Michala Prouzová

Michala Prouzová – Feng Shui čarodějka a léčitelka prostoru

Miluju, když se můžu naladit na konkrétní domov, můžu ho opečovat a vrátit do rovnováhy. Ukazuji ženám, jak s jejich domovem pracovat tak, aby je podporoval a vedl na jejich jedinečné cestě životem.

Domov, bydlení, prostor, Feng Shui, energie, harmonizace, soulad, rovnováha, podpora, očista, proměna, dispozice, koncept, minimalismus, debordelizace, dům, byt, interiér, změna.

Další informace

Kategorie

péče o domov, zahrada, úklid

Lokalita

online

Michala Prouzová – Feng Shui čarodějka a léčitelka prostoru vyladí váš domov

 

Propojuji jemněhmotnou energetickou úroveň s reálnými drobnými změnami a zásahy pomocí Feng Shui a zároveň vám dokážu poradit i s celkovým uspořádáním bytu a efektivním využitím prostoru. 

Při Feng Shui harmonizaci najdu slabá místa a disharmonie, poradím způsoby, jak je opečovat a zároveň jak posílit vhodné oblasti a harmonická místa. Jedná se o změny a úpravy, které jsou specifické a jedinečné pro každý byt či dům a každou rodinu, která v daném místě bydlí. Někdy se jedná o větší zásahy, ale zpravidla jde o drobné změny ve fyzické realitě, které ale mají hluboké důvody a hlavně vedou ke skutečným změnám. Dále pracuji s energií bytu, kterou naciťuji, otevírám témata s bydlením a rodinou spojená, čistím a harmonizuji na energetické úrovni.

Prvním krokem k harmonickému domovu je zpravidla úklid a debordelizace. E-book Osvoboďte svůj prostor vás namotivuje a zároveň vám přinese funkční rady a tipy, jak tříděním projít. Jeho součástí je i naprosto skvělý tahák, který vám pomůže při rozhodovací paralýze a díky kterému budete vědět, jak s danou věcí naložit.

Dále Vám nabízím službu Energetické léčení prostoru, kdy navnímám Váš domov a zharmonizuji ho na energetické úrovni.

Praktické informace o tom, jak přemýšlet, když si chcete uspořádat domov a využít ho tak nejlíp, jak jen to jde, najdete  v e-booku Koncept šťastného domova. Ten se sice nezabývá Feng Shui, ale zjistíte spoustu užitečných informací o dispozicích, rozmístění nábytku a maximálním využití prostoru. Je hodně hutný a plný otázek a úkolů, díky kterým najdete ideálnímu řešení.

Nabízím také kurz Zrcadlo domova, kde se společně podíváme na jednotlivé oblasti Vašeho domova podle Feng Shui. Zvědomíte si, která oblast co zahrnuje a ovlivňuje, v jakém je stavu (co Vám zrcadlí), uděláte si v ní pořádek a vyladíte ji vhodnými zásahy. Oblasti postupují v souladu s ženskou energií tak, aby na sebe navazovaly a nakonec se propojily v jeden celek.

Další úrovní je Feng Shui harmonizace, kde projdu vaše bydlení a dle potřeby využiji znalosti technik Ming Gua, Ba Gua, Ba Zhai nebo techniku Letící hvězdy. Individuálně, do hloubky. Výsledkem je 5-7 konkrétních rad pro vyladění prostoru, které jsou vybrané precizně a s rozmyslem vám na míru. Díky nim posunete vaše bydlení na novou úroveň.

Více informací najdete ve Facebookové skupině Tvořím svoje doma nebo mě sledujte na Facebooku a Instagramu. Veškeré informace jsou také dostupné na webu.

Nevíte, kde začít?
Stáhněte si e-book zdarma: 3 top Feng Shui zásady pro každého.

 

Začtěte se do článků Útulný domov podle Feng Shui nebo Energie domova, které pro vás Michala Prouzová – Feng Shui čarodějka a léčitelka prostoru připravila.

Reference

Smekám! E-book Osvoboďte svůj prostor je napsaný tak, že mě ihned namotivoval se jít pustit do úklidu. A to s pevnou vírou, že to prostě zvládnu. Obsahuje cenné rady, jak uspět a je velmi inspirativní. Líbí se mi, že součástí knihy je i plánovací kalendář a tahák pro třídění a probírání věcí, který je velmi praktickým pomocníkem, pokud člověk váhá, jestli se s něčím rozloučit nebo ne.

Veronika Juklová

Terapeutka a průvodkyně, www.juklova.cz

Díky Ebooku Osvoboďte svůj prostor jsem pochopila, kde při vyklízení věcí chybuji. Nemám systém! Míša postup perfektně popsala a vytvořila systematický tahák, který mi byl nesmírně užitečný. Ten pocit lehkosti a volnosti v našem bytě jsem dlouho nezažila. Co jsem ocenila, byla část o zapojení dalších členů rodiny. Vlastně mě doposud nenapadlo, že by se do třídění mohly pustit i samy děti. Ale chce to trpělivost 🙂

Kateřina Machová

Lektorka zdravého cvičení, www.zpatkykpohybu.cz

Od Míši jsem si koupila službu 4 pilíře osudu ♥️ Nevěděla jsem úplně co od toho očekávám,ale prostě mě to lákalo. Tenhle rozbor vám řekne jací jste podle TČM… …ne,že bych nevěděla jaká jsem, ale je fakt super to slyšet a ještě od někoho kdo vás nezná… Pomohlo mi to uvědomit si plně, že některé věci mám tak, jak mám a je to tak prostě dobře ♥️ Je to další krok na cestě k sobě. Na konci mi ještě Míša dala pár tipů, jak být v rovnováze. Díky mluvené formě můžu rozbor poslouchat víckrát a pokaždé mi dojde jiná věc, je to nahrávka ze které budu čerpat určitě dlouho. Děkuju moc.

Petra Stará

Drátenice, www.fler.cz/dratovane-sperky- haputa?fbclid=IwAR3iydJr6XKozipb_Vdq8F32WvgZqCmG5Soxngasof_ 4UBiY_s-setRVin8

V e-booku Osvoboďte svůj prostor vás Míša jemně, ale pevně navede k protřídění a úklidu vašeho domova. Líbilo se mi, že popisuje různé bloky a strachy, které vás na této cestě mohou potkat a zároveň vás ujišťuje, že jsou naprosto normální. Motivuje vás, abyste celou výzvu dokončili a zároveň dává prostor na oddych. Celkově jsem měla z e-booku pocit, že má přesah do každodenního života, že ty principy a techniky můžu
přenést i jinam. Pokud si doma chcete udělat pořádek, ale pořád to odkládáte nebo máte pocit, že vždycky skončíte dřív, než vůbec začnete, zkuste e-book od Míši. Je fakt boží!

Tereza Hřibová

Maminka na rodičovské dovolené

E-book Koncept šťastného domova je obsiahly a vedie čitateľa krok za krokom k vytvoreniu priestoru, ktorý bude skutočným domovom pre všetkých jeho členov. Jednotlivé kroky sú zrozumiteľné, teoretické informácie sú doplnené príkladmi, praktickými úlohami. Veľkým prínosom sú práve samotné úlohy, vďaka ktorým som sa po prvýkrát začala zamýšlať nad naším priestorom inak. Pomenovala som si moje túžby a priania, čo chceme v byte mať a navrhla si priestor s využitým plochy, ktorú máme. Nás byt sme upravili podľa daného konceptu a býva sa nám lepšie, spokojnejšie.

Aneta Sekáčová

Průvodkyně, www.anetasekacova.sk

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články