veronika tomasova - copywriterka a pruvodkyne online podnikanim

Mgr. Veronika Tomášová – copywriterka a průvodkyně online podnikáním

Copywriting, online marketing, psaní textů, prodejní stránka, facelift prodejní stránky, landing page, webové stránky, texty k Facebook reklamám, konzultace, přechodový rituál do role podnikatelky.

Mám 10 let zkušeností s psaním, jsem autorkou knihy a miluju copywriting a online marketing. Jsem expertka na prodejní stránky a vytvořím vaší prodejce výstižnější texty a přehlednější strukturu. Píšu i texty k Facebook reklamám a landing page.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

Moravskoslezský kraj, online

Mgr. Veronika Tomášová – copywriterka a průvodkyně online podnikáním, vám pomůže vylepšit váš byznys díky výstižným textům

 

Facelift prodejní stránky
Vylepším vaši prodejní stránku, aby vzbudila zájem, zvědavost a touhu a díky tomu lépe prodávala vaše online produkty a služby.

Copywriting neznamená jen „lepší texty“. Copywriting znamená vystihnout vaši jedinečnost a oslovit vaši ideální klientku/klienta.

Jak to udělám, když neznám váš produkt?

Umím se ptát a během hodinového rozhovoru objevím vaši jedinečnost a ujasním si, kdo je váš ideální klient a jaký jeho problém mu pomáháte vyřešit. Díky tomu pak napíšu autentické texty na vaši prodejní stránku.

Více na mém webu.

Reference

Veronika je příjemná a spolehlivá. Vše dodává včas a přesně tak, jak jsme se domluvily. Díky ní jsem konečně dala do pohybu svůj newsletter a je pro mě velkou pomocí i během kampaní. Pro mě jednoznačné ano na dlouhodobou spolupráci (i na krátkodobé zakázky).

PhDr. Veronika Matysová

Spisovatelka a lektorka tvůrčího psaní, autorka osmi knih, www.odstartujtesvojiknihu.cz

Veroniku chci doporučit. Mám poměrně těžko uchopitelné téma a měla jsem problém správně ho své cílové skupině na prodejní stránce vysvětlit. Veronika moje téma pochopila a novými texty skvěle vystihla. A zároveň to pořád zní jako já. Takže velká spokojenost a všemi deseti doporučuji všem, kdo si svou prodejkou taky není jistý, jako jsem bývala já 🙂

Kateřina Krotilová

Intuitivní stravování & pozitivní body image, www.fit-zivot.cz

Moc jsem nevěděla, co očekávat, ale tušila jsem, že profesionálně vytvořené texty budou pro mě správným krokem. A pak mi
je Verča poslala a mě napadlo jenom „UAU“!!! Týjo jako texty vymazlený, napsaný přímo pro moje zákaznice a krásný tak, jak bych to já nikdy nesvedla. Přitom ale naprosto přirozeně, jako bych
to já napsala. Verča moji práci zná jako klientka, přesto jsme spolu měly dvě konzultace, kde mi kladla otázky a čerpala ze mě radost z práce. 😉 … Skvěle odvedená práce, odevzdaná v termínu s nadstandardní péčí. Doporučujuuu.

Mgr. Eva Křivánková

Lektorka, koučka a průvodkyně ženskou energií a smyslností, www.pramenzivotazeny.cz

Absolvovala jsem s Veronikou Tomášovou konzultaci, týkající se prodejní stránky pro můj velmi specifický kurz zdravého vaření – LUŠTĚNINY. Veronika mi vysvětlila principy tvorby prodejní stránky, upozornila na chyby, které jsem opakovaně dělala a navrhla možnosti řešení. Konzultace s ní byla příjemná, mluvilo se k věci, bez zbytečných omáček. Z jejího návrhu prodejní stránky jsem nadšená. V několika větách dokázala přesně vystihnout to, co jsem chtěla klientům sdělit. Mluví jazykem, který mi je blízký a její klid a stručnost mi nesmírně vyhovuje. Spolupráci doporučuji a děkuji.

Mgr. Veronika Hájková

Lektorka kurzů zdravého vaření, www.krasnoocko.eu

Měla jsem velké problémy poskládat svoji prodejku a ani po pomoci od jiné copywriterky to pořád nebylo ono. Náhodou jsem tady objevila Veroniku a byla jsem překvapená, co se stránkou udělala! Teď to je údernější, kratší a i graficky to lépe vypadá. Veronika pojmenovala problémy, které na stránce vidí a když mi poslala úpravy, bylo to jak zjevení! Domluvily jsme se také na reklamě a už se těším, až mi upraví další prodejky. Pokud se s texty trápíte a nejde vám stručně pojmenovat to hlavní, tak Veronika to udělá za vás 😀 a poradí vám nejen s texty, ale i s celkovou strategií upoutání zákazníka.

Bc. Julie Pokorná

Lektorka angličtiny, www.juliepokorna.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články