

 

On-line programy a kurzy tvoření obsahu, práce s obsahem a obsahových strategií

Díky on-line programu základů obsahového marketingu, který jsem vytvořila, si můžete ujasnit, jak smysluplně a udržitelně pracovat s obsahem. Takový obsah nejenže podpoří vaši značku a prodeje, ale jeho tvoření pro vás bude udržitelné, i s ohledem na to, kolik máte na takové tvoření právě kapacit, sil a zdrojů. Bude těšit vás i vaše publikum.

 

Kristýna Maková – konzultantka obsahového marketingu a tvůrkyně strategií práce s vaším obsahem, je k zastižení i ve své fb skupině Obsahový marketing a texty s Kristýnou Makovou a hosty, kde se s ní můžete propojit, nechat se inspirovat, ptát se a diskutovat.

 

Také ji můžete sledovat na Instagramu.

Reference

Kristýnu a její práci, která se dá označit i za přátelskou pomoc, bych všem jen doporučila. Dokáže vás povzbudit, ukázat vám i jiné úhly pohledu, které možná sami nevidíte. Zaměřuje se přesně na to, co je třeba a umí hezky roztřídit myšlenky a nenechá vás zbytečně „kličkovat” v tom co chcete udělat, kam se chcete posunout. Posune vás přesně k vašemu záměru. Není to o tom, že by udělala práci za vás, ale velmi dobře vás namotivuje, abyste to udělali sami, což je velmi důležité, protože ve výsledku zůstává autenticita toho, kdo práci zadává. Spolupráce s ní je vždy velmi příjemná a obohacující.

Soňa Mitra Pavlincová

Průvodkyně a lektorka prožitkových kurzů pro ženy, www.cestyzeme.cz

Kristýna Maková s námi spolupracovala na dvou kurzech Digitální garáže pro ženy. Pro dvě skupiny žen – podnikatelky a ženy z korporací – připravila na míru vstup na téma „Potřeba webových stránek a jejich
obsah”. Od základních pojmů až po obsahovou strukturu, velmi srozumitelně a podnětně! Určitě se již nyní těšíme na další spolupráci!

Marie Krátká

Industry Manager Google.com, www.linkedin.com/in/marie-kr%C3%A1tk%C3%A1-388a255/

Měl jsem to štěstí, že jsem s Kristýnou spolupracoval na textech pro klienta provozujícího advokátní službu, kde dokázala přepsat komplikované právní formulace do lidsky srozumitelné řeči. Z testování víme, že po této i dalších úpravách klienti daleko lépe chápou, co služby obsahují a co získají, pokud je využijí. Talent, nebo skvěle provedené řemeslo? Nevím, ale je mi jasné, že služeb Kristýny opět rád využiji. Doporučuji ji vřele všem co tápou, jak mít na webu čtivé texty nebo si neví rady s obsahovou strategií.

Jirka Chomát

Podnikatel změn v e-commerce a konzultant, www.jirka.ch

Ze spolupráce s Kristýnou jsem byla úplně nadšená. Kristýna umí vyzdvihnout podstatu s naprostou přirozeností a lehkostí. Vidí za roh a dokáže se profesionálně vcítit, jak do zadavatele, tak do koncových čtenářů. Při práci mě vedla tak, že jsem se spoustu věcí naučila a ledacos si ujasnila. Těším se na její kurz o psaní a na další její pomoc s texty.

Olga Rochowanská

Konzultantka osobního stylu, www.rochowanska.cz

Kristýnu Makovou mi seslalo samo nebe. Potřebovala jsem se prezentovat a nevěděla jsem vůbec nic. Kristýna mi pomohla naprosto ve všem – vytvořila profesionální web a poradila jak dát o své zahajující činnosti vědět světu. Trpělivě a opakovaně vysvětlovala co, jak a proč.
Pro její precizní práci, udivující rozsah vědomostí v oboru, ale i pro její velmi přátelské a milé jednání, kdy získáte dojem, že se znáte vlastně velmi dlouho, ji s radostí doporučuji.

Martina Svobodová

Certifikovaná terapeutka Jonášovy metody detoxikace organismu, www.prirodni-detoxikace.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články