Nikol Janovská – kouč a inspirátor změn

Nikol Janovská – kouč a inspirátor změn

Koučink, NLP, mindset, změna, vztahy, kariéra, životní vize a poslání, komunikace.

Naplňte konečně svoje sny a nápady a dejte sebe na 1. místo. Dobijte si baterky a vrhněte se do života s radostí a elánem. Využijeme hravou transformační metodu Život jako hra a techniky NLP, aby vaše hlava byla víc vaším kámošem než nepřítelem.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online, Praha

Nikol Janovská – kouč a inspirátor změn vám pomůže proměnit váš život

 

Věděli jste, že pokud máte svoje cíle sepsané, máte stanovený akční plán a pravidelně sdílíte s koučem svoje pokroky i nezdary, tak máte 76% pravděpodobnost, že svých cílů skutečně dosáhnete?

Jsem tu pro vás jako nezávislý parťák, který vás na té vaší cestě bude podporovat všemi možnými způsoby a nenechá vás to jen tak vzdát.

Společně stanovíme jasný cíl a akční kroky k jeho naplnění. Miluju totiž předávat lidem svou energii a vlévat jim do žil optimismus a pocit, že můžou!

A pokud přijde nějaká překážka či trabl na cestě, společně se tomu podíváme na kloub a tenhle blok odstraníme z cesty.
Při koučování kombinuji metodu Život jako hra s terapeutickými nástroji NLP (neurolingvistické programování), které pomáhají odstranit mentální bloky a uvolnit neprospěšné emoce.

Reference

Nikol mě provedla cestou od nastavení „otrok vnitřního
kritika“ po uvědomění, že můžu být a jsem tvůrcem svého života. Začali jsme efektivně pracovat na odblokování starých a nepotřebných programů a postupně se mi začalo vracet sebevědomí a uvědomění si vlastní hodnoty. Neskutečně moc jsem se o sobě dozvěděl a k mnoha situacím v životě už přistupuji jinak. Nikol mi poskytla celou řadu praktických způsobů, jak postupně měnit svůj život k lepšímu. Začal jsem pozorovat změny k lepšímu, které by možná dříve či později přišly, ale díky Nikol se můj proces „návratu do života“ značně urychlil.

Ondřej Navrátil

Designér na volné noze, www.facebook.com/ondra.navrat.1

Koučování s Nikol vždy probíhá v uvolněné a přátelské
energii, cítím se v bezpečí a vyslyšena. Díky tomu i díky trefným a přesně cíleným otázkám mě Nikol umí navést ke konkrétní odpovědi, která vede k uvědomění, pochopení a přijetí určitých věcí. Líbí se mi, že používá velice příjemné a funkční techniky, které umožňují i jiný pohled na věc a následné rychlejší zpracování daného tématu. Za sebe mohu určitě jedině doporučit.

Markéta Kováčová

Post Market Quality Specialist, www.facebook.com/marketa.kovacova.39

K Nikol jsem přišla zmatená, jelikož jsem nevěděla, kde začít. Nakonec jsme se zaměřily na rozvoj mých pracovních dovedností, protože jsem poprvé v životě měla řídit lidi a cítila jsem se nejistá. Oceňuji, že řídí naše konverzace strukturovaně. To mi pomohlo zaměřit se na úkoly s nejvyšší prioritou, zbavit se syndromu podvodníka a být sebevědomější. Odvažuju se říct, že tento přístup mi přinesl i úspěch během přijímacích pohovorů v Google. Nikol vytváří velmi bezpečný
prostor i pro lidi, kteří nejsou zvyklí mluvit o svých pocitech a povzbudí vás v nalezení své osobních pravdy a hodnot.

Lucia Ďaďová

Manažerka v Google, www.facebook.com/lucia.dadova.5

Už jsem se setkala s mnoha kouči a Nikol jednoznačně patří mezi profesionály. Při koučování bezvadně držela fokus, byla pohotová a zároveň mě vedla jemně a empaticky tam, kde to bylo potřeba. Sezení mělo hlavu a patu, po celou dobu jsem vnímala Nikol plné nasazení a zájem na tom, abych si odnesla to, pro co jsem si přišla. A taky to tak dopadlo. Za mě skvělá práce, děkuji.

Daniela Machová

Kraniosakrální terapie/koučink, www.facebook.com/danielamachovakranio

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články