Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání

Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání

Kouč, mentor, mindset, strategie, neurokoučink, návyky, efektivita, mozek.

Pomáhám ženám nastavit podnikání v souladu s nimi samotnými, a přesto nebo právě proto, chytře a efektivně. Používám metodu Neurokoučinku, která pracuje s našimi návyky, silnými i slabými stránkami, omezujícími přesvědčeními rychle a efektivně.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

online, Praha

Pomáhám ženám nastavit podnikání v souladu s nimi samotnými. Sama jsem důkazem toho, že je to možné. A nejen, že je to možné, ale úplně to změní dynamiku podnikání. Po vyhoření jsem musela kompletně přenastavit svůj osobní i pracovní život. Dala jsem se cestou nalezení svých hodnot a souladu sama se sebou.

Stala jsem se mentorkou a koučkou autentického podnikání. Když pracujeme se svými srdcovými klienty, dostává se nám nejen zaslouženého ohodnocení naší práce, ale protože i my jsme v souladu samy se sebou, můžeme dát svým klientům mnohem hodnotnější služby. Takže win-win na obou stranách.

V dnešní rychlé době čelíme mnoha tlakům ze všech stran. Díky mé schopnosti hlubokého naslouchání a Neurokoučinku, který používám při práci se svými klientkami, se dokážou znovu napojit samy na sebe, své potřeby, dary a najít si svoji vlastní, unikátní cestu k úspěšnému podnikání se sebou v souladu. Nejnovější poznatky z Neurovědy mi pak umožní, aby si moje klientky s mojí pomocí nastavily strategii, nové návyky a efektivní procesy v podnikání mnohem rychleji a snadněji. Odhalíme jejich strachy a bloky. Naučí se využívat své emoce k motivaci, místo toho, aby je brzdily v růstu a získají mnoho dalších užitečných vhledů a tipů ke zkvalitnění jejich osobních životů i podnikání.

Autentické podnikání změnilo můj život a může změnit i ten váš.
Více se dozvíte na mém webu.

 

S Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání, se můžete propojit v její fb skupině Podnikáme srdcem chytře a efektivně - Lucie Galle.

Začtěte se do článků Autentickým podnikáním k seberealizaci a spokojenějšímu životu, Intuitivní tanec: Tanči svůj podnikatelský sen, Podnikání v souladu sama se sebou nebo Ženské podnikání, který pro vás Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání připravila.

Reference

Lucku jsem oslovila, protože jsem věděla, že právě u ní najdu to, co potřebuji, podporu koučky i mentorky, pomoc se svým zásekem v onlinu. Zjistila jsem spoustu zásadních informací, které mi stály v cestě. Má ideální klientka stále není popsaná dostatečně detailně. Musím se více zaměřit na problémy, které řeší. Už vím, že jsem sice mířila doprostřed, ale pořád ne do černého. Mám spoustu tipů, které mě dostatečně zviditelní. Jsem vděčná za psychickou podporu a uklidnění, že je to proces, který trvá déle, než jsem si myslela.
Moc děkuji, Luci! Těším se, až se naše cesty zase střetnou.

Iveta Hátlová

Koučka životní změnou, www.ivetahatlova.cz

Když jsem vstupovala do individuálního programu k nastavení podnikání, nevěděla jsem, jak se definuje, hledá a nachází klient, jaké jsou strategické postupy, jak si upřesnit svou vizi atd. O to víc si cením trpělivosti a přátelského přístupu Lucky. Po třech měsících mám skupinu: Doprovod blízkého, jasnější cíl a přesnou představu o cílovém klientovi. Také jako člověk, spíše introvert, mám o trošku víc sebevědomí a také přehled, na kterých silných i slabých stránkách chci dále pracovat. Doporučuji Lucku, která rozumí podnikání a zároveň má lidské kvality, včetně empatie a touhy pomáhat.

Olga Tauberová

Průvodce pečujících, paliativní sestra

Moc děkuji Lucie Galle za dnešní konzultaci! Jak to, tak bývá, tak si na ni člověk na spoustu věcí sám odpověděl, ale bez dobře volených Lucčiných otázek by mi to trvalo déle A hlavně na „aha moment“, kdy mi došlo, že vlastně míříme na jinou cílovou skupinu než naše výrazně větší konkurence – s tím, jak se proti ní vyhranit/odlišit se od ní, jsme strávili spoustu času a ono to vlastně nebylo potřeba Ještě jednou díky, Lucko!

Petr Slavík

Online a affiliate marketing, www.online21.cz

S Luckou jsem absolvovala mentoring/koučink. Řešily jsme v rámci mého podnikání nastavení funkčního systému. Tvořím aktuálně online kurz na
zvýšení sebevědomí a uvědomila jsem si, jak je pro mě důležitý prostor, ve kterém tvořím. A dále nastavení milníků na mé strategické mapě, které mi dají svobodu a zároveň deadline pro realizaci. Můj obývák je jak po papírovém výbuchu s jasně vymezenými hranicemi a já jsem moc spokojená. Oceňuji Lucky schopnost ptát se opakovaně, důrazně, a přesto s citem,
abych odešla se svou spokojenou variantu.

Marcela Rešlová

Terapeutka, koučka, www.marcelareslova.cz

Dnes jsem měla skvělou možnost setkání s Lucie Galle. Lucky energie mi hned neuvěřitelně sedla a během povídání na mě působila její upřímná lidskost a podpora, a taky velký rozhled a zkušenosti . Byla úžasně ukotvená ve své síle. Aha momenty jsem si musela sepsat, bylo jich tolik, a všechny zásadní, a kousek její energie jsem si s dovolením odnesla sebou .Děkuji moc za velmi přínosný rozhovor a jsem si jistá, že nebyl poslední .

Kateřina Škodová

Průvodce sebepoznáním

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články