Martina Černá

Mgr. et Mgr. Martina Černá – NLP koučka

NLP, life balance koučink, mindset, komunikace, sebevědomí, sebepřijetí, vnitřní sabotéři, autenticita, emoce.

Jemně, s jistotou a citem Vás provedu procesem změny. Zvýšíte flexibilitu v jednání a způsobu přemýšlení. Společně zapracujeme na mindsetu, který nevyhnutelně povede k naplnění Vašich záměrů. Pozvednete sami sebe na novou úroveň vědomí.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, ženská témata

Lokalita

online, Praha, Středočeský kraj

Mgr. et Mgr. Martina Černá – NLP koučka vám pomůže s naplněním vašich záměrů.

 

Máte někdy pocit, že Váš život řídí někdo jiný? Podřizujete se lidem ve Vašem okolí, práci nebo vlastním myšlenkám a emocím? Sklouzáváte občas do modu autopilot?

Mám pro Vás dobrou zprávu. Mnoho jeho programů je užitečných a efektivních. Jiné Vám stále dokola brání dosáhnout toho, co opravdu chcete. S pomocí NLP se naučíte uvědomovat si limitující vzorce chování, myšlení a emocí a nadobro je změníte tak, aby se staly silným spojencem na Vaší vlastní cestě. Cestě srdce.

 

V čem se liším?
Koučink je široký pojem a dalo by se říct, že co kouč, to trochu jiný přístup k věci.

V mém pojetí čekejte proces, ve kterém propojuji koučovací principy s terapeutickými NLP technikami, což dohromady vytváří komplexní, funkční celek mající potenciál podpořit Vás v dosažení Vašich záměrů velmi rychlým a efektivním způsobem.

Moje energie je jako jezero, klidná, ale vnitřně hluboká. Dostala jsem do vínku dar intuitivní moudrosti a schopnosti proniknout pod povrch. Umím s jistotou, lehkostí a citem provést zákoutími podvědomé mysli, ale i poskytnout nadhled.

Klientky často říkají, že po spolupráci se mnou mají pocit, jako by se rozbila krusta, a ony se mohly opět svobodně nadechnout.

 

Cyklický koučink
Věděly jste, že u žen jsou i osobní rozvoj či podnikání cyklické?
Řečí archetypů jsem Mudrc a Objevitel. Mám potřebu získávat informace, ověřovat je v praxi a zároveň hledat nové cesty přinášející ještě více svobody. A tak se stalo, že jsem přišla na koncept cyklického koučování. Unikátní propojení NLP koučinku s  přirozenými rytmy naší mysli a těla.

 

Jaké jsou možnosti spolupráce?
Věřím, že každá životní křižovatka před nás staví jiné výzvy, a proto jsem pro Vás připravila různé možnosti, jak pracovat na svém růstu. Online, po telefonu či osobně. V koučovně nebo v přírodě. Je to Vaše cesta a jen Vy znáte ten správný směr. Aktuální nabídka zde.

 

Kdo sedí na Vašem vnitřním trůně? Král, královna, nebo někdo jiný?
Jedním ze základních stavebních kamenů NLP je tvrzení, že všechny zdroje a schopnosti máme k dispozici. Pojďme je spolu objevit. První krok můžete udělat zde.

Reference

Až díky VIP službě cyklický mastermind, kterou jsem absolvovala u Martiny, jsem pochopila, jak cyklicky funguju. Rady ohledně cykličnosti jsem si vždy přečetla a úspěšně je odignorovala s tím, že si na to třeba vzpomenu, až v té fázi budu. No nevzpomněla. Martina sestavila program naprosto skvěle tak, aby kopíroval můj cyklus. V jednotlivých fázích jsme probraly, co se se mnou právě děje. Navíc jsem si prošla některými NLP technikami jako třeba aktivním sněním, které danou fázi podpořily, a já ji mohla využít na maximum.
Také jsem měla motivaci a odhodlání se svému cyklu věnovat, trekovat si ho a zabydlet se v jednotlivých fázích. Teď už chápu, co se kdy děje a proč. Je to osvobozující. Vím, kdy mám energii šetřit a ubrat si práci. A kdy se naopak šetřit nemusím. Cyklický mastermind doporučuji každé ženě, která ve svém cyklu není usazená a často ji zaskočí nepřipravenou.

