Lenka Evelyn Figalová

Lenka Evelyn Figalová – Průvodkyně žen do své síly

Ženská síla, smyslnost, uvolnění do života, život jako bohyně, orgasmická žena, spokojený život, šťastná žena, zářící žena.

Provázení ženám v různých fázích a životních obdobích. Po společném naladění a zjištění, kudy vede nejlepší cesta do tvé síly a ženství právě pro tebe, se budeme společně věnovat tématům jako: smyslnost, sebepoznání, vizualizace, meditace, fyzická cvičení, prožívání přítomného okamžiku a jeho kvalita, tvorba efektivních návyků vedoucích ke změně. Nabízím dlouhodobou podporu, bezpečné prostředí a laskavý přístup při všech změnách, které tento proces mohou provázet.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

celá ČR, Liberecký kraj, online

Lenka Evelyn Figalová – Průvodkyně žen do své síly vám poskytne dlouhodobou podporu.

 

Provázím ženy na cestě do své síly, k uvolnění do života, orgasmičnosti, zářivosti v každém okamžiku našeho života a to v různých fázích i situacích života ženy.

KONKRÉTNÍ KROKY:

  • Jak a kdy si dělat na sebe „chvíli“ každý den, proč dělat si čas na snění, na sebepéči, na fyzická cvičení, která podporují ženskou sílu (protože „v břiše je veškerá naše moc“), na cvičení, která začnou měnit její vnitřní nastavení, na vizualizace, meditace, osvobozující tanec, který nás přivádí hluboko k sobě samé. Jak se skamarádit se svou Svatyní a přijmout nejen ji, ale i celé své tělo jako oltář, umělecké dílo, nejvyšší formu krásy. Jak a čím začít sama sebe uctívat (například jídlem, masážemi…).
  • Jak je třeba dělat jen malinké krůčky, žádné kvantové skoky, které nám mnohdy bývají nepříjemné a pro které spoustu věcí vzdáme, nedokončíme nebo rovnou zavrhneme. Krůčky, které ruku v ruce se promění celý její svět. To, jak jí vnímá okolí, partner, kolegové v práci, přítelkyně a jak na ni reagují. Dalším přínosem je uvědomění, jací lidé a jaké příležitosti jí do života postupně začnou proudit. Poskytuji dlouhodobou podporu.

 

Ženy se po mých konzultacích cítí „správně“, na svém místě. Rozzářené, povzbuzené, motivované k tomu udělat malinké změny tady a teď, které vedou k velkým změnám v budoucnosti.

Reference

Než jsem poznala Lenku, byla jsem nedůsledná, méněcenná a úzkostná matka, která si vůbec nevěřila. Po několika sezeních jsem začala být sebevědomější a šťastnější, všimlo si toho i moje okolí, ale hlavně můj syn ze mě vycítil větší jistotu, a jeho chování ke mně se mnohem zlepšilo.
Lenka je mou velkou inspirací. Obdivuji její sílu chtít vystoupit ze zajetých kolejí a stereotypu, aby našla sama sebe, svou sílu a uplatnila svůj potenciál. Líbí se mi její přístup k životu, její touha a odhodlání dovolit si snít ty nejodvážnější sny, jít za nimi a věřit, že jich dosáhne, i když dopředu vůbec neví jak. Procházím teď složitým obdobím a když je mi nejhůř, vzpomenu si na Lenčin uklidňující hlas a hned mám pocit, že všechno zvládnu. Moc ji za vše děkuji a jsem si jista, že pomůže každému, kdo se na ni obrátí.

Lucie Pončová

www.facebook.com/zenavsile/reviews/?ref=page_internal

Lenka s mě přitáhla už jen tím, jak působila na videu. Její uvolněnost, radost, úsměv pro mě byly jako magnet. Absolutně jsem
nevěděla co mě čeká, ale věděla jsem, že ji potřebuju. V průběhu setkání jsem cítila, že Lenka je tím, co a jak dělá na správném místě. Nejen, že jsem dostala boží tipy a vhledy, jak se propojit se svým tělem a ženstvím, což je pro mě trochu výzva, protože si pořád někde ulítávám a tělo je dost upozaděné, ale ta její energie! Její pole čaruje opravdu dost efektivně. Postupně mě skládala do těla víc a víc, až jsem najednou měla pocit, že všechno, co jsem chtěla říct, je zbytečné. Ani mluvit mi nešlo, musela jsem se do toho přemlouvat, ztrácela jsem nit a to je u mě co říct! Bylo to boží! Už jsem pár takových lidiček při své práci zažila a pro mě je to vždy velké, protože přesně to, co tito lidé nesou, mi moc nejde a koupala bych se v tom celý den. Takže jestli potřebujete propojit a vrátit do svého těla, určitě napište Lence, protože opravdu žije a dělá to, pro ceo je její duše stvořena.

Eliška Zichová Ulčová

Milé ženy, ráda bych se s Vámi podělila o velmi pozitivní zkušenost s konzultacemi Leničky. Mám od dětství vybudovaný silný pocit sebekontroly a nedostatek důvěry v sama sebe. S Lenkou jsme postupně pracovaly na mém vnitřním zklidnění, otevření se sama sobě a přítomnému okamžiku a pomalém osvobozování mé skryté vnitřní síly, kterou jsme poté vědomě
posilovaly –například formou uvolňujících meditačních cvičení, jógou, vědomým dýcháním, či v neposlední řadě velmi osvobozujícím tancem. Lenka mi dodnes poskytuje dodatečnou podporu a vždy je mi k dispozici s potřebnou radou šitou na míru .Uvedla mne také do tajů bylinek, tance, zpěvu a vnitřního klidu. Dnes cítím, že jsem se díky ní velmi posunula – dokážu si více užít přítomný okamžik, umím lépe pracovat s nepříjemnými myšlenkami, dokážu si doma „jen tak“ zatancovat, a dokážu se zklidnit v situacích, které jsou pro mne náročné. Také mi pomohla více se naladit na své pánevní dno, umět se lépe uvolnit a užít si tak kvalitnější milování. Leničku velmi doporučuji jako takového „komplexního průvodce“ na všechny možné ženské i mateřské trablíky a je pro mne velkou inspirací jak v osobním, mateřském i partnerském životě.

Veronika Richterová

Leni díky za Tvůj čas a povzbuzení… Tvoje ženská energie je úplně nakažlivá a pomohla jsi mi uvědomit si, že ve svém srdci jsem doma, že zvládnu všechno co chci a potřebuju.

Alexandra Kovandová

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články