Webovky pro mamky: Webdesign a copywriting

Kristýna Pavelek – copywriting

Webdesign, wordpress, copywriting, konzultace, mentoring, web na míru.

Tvoříme webovky, které zaujmou a osloví ty pravé klienty na první dobrou. S námi proměníš tvůj sen o profi webu v realitu. Web na míru, e-shop, automatizace prodeje, copywriting, texty na míru, konzultace, web mentoring, copy mentoring, VIP služby, branding, marketing, členská sekce, ideální klient, cesta zákazníka, WordPress, DIVI.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, web, aplikace

Lokalita

Jihomoravský kraj, online, Zlínský kraj

Kristýna Pavelek – copywriting a webovky pro podnikatelky, které jsou ready pozvednout své podnikání o level výš.

 

Protože to přesně dokážou webovky, které rostou společně s tvými úspěchy.

Jsme 2 dlouholeté kamarádky a do společné tvorby webovek a e-shopů jsme se vrhly v roce 2021.

Míša se tvorbě webovek na WordPressu věnuje už od roku 2011. O 10 let později objevila editor DIVI a jednoduše se zamilovala do ohromné variability, kterou nabízí.

Kristy píše texty, které brnknou přesně do noty tvým ideálním klientům a dovedou je až k nákupu. Od roku 2014 sbírá zkušenosti a píše copywritersky. Od loňska to začala učit i další podnikatelky.

 

Webovky na míru

Cítíš, že už je čas posunout svoje webovky o level výš? Už nemusíš dělat kompromisy, Míša vytvoří tvůj nový web graficky i technicky, přesně na míru Tobě i Tvému ideálnímu klientovi. Můžete se společně pustit do online prezentace, prodejního webu i komplet automatizovaných webovek s členskou sekcí. Samozřejmostí je, že Tě po předání zaškolí, aby sis mohla menší úpravy dělat sama a byla tak nezávislá.

Chci webovky na míru

 

Copymentoring

Se skvěle hodí jako kombo s webem na míru. Chceš si napsat texty sama a přitom chceš, aby byly zákaznicky orientované a namotivovaly potenciální klienty k nákupu? Tak neváhej a pojď do toho. Po celou tvorbu Ti bude Kristy po boku, budete konzultovat a feedbackovat na callech, Messengeru nebo WhatsAppu.

Chci psát s copywritterku po boku

 

VIP

Dovol si to a celé to nech na nás. Vytvoříme pro tebe nové webovky včetně textů, které osloví tvé ideální klienty. Ve společné tvorbě je totiž naše největší síla. Výborně se doplňujeme, táhneme za jeden provaz a máme unikátní nápady. Ty si můžeš dát nohy nahoru, drink s paraplíčkem a jen konzultovat.

Jsem VIP

 

Webstartér

Chceš si webovky tvořit sama? Máme pro Tebe parádní zkratku. Míša pro Tebe technicky připraví 6 plnohodnotných stránek. Naučí Tě, jak web vyplnit obsahem (texty, fotky, videa) a na závěr Ti dá profi zpětnou vazbu.

Jdu zkratkou k novému webu

 

Webmentoring

Věříš si, že web zvládneš vytvořit sama, ale ráda bys měla profíka, který tomu technicky rozumí, při ruce? Míša pro Tebe připraví web technicky a bude Ti k dispozici při tvorbě. Můžeš s ní konzultovat nebo část práce, do které se Ti třeba úplně nechce, delegovat.

Chci webařku při ruce

 

Konzultace k webu/k textům

Zkrať si cestu k cíli a využij našeho know-how. Nemusíš trávit dlouhé hodiny googlením a prací metodou pokus-omyl. Na základě našich dlouholetých zkušeností Ti naservírujeme řešení na míru.

Potřebuju konzultaci

 

Mrkni na náš Instagram, pravidelně přidáváme tipy a triky z copywritingu, marketingu a tvorby webovek.

Zapište se do newsletteru, každý měsíc posíláme novinky.

Reference

V naší malé firmě vždycky všecko hoří. Opravdu jsem nečekala, že najdeme někoho, kdo bude stíhat naše tempo, ale stalo se!! Nechápu, jak to Míša dělá, ale zdá se, že ji vůbec nevytáčí naše na-poslední-chvíli nápady a změny. Naše zakázka byla poměrně velká a s mnoha neznámymi. Míša si vše nastudovala a zdárně zvládla. Velkým překvapením byl i skvělý design, za který Míši z velké části vděčíme, a na kterém nám ani profesionální grafička neměla co vytknout. Kristy nám navíc pěkně upravila prodejní texty. Výsledkem je web, který nejen funguje, ale je opravdu zapamatovatelný. S Míšou nadále spolupracujeme – upravuje nám web během kampaní atd.

Adéla Bryjová

Lektorka Pilates živě, www.pilateszive.cz

Míšu doporučuji pro její profesionální a zároveň velmi laskavý a
trpělivý přístup. Díky spolupráci s ní jsem si uvědomila, jak
nedotažené jsem měla svoje produkty a ona mě svými otázkami nutila svojí nabídku víc a víc tunit. Cítila jsem opravdový zájem mi pomoct webovky vymazlit, řešily jsme opravdu každičký detail. Jsem ráda, že spolu budeme spolupracovat i dále, protože nejsem příliš technický typ a věcem kolem IT nerozumím, ale naštěstí je tu profík, který vše udělá za mě. Děkuji, Míšo!

Kateřina Šlajs Kroftová

Lektorka angličtiny, www.englishwithkatka.cz

Doporučuji WEBOVKY PRO MAMKY! Profesionální přístup
týmu, respektive Michaela Salcedo Torres mě opravdu okouzlil od začátku do konce. Míša skutečně rozumí potřebám a požadavkům svých zákazníků a moc nám pomohla s každým krokem našeho projektu webových stránek komunitního centra. Vždy k dispozici, když jsme potřebovali rady nebo další informace, a její komunikace je velmi vstřícná a rychlá. Výsledkem jsou webové stránky, které přesně odpovídají našim představám. Děkujeme Pro skvělou zkušenost s tvorbou webových stránek jsou WEBOVKY PRO MAMKY ta pravá volba!

Vlaďka Vlášková

Manažerka komunitního centra, www.moringatreeclub.cz

Na holky jsem přišla úplně náhodně a jsem nadšená. Obě jsou skvělé a vyhovuje mi, jak jsou spolu propojené a že mohu rovnou vyřešit vše najednou. Míša vytvořila nádherný web a Kristy vymyslela kvalitní texty. Fungují ve dne v noci a nic není problém. Ještě nekončíme, je to teprve začátek. Určitě je budu dlouhodobě využívat. Protože je fajn si na odbornou práci zaplatit odborníky a to holky jsou. Děkuji moc!

Erika Kusáková

Zakladatelka projektu Uspořádaný domov, www.usporadanydomov.cz

Super spolupráce. Míša se dokonale nacítila na můj projekt a výsledný vizuál mých webovek je úžasný. Sama bych to nikdy nevymyslela. Jsem i moc vděčná za všemožná technická řešení, v podobě nového prostředí pro online kurzy, automatizace prodeje, možnost sdílení článků na soc. sítích apod. Spousta z nich mi už nyní usnadňuje můj podnikatelský život.

Martina Mašková

Blogerka a háčkařka, www.jezina.blog

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články