Magdaléna Krejčí

Magdalena Krejčí – marketingová ilustrátorka

Ilustrace, ikona, odrážka, kresba, malba, obrázek, bitmapa, vektor, vizuální styl, grafika, brand, značka, esence, odlišnost, originalita.

Potřebujete se opravdu odlišit? Jsem marketingová ilustrátorka a pomáhám podnikatelkám ukázat světu hodnoty jejich značky, odlišit se v konkurenci a zaujmout na první pohled pomocí jedinečných brandových ilustrací. Vytvořím pro vás ilustrace na míru, nebo vás naučím tvořit jednoduché ilustrace vaším vlastním osobitým rukopisem.

Další informace

Kategorie

grafika, ilustrace, branding

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Magdalena Krejčí – marketingová ilustrátorka vám pomůže vyniknout v přeplněném onlinu.

 

Jak ilustrace pomůžou vašemu byznysu?

1) CHCETE SE ODLIŠIT OD KONKURENCE?
Ilustrace na rozdíl od fotek a grafiky z Canvy používá stále velmi málo podnikatelů, takže díky nim opravdu vyniknete.

2) CHCETE, ABY SI VÁS LIDÉ PAMATOVALI?
Díky vlastním ilustracím, které budete používat konzistentně na webu i na sítích, si vás rychle zapamatují i náhodní kolemjdoucí. 

3) CHCETE UKÁZAT HODNOTY A JEDINEČNOST VAŠÍ ZNAČKY?
Vlastní ilustrace s vámi budou ladit a ukážou esenci vaší značky. Budou na první pohled říkat, kdo jste, co je pro vás důležité, jaký máte přístup a jaké máte konkurenční výhody.

Existujte velmi široká škála stylů ilustrací, takže i vážné a odborné téma mohou ilustrace podpořit. Ten správný styl s vámi vyberu na základě vaší značky (hodnot, archetypu a oboru...).

 

Proč ilustrace zrovna ode mě?

Vím, že v podnikání chcete světu ukázat svou jedinečnost. Dokážu se skvěle vcítit do vaší značky a vytvořit ilustrace, které s vámi budou ladit, a přitom zvýrazní vaše přednosti.

Jsem profesionálka a mám svůj mám efektivní proces, který nás dovede od dotazníku až po používání hotových ilustrací.

Baví mě hledat jedinečné motivy i provedení, které vystihne právě váš projekt. Díky tomu, že sama podnikám, vyznám se v marketingu, brandingu, grafice a webdesignu. Věřím, že to využiju i ve váš prospěch.

Prohlédněte si ukázky mé práce ZDE.

 

Kde všude ilustrace využijete?

Všude tam, kde přicházíte do kontaktu se svými (potenciálními) zákazníky, chcete jim ten kontakt zpříjemnit a získat pro sebe výhody.
Prakticky: na webu, na sítích, v prezentacích, v e-boocích, v kurzech, v mailingu, na fyzických produktech a na všech dalších "firemních" materiálech.
Prohlédněte si tyto možnosti v článku ZDE.

 

Chcete využít neopakovatelnost vašeho rukopisu?

Autenticita a osobitost jsou pro mě důležité hodnoty. Nejvíc autentické jsou přitom ilustrace, které si vytvoříte svým vlastním rukopisem. Ráda vás to naučím v kurzu Vymalujte svůj web, blog a sítě.

Nevíte, jestli by vám to šlo? Abyste si to mohly zkusit, pořádám jednou za čas výzvu Originální odrážky na váš web. V ní si vytvoříte nejmenší možnou ilustraci, odrážku, a vyzkoušíte si tak proces tvorby ilustrací na vlastní kůži.

Tvoříte své vizuální materiály samy? Jestli chcete načerpat inspiraci ze světa ze světa ilustrací, grafiky, práce s obrázky, vizuálního stylu nebo kreativity, přidejte se do skupiny Vybarvi se online.

 

Napište mi

Chcete posunout vzhled vašich stránek, sítí nebo produktů o další úroveň výš a konečně opravdu vyniknout?

Napište mi a získejte díky ilustracím pozornost budoucích zákazníků.

Ukázka z portfolia

Magdalena Krejčí ukázka 1
Magdalena Krejčí ukázka 2
Magdalena Krejčí ukázka 3

Reference

Magdalénka pre mňa kreslila ilustrácie k ôsmym témam online kurzu Tai chi pre ženy. Hneď na začiatku ma oslovila svojou flexibilitou a aktívnym, konštruktívnym prístupom. Spolupráca s ňou bola čistá radosť. Plynuli sme na rovnakej vlne, ona prichádzala s návrhmi, ja som ich dolaďovala. Magdalénka bola veľmi otvorená mojim nápadom a vedela ich dopracovať do finálnej podoby, s ktorou som bola maximálne spokojná. Bolo cítiť, že je naplno v téme, a to veľmi oceňujem – nepotrebovala som jej veľa vysvetľovať, presne chápala, čo chcem. Keď som Magdalénku oslovila, vedela som, čo majú ilustrácie môjmu
publiku komunikovať, ale nemala som konkrétnu predstavu o prevedení. Páčilo sa mi, že naša spolupráca začala jej dotazníkom, aby porozumela, aké sú moje hodnoty, potreby a koho budeme oslovovať. Na základe toho načrtla základnú líniu ilustrácií, ktorá plne vystihla to, čo som ani sama nevedela sformulovať. Spoluprácu s ňou rozhodne odporúčam.

Anna Ďarmati Beňadiková

Lektorka Tai chi, www.taichicentrum.sk

Magdalena Krejčí mě oslovila svojí brilantní inteligencí, nápaditostí a otevřeností a úplně mě nadchlo, jak (přestože je umělec) dokáže vlastní vyjádření sladit s tím, co potřebuju já jako klient, nechá si do své práce kafrat a ještě u toho vypadá, že ji to baví.

Nina Baše

Autorka pohádek alias Mama przyjaciel, www.mamaprzyjaciel.pl

Magdaleny práci jsem znala již delší dobu, ale říkala jsem si, že asi ilustrátorku využít nepotřebuji. A pak přišel můj online kurz a potřeba dát do něj obrázky. Ty jsem si nakreslila sama mou neumělou rukou a podle toho to vypadalo. Každý byl jiný, nemělo to nosné barvy, s leckterými jsem nebyla spokojená z hlediska vyjádření myšlenky. A tak jsem Magdalenu oslovila. Ta souhlasila, vyžádala si podklady a dala jasný termín odevzdání práce. Práce byla v termínu opravdu odevzdána, což mne vždy potěší. Když jsem viděla ty obrázky, vyhrkly mi slzy. Dokázala vyjádřit to, co já cítila, ale moje hlava nedokázala převést na papír. Z mých podivných skic udělala krásu. Zhmotnila mé myšlenky a nad každým obrázkem se ve vzduchu vznášel pomyslný terč s trefenou desítkou. Jsem nadšená!

Mgr. Martina Taubrová, BFRP

Mezinárodně registrovaný praktik Bachovy terapie, www.bachovyesence.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články