Petra Vicková

Copywriterka, www.petravickova.cz

Před pár minutami skončila konzultace s Martinou Černou. Právě sedím před zrcadlem a nechávám doběhnout energii, úžasné AHA momenty, uvědomění a velmi silné prožitky. Už nějakou dobu na sobě pracuji, zpracovávám a čistím bloky, ale pořád bylo něco, co mě brzdilo (hlavně v oblasti podnikání, ve kterém jsem teprve na začátku) a já to neviděla. Až dnes. Martina je naprostý profesionál. S lehkostí, jistotou a citem mě provázela mým podvědomím.
Svým příjemným hlasem mě vedla až k jádru mého silného bloku a citlivě doprovázela celým procesem poznávání všeho bolestného, co s tím souviselo. Výsledek. Wau… Lehkost, klid, spousta uvědomění s velkým U a chuť žít naplno ve své síle. Děkuji za přátelské léčivé setkání s hlubokým sebepoznáním a přesahem.
To hlavní, co si z konzultace odnáším, je uvědomění si vlastní hodnoty a pochopení toho, že MOHU žít a stát ve své pravdě. Pokud hledáte někoho, komu se s důvěrou otevřít, je Martina skvělou volbou.

Marie Hájková

Lektorka, Intuitivní průvodkyně - programová transformace, dary duše, www.mariehajkova.cz

Byla jsem s Martinkou na procházce. Ona v Praze, já ve Francii, obě telefon u ucha. Do poslední chvíle jsem nevěděla, co s ní vlastně chci probrat. Stačily ale 2 minuty a já téma našla. Cítila jsem, že jsme na stejné vlně a můžu se jí otevřít. Vysypala jsem to na ní a opět se mi potvrdilo, že žádná setkání nejsou náhodná. Moje téma je totiž něco, čím si Martina taky prošla, takže jsme to probraly skrz naskrz, dostalo se mi velkého pochopení z její strany, podpory a nakopnutí. Jen mě mrzí, že jsem u sebe neměla tužku a papír, abych si zapsala důležité myšlenky a nápady. Takže jakmile s Martinou začnete taky chodit, papír a něco na psaní je povinná výbava.

Jana Eva Czerneková

Byznys best friend, www.facebook.com/byznysbestfriend

Martina a jej terapia NLP boli pre mňa úžasnou skúsenosťou a hlavne vďaka stretnutiu s Martinou som ešte v ten deň vyriešila problém, ktorý ma v tom období dosť trápil. A PROBLÉM ZOSTAL VYRIEŠENÝ NA STÁLO. Moja výhra bolo 1 stretnutie. Martina zvolila riešenie jedného
konkrétneho problému práve kvôli tomu, že sme mali 1 stretnutie. Táto voľba bol to opäť skvelý prístup odborníka. Martina je príjemná, osobná a hneď si získala moju dôveru. Jej prístup je liečivý a doteraz si spomínam s akou úžasnou energiou som zostala po stretnutí. Plánujem pokračovať v terapii s Martinou, pretože možnosť vyliečiť si svoje problémy, bloky a rany je podľa mňa skvelou bránou k úspechu osobnému, ale aj pracovnému. A Martina si rozhodne získala moju dôveru na tejto ceste.

Mária Marinčáková

Majitelka jazykové školy MáriaM. English, spoluzakladatelka jazykové MŠ Little Sunshine, www.mariamenglish.com

Koučovací čas s Martinou, který skvěle propojuje s technikou NLP, byl pro mě určitě velkým přínosem. Od počátku mého podnikání jsem nebyla v souladu se slovem PRODEJ, a i když jsem si ho uměla rozebrat jako přínosný, necítila jsem se při prodeji komfortně. S Martinou jsme prodej znovu rozebraly, i to, co znamená pro mě, a
dostaly jsme se k podstatě, která mi vadila. Potom jsme se naladily na kladnou stránku prodeje, na moje pocity z toho, že se prodej daří, na barvu a místo v těle, které jsem při tom všem vnímala a já už neměla z představy prodávání osypky. Výsledek je, že jsem po týdnu začala živě vysílat na FB a nedělá mi potíže v každém videu prodat svoji službu vztahové průvodkyně. Martinu určitě vřele doporučuji. Je velice příjemná, má pochopení, je konstruktivní, empatická a čas, který vám věnuje, vás posune o další
krok vpřed.

Jana Raichlová

Vztahová průvodkyně, terapeutka s prvky Metafyzické Anatomie, www.janaraichlova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články