Mgr. Marie Nussbaum – Celostní terapeutka pro ženské zdraví

Ženské zdraví, CELOSTNÍ PŘÍSTUP, hormální rovnováha, podpora plodnosti, nedostatek progesteronu, endometrióza, menopauza, hormonální profil, mikrobiom, vitalita, ENERGIE, podpora nadledvinek a hormonů štítné žlázy, ŽÍT SVŮJ POTENCIÁL NAPLNO.

Jsem certifikovaná terapeuta se zaměřením na ženské zdraví, vitalitu a plodnostPracuji jak intuitivně tak i na základě svých vědomostí a praxe v oboru. Mám dlouholetou expertýzu v celostní péči o zdraví pomocí přírodních metod – od bylinek po mykoterapii nebo bioidentické hormony – a zahraniční akreditaci jako „Heilpraktiker“, kterou jsem získala při studiu v Německu.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online

Čím se zabývám?

Podporuji ženy, které chtějí přirozeně podpořit své zdraví, hormony a cyklus – od menarché po menopauzu – a žít svůj život naplno.

Co ti můžu nabídnout?

Pomůžu ti s tématy týkající se plodnosti, hormonální rovnováhy a nebo také menopauzy, zvýšené únavy či vyčerpání a nebo s jinými oblastmi ženského zdraví (jako např. endometrióza, PCOs a jiné.)

Jak konzultace probíhá?

Základem je kvalitní anamnéza a zdravotní check-up, kde se podíváme na tvé zdraví do hloubky a ukážeme si souvislosti, o kterých se moc nemluví.

V případě potřeby ti vyhodnotím laboratorní testy krve, mikrobiomu, hormonálního profilu a jiné. Ty pro terapii nejsou podmínkou, ale občas můžou hodně napovědět o tom, co v našem těle právě probíhá a co nejvíc potřebujeme.

Následně ti pomůžu sestavit tvůj ideální plán k získání více energie a podpory tvého zdraví na mnoha úrovních.
Podíváme se na to, jak můžeš jednoduše podpořit své tělo pomocí kvalitní stravy, hloubkové výživy, bylinek, ale také například pomocí mykoterapie (medicinální houby), bioidentických hormonů a jiných šetrných způsobů.

Nemusíš se bát, že budeš zahlcená, půjdeme spolu krok za krokem a v lehkosti.
Spolu nebudeme řešit pouze symptomy, ale posvítíme si přímo na příčiny hormonální nerovnováhy, neplodnosti, vyčerpání či nedostatku energie a oslabené imunity.

 

S Mgr. Marie Nussbaum – Celostní terapeutka pro ženské zdraví, se můžete propojit v její FB skupině Ženské zdraví a plodnost.

Reference

Milá Marie, děkuji Ti za Tvou laskavou péči, napojení a nadhled. Naše konzultace jsou pro mě vždy obohacením a přnosem. Tam, kde už cestu nevidím, Ty ji otevíráš. Vidíš krasné souvislosti, ktere vycházejí ze skutečného naslouchání během našeho rozhovoru. Někdy stačí opravdu málo, něco vynechat nebo přidat, bylinka nebo jiný úhel pohledu. Vděčím za Tvou podporu a hlavne porozumění, které započalo již naší první konzultací zdarma. Za tu jsem dodnes velice ráda, protože mi přinesla nejen skvělou naturopatku, ale mnohem více Děkuji z celého srdce.

Monika Veličková

Mateřská dovolená

Řešily jsme mnoho věcí, nejvíce ovšem velkou únavu
po porodu. Maruška mi moc pomohla, doporučila produkty se kterými má sama zkušenosti a naprogramovala přesný postup. Brala to velmi celostně, což se mi líbilo. Také se mi líbilo, že nedoporučuje jen jednu značku, jeden produkt ale má zkušenosti s vícero. Ovšem nejlepší je to, že už konečně můžu fungovat a nejsem tak brutálně unavená. Maruško, děkuji moc za tvoji pomoc.

Martina Kuruc

Učitelka v mateřské školce

Marušku odporúčam nielen pretože je odporník a vie krasne a lidsky pristupovať. Mali sme spolu pár krát konzultáciu keď mi nebolo priliš najlepšie, a vždy jej rady zabrali, odporúčania som si vzala k srdcu a cítim ako sa mám lepšie a máam viac energie. A to sme sa len rozprávali a ona svojim pristupom a intuici hneď vedela čo mi doporučiť a na čo sa mám zamerať aby som sa cítila v harmonii s vlastným telom.

Katarína Brič

Vypravěčka obrazových příběhů, www.zenavobraze.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články