Markéta Purkartová Umělkyně. Transformační průvodkyně. ThetaHealer. Autorka značky Markétiny poháry.

Markéta Purkartová – Umělkyně, Transformační průvodkyně, ThetaHealer, Autorka značky Markétiny poháry

Markéta Purkartová, Markétiny poháry, Transformační průvodkyně, ThetaHealing®, Umění, Terapie, Autorka, Individuální sezení, Skupinový ThetaHealing, Kurzy transformačního keramického tvoření, Tvorba na zakázku, Vědomá tvorba, Keramické umění, Podpora, Inspirace, Kreativita, Úspěch, Energie, Zdraví, Vnitřní změna, Transformační průvodce, ThetaHealing terapeut, Kreativní transformace, ThetaHealing cyklus.

Transformační průvodkyně a umělkyně přináším hluboké poznání, propojení záměru ve fyzické, emoční, mentální a duchovní rovině, ukotvení, radost, hojnost, plné zdraví, blaženost, efektivní překonání bloků, inspiraci k proměně a vědomé tvorbě srdcem.

Další informace

Kategorie

krása ženy – móda, šperky, vizáž, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, ruční tvoření, umění, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

celá ČR, online, Plzeňský kraj, Praha, Slovensko, Středočeský kraj

Jsem Markéta Purkartová. Jsem průvodkyně v transformaci života k harmonii, radosti, naplnění, klidu a spokojenosti. Při individuálních sezeních i skupinových kurzech vedu své klienty k trvalé vnitřní změně a hlubokým prožitkům, a to skrze jedinečné spojení ThetaHealing® a transformačního uměleckého keramického tvůrčího procesu. Propojuji umění s terapií a přináším klientům unikátní zážitek, naplnění a hluboké transformace.

Co nabízím:
Individuální sezení ThetaHealing® session:

 • Jsem certifikovanou ThetaHealerkou s mezinárodním uznáním.
 • Zažij se mnou hlubokou transformaci a osvobození se od blokád.

Skupinový ThetaHealing® prožitek:

 • Rozproudi své emoce, ať nemáš nemoce.
 • ThetaHealing® Tě energeticky opečuje.

Autorská keramická tvorba pod značkou Markétiny poháry:

 • Tvořím unikátní předměty, které jsou spojením lásky k umění, přírodě a duchovnímu světu.
 • Každý můj kousek obsahuje hluboký přesah a záměr přinášející klientům energii, inspiraci a podporu v každodenním životě.

Individuální tvorba na zakázku:

 • Luxusní kousek umění, který je přizpůsobený Tvým potřebám a Tvému energetickému poli. Stane se tak Tvým osobním průvodcem na cestě k transformaci a prostředkem k ukotvení a manifestaci Tvých záměrů.
 • Každá tvorba je provázena s osobním poselstvím a energetickou prací, aby podpořila klienta v jeho životní cestě.

Skupinové i individuální kurzy transformačního keramického tvoření:

 • Noření se s hlínou v dlaních do vnitřních světů a jejich objevování v propojení s energií Země a Zdroje.
 • Objevíš ukrytou moudrost v sobě, napojíš se na Zdroj a pročistíš svůj kanál intuice, přijetí, odevzdání. Rozproudí se Ti kreativita, energie, důvěra, a samo uzdravovací procesy ve Tvém těle.

Můj přístup:
S láskou a soucitem provádím každého klienta skrze terapeutický proces, využívající mé schopnosti práce s podvědomím, transformační uměleckou tvorbu a metodiku ThetaHealingu®. Mou vášní je inspirovat lidi k proměně za životní radostí.

Proč právě se mnou:

 • Inovativní přístup: Kombinuji unikátní techniky a tvůrčí procesy, abych pomohla klientům dosáhnout skutečných změn.
 • Jedinečné služby: Moje služby jsou jak terapeutické, tak zároveň tvůrčí a inspirativní, nabízející klientům hluboké prožitky a poznání.
 • Provedeno s láskou: Každý kousek mé autorské tvorby a každé sezení ThetaHealingu® je provázeno láskou a soucitem, aby každý klient pocítil podporu a péči na jeho cestě k transformaci.

Přínosy pro klienty:

 • Hluboká transformace: Získejte nástroje a podporu k dosažení vnitřní harmonie a změny, kterou jste vždy toužili dosáhnout.
 • Inspirace a podpora: Nalezněte inspiraci a podporu v jedinečných uměleckých dílech, která vám budou sloužit jako průvodci na vaší cestě životem.
 • Jedinečný zážitek: Zažijte jedinečný zážitek, který spojuje terapii s uměním a přináší skutečnou transformaci na všech úrovních.

 

S Markéta Purkartová – Umělkyně, Transformační průvodkyně, ThetaHealer, Autorka značky Markétiny poháry, se můžete propojit také na Facebooku.

