Mgr. Andrea Mališová – Vědomá komunikace a adoptivní rodičovství

Adopce; vědomé rodičovství; komunikace; vztahy v rodině; vnitřní rodina; vnitřní klid; práce s emocemi; ženské kruhy a rituály; bachova květová terapie.

Připravím vás k vědomému prožívání všech fází adoptivního rodičovství. Všechna obávaná eN – Nové pocity, Nevyjasněné otázky, Neočekávané situace – přetavíme do posilujících momentů, díky kterým vytvoříte pro sebe i dítě laskavé a bezpečné prostředí.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, rodina, děti, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

Moravskoslezský kraj, online

Mgr. Andrea Mališová – Vědomá komunikace a adoptivní rodičovství, vám pomůže ve všech fázích.

 

Provázím ženy a jejich rodiny ve všech fázích adoptivního rodičovství. Ukazuji ženám cesty, jak snáze vědomě komunikovat a pracovat s emocemi - dovolit sobě i druhým je prožívat. A zároveň, jak si u toho všeho zachovat svou jedinečnost.

 

Přínosem jsou pozitivně ovlivněné vztahy, vnímání sebe sama a nalezení svého vnitřního klidu a životní rovnováhy. Lépe se v procesu adopce zorientujete a dokážete si z něj odnést jen POSILUJÍCÍ MOMENTY, které vám následně pomohou vytvořit bezpečné a spokojené prostředí – RODINU – pro mnohdy zraněnou duši přijatého dítěte.

 

ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS!
Naše společná cesta může být čistě praktická, třeba i koučingově zaměřená, ale také si ji můžeme okořenit a využít očistu vnitřní rodiny, Bachovu květovou terapii, rituály (např. příchod dítěte do rodiny, zahájení procesu osvojení, oslava ženství...).

 

Ať už zvolíte formu individuálních sezení nebo vstoupíte do některého z mých online programů, můžete ode mne očekávat: laskavou podporu, mé nadšení a empatii, porozumnění, praktické rady a tipy, spoooustu informací, prostě VŠE, CO JSEM BĚHEM CESTY ZA DÍTĚTEM POCHOPILA A POSBÍRALA!

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články