Markéta Žitníková

Markéta Žitníková – koučka Vašich sabotérů

Sabotér, seberozvoj, koučování, strach, mysl, srdce, síla, cíl, změna, posun, akce, odbrždění, sebeláska, zpomalení, nakopnutí, podpora.

Jsem koučka Vašich sabotérů. Pomáhám Vám, aby oni pracovali pro Vás a ne Vy pro ně.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

Karlovarský kraj, online

Markéta Žitníková – koučka Vašich sabotérů vám pomůže s jejich odstraněním.

 

Jsem koučka Vašich sabotérů. Pomáhám Vám, aby oni pracovali pro Vás a ne Vy pro ně. Prošla jsem certifikovaný výcvik ICF.

Budete se mnou jako v bavlnce a díky koučovacím metodám a mému skvělému naslouchání brzy pro Vás budou sabotéři dávnou minulostí.

 

Nenechte si ujít její článek na téma Zkroťte své sabotéry.

Reference

Chtěla bych ti ještě jednou moc poděkovat, jak jsi mě při rozhovoru skvěle vedla a povedlo se mi tak vyřešit mé otázky. Děkuji za tvé skvělé tipy, jak do mé plánované akce vnést hravost, lehkost, legraci Moc si vážím tvé práce a také toho, jaké z tebe šlo při našem rozhovoru nadšení. Koučink s tebou bych doporučila všem, kteří se cítí nejistí a potřebují trochu „nalít krev do „žil“. Díky

Olga Pfaurová

Průvodkyně Feng Shui, www.olgapfaurova.cz

S Markétou Žitníkovou jsem měla konzultaci na téma: Moji vnitřní sabotéři. Markéta skvěle načetla mé sabotéry a hlavně mi dala užitečné tipy, jak s nimi komunikovat a dál pracovat. Pokud přešlapujetě na místě, váháte nebo jste se zasekli, s Markétou se určitě zase rozjedete. Pro mě to byla a je velmi přínosná a příjemná konzultace, kdy jsem si uvědomila, že neexistují vnější překážky a vše je jen v mé hlavě. Markétu opravdu doporučuji.

Bc. Lenka Hilgerová

Psychoterapeut,kouč,lektor, www.kinezioporadna.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články