Reference

S tvorbou a službami Markéty mám zkušenost již od roku 2018 a řeknu vám jediné – nebylo podstatné, jakou službu nebo výrobek jsem si z jejího portfolia zvolila. Důležité pro mne je, jakým je Markéta člověkem… a Markéta je bytosti přenádhernou  Je vřelá, laskavá a podporující. S pomocí své silné intuice a spojení se Zdrojem mne vždy provedla a podpořila přesně tam, kde jsem zrovna potřebovala. Upřímně, lidsky, opravdově. Pokud hledáte hluboký zážitek, jste správně  Markétina práce a služby jsou velmi oblažující a podporující – vychází totiž vždy ze Srdce… jsou žensky jemné a zároveň silně transformační.

Helena Rašnerová

Advokátka, www.justlegal.cz

Markétky práci a naladění mohu s čistým svědomím doporučit. Je velmi empatická, s otevřeným srdcem a láskou na dlani.
Její práce je uklidňující a uvolňující. Její kurzy mě přivedly na mnoho aha momentů a byl to pro mě kvalitně strávený čas. Děkuji za naši spolupráci.

Zdeňka Svatá

Kraniosakrální a vertebroviscerální praktikantka, masérka, kosmetička, www.kraniosakralniuvolneni.webnode.cz

Ráda bych se svěřila s osobní zkušeností s Markétou Purkartovou, že jsem měla to štěstí, prožít ThetaHealing s Markétou. Já jsem Markétu viděla vlastně v rozhovoru, a když ji vidíte jenom v rozhovoru, tak to nemá takovou sílu a váhu, jako když ji vidíte ve chvíli, kdy je vlastně tam jenom pro vás. Takže v okamžiku, kdy my dvě jsme se spojili, byť online, tak to bylo, jako kdyby se pro mě rozzářilo slunce. Protože Markéta už jenom tak vypadá, když ji vidíte tady, ale když je jenom pro vás, tak září ještě víc. Takže to byl jeden krásný zážitek. A co se týče průběhu té terapie, tak já miluji terapie, kde cítím energie. A tedy při ThetaHealingu s Markétou jsem ty energie cítila. A to mám vždycky moc ráda. Markéta je laskavá průvodkyně už jenom při tom samotném procesu. Takže je to opravdu, jak kdyby vás hladilo sluníčko s maminkou dohromady. A další prostě krásná zkušenost je, že je to terapeutka, která se o vás zajímá i dál. Našim sezením to neskončilo. Markéta se doptává i druhý den, jak ti je? Co se stalo? Jak se cítíš? Zájem terapeuta o klienta je prostě něco, na víc – bonus a ještě není skoupá na nějaké doplnění informací. A troufám si říct, že kdykoliv se s Markétou setkáte, tak se něco stane. Protože já jsem měla hned po terapii vhledy a nějaké uvědomění, posuny. A vlastně, když jsme se následně spojily spolu, aby jsme si vyzkoušeli nahrávání na náš společný rozhovor, tak druhý den to mělo na mě zase vliv. Zase prostě přitekla nějaká energie, která něco změnila. A takže doporučuji Markétu nejen na ThetaHealing, ale určitě, jestli vás volá s ní spolupráce a oslovila vás tady její keramická dílna, nebo prostě nějaký její výtvor, tak věřím, že skrze něj k vám přijde to nejryzejší, co od Markéty může přijít. Takže tolik moje zkušenost a recence tady na Markétiny služby a moc je doporučuju. Děkuju, děkuju, děkuju.

Kamila Zadrobílková

Digitální tvůrce, www.facebook.com/ZadrobilkovaKamila

Markéta je mojim duchovným sprievodcom už 10.mesiacov. V čase, kedy sme začali spoločne pracovať na mojej transformácii a zmene v oblasti vzťahov som pociťovala obrovskú blokádu otvoriť sa láske a dovoliť niekomu vstúpiť do môjho života. Postupnými terapiami a prácou s Markétkou sa veci začali meniť. Nie len v mojom vnútri, ale aj v mojej realite. Veci, ktoré sa mi zdali nemožné, nereálne a nepredstaviteľné, som zrazu zažívala, cítila a videla vo svojom živote. Markéta je jedinečná osobnosť, ktorá svojou láskou, empatiou a svojimi darmi mení ľudské živote tak, ako to urobila aj v tom mojom  Jednoducho… Musíš zažiť  Markétka moja, ĎAKUJEM TI. Ďakujem Ti za to, čo robíš a ako to robíš.

Silvia Soul

Intuitívna podnikateľka a lektorka techniky ThetaHealing®, www.silviasoul.sk

Moc se mi líbí, Tvůj pečující přístup, laskavé vysvětlování a tipy jak pojmout práci s hlínou. Konzultaci s Markétou doporučuji proto, že se můžete zeptat na cokoliv, co zrovna v rámci keramického tvoření potřebujete řešit. Ušetří vám spoustu času, nebudete se zahlcovat informacemi navíc a můžete se
místo toho věnovat své tvorbě. Markéta vám vše vysvětlí, předá praktické tipy k práci s hlínou, k tvorbě hrnků, misek či jiných vámi vybraných výrobků. Poradí s péčí o hlínu, jejím skladováním, vypalováním, ale taky s výběrem glazur. Mimo praktickou, řemeslnou stránku budete unešeni jejím duchovním
přístupem a úctou k hlíně i celému keramickému tvoření.

Iva Tichá

Tvořivý kariérový koučink, www.ivaticha.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články