Nikola Altarea Hodovská

Nikola Altarea Hodovská – La Žena – ženské lázně pro tělo i duši

Průvodkyně, péče, žena, ženy, tělo, duše, ženké kruhy, masáže, mohendžodáro, access bars, ikigai, koučink, lazebničky, koupel, lázně, wellness, pobyt, workshop, meditace, opečování, lůno, vhled.

Průvodkyně vědomou péčí o ženská těla i duše. Pomáhám ženám objevit jejich ženskou sílu a unikátní autenticitu. Svou inspirací v nich probouzím semínko ženství a pomáhám mu vyklíčit do plného rozkvětu. Skrze mě se otevírá ženské podvědomí a žena se tak dostává blíže k sobě.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

online, Pardubický kraj

  • IKIGAI USP koučink
  • Opečování duše a lůna
  • Rozkvět ženství- konzultace
  • Lazebničky – koupelové krabičky
  • Ženské kruhy
  • Ženské masáže a meditace Mohendžodáro
  • Ošetření Acces Bars
  • Wellness pobyty pro ženy

 

Díky mým komplexním službám pro tělo i duši, se ženy mnohem více spojují s archetypem své vnitřní královny, jejich ženství rozkvétá a ony září spokojeností (uvnitř i navenek).

Pokud je si žena plně vědoma své ženské síly a stojí v ní, pak celá její bytost září. Ženství je totiž jako květ růže- čím více kvete, tím plnější a sytější je jeho vůně.

Pojď se mnou tuto cestu objevovat a nech se překvapit, co vše objevíš.

 

S Nikola Altarea Hodovská – La Žena – ženské lázně pro tělo i duši, se můžete propojit v její fb skupině Žena BLaŽena | vědomá péče o ženské tělo i duši.

Reference

Byla jsem obdarována Opečováním duše a moc jsem se na to těšila, protože jsem cítila, že péči potřebuji. I když to probíhalo
na dálku, bylo to, jako by Nikol byla se mnou, jako by mě celým procesem provázela. Na začátku se dostavil pocit vděčnosti, že o mě někdo pečuje, bylo to, jako když vás maminka přikryje dekou a pohladí po tváři. Krásně se mi rozehřála srdeční čakra. Pak jsem vnímala také pátou čakru a přišla mi informace, že tam dochází k nějakému léčení. Měla jsem pocit, jako by mé tělo levitovalo, jako bych se ocitla v nekonečném prostoru vesmíru. Pak jsem uviděla na svém třetím oku diamant, ale nebyl tam položený, byl součástí mé hlavy jako nějaká pradávná koruna a rozzářil se. Vnímala jsem oceán a pocítila vděčnost za své dary duše. Za jejich unikátní kombinaci a měla pocit, že se aktivují na vyšší úroveň. A pak už nevím, co jak následovalo, vnímala jsem další obrazy ale upadala jsem do hlubokého klidu a nechala ten proces působit. Cítila jsem, že jsem na prahu před usnutím, ale také že mi to dodává potřebný odpočinek a znovu jsem se vrátila do bdělého stavu ve chvíli, kdy se Nikol od mé duše odpojila. Vím, že tento proces bude dále na úrovni duše probíhat a těším se na projevy mého záměru, který mi Nikol do Opečování vložila. Cítím se teď klidně a vyrovnaně a z celého srdce za tento dar děkuji.  A na závěr musím podotknout, že jsem byla velmi mile překvapená z dokumentu, který mi Nikol po Opečování
poslala, ve kterém je mnoho informací o  mých čakrách, propojení s elementy a mnoho dalšího a také výklad karet, takže mám dál z čeho čerpat.

Nakiria Jana Šimková

Světelná průvodkyně v jemno-hmotné i hrubo-hmotné realitě, www.masaze-skala.webnode.cz

Masážní rituál s bohyní Radharání v podání Niki je něco tak nádherného, co prostě musíte zažít (často se přistihnu, že přemýšlím, které ženě v mém okolí by to udělalo dobře). Když se mě Nikol dotýkala svýma horkýma rukama, bylo to tak neuvěřitelně příjemné. Jsem si jistá, že každá žena u ní kromě masáže dostává ještě bonus navíc. Miluju vůni růže, která mě vždycky provázela ještě několik hodin po návratu domů. Při masáži se mi pokaždé odehrává něco jiného, ale nejvíc slastný je pro mě jemný a energií nabitý dotek v oblasti zápěstí a prstů. Obvykle už tak po týdnu začínám počítat dny, kdy pojedu na další masáž.

Martina Amica Filipová

Průvodkyně žen a kněžka ceremonialistka, www.inspiracezeny.cz

Nikči energii jsem zpozorovala hnedka druhý den po opečování. Její energie je hřejivá a působí opravdu přesně tam, kde má. Můj záměr byl, abych se trošku za měřila na jídlo, pohyb a celkové zdraví, protože jsem ho velmi dlouhou dobu zanedbávala a nebyla jsem schopná si pro to udělat v životě prostor. Tohle se uskutečnilo téměř okamžitě. V průběhu pár dní jsem začla opravdu cvičit a jíst zdravě a co víc, zamilovala jsem si to. Můžu tedy proto říct, že opečování Nikči opravdu udělalo, co mělo a ještě víc. Nikču můžu jenom doporučit.

Barbora Nedokos

Mentorka a průvodkyně žen, www.barboranedokos.cz

Děkuji, děkuji děkuji . Toto jsou slova, která po týdnu po ukončení tří masáží Radarání stále vnímám… Veliká vděčnost za vše, co se děje na všech úrovních. V úrovni těla byly masáže velmi příjemné, hladivé… Uvolnění a odložení těžkého batohu z ramen. Otevření hrudníku, uvolnění tlaku na prsou. Při masáži postupně procítění pánve až ke konečkům prstů na rukou i nohou (přesto, že se jedná o masáž hlavy a dekoltu ). V úrovni mysli pak otevření očí ve spoustě zajetých programů, nové vhledy, nové jednodušší a přímější cesty v komunikaci se svým tělem, ale i v partnerském vztahu. No a pro duši to bylo od začátku jasné ANO . Přímá cesta k sobě, už žádné okliky.

Pavla Rajana Vajrauchová

Mýdlařka, www.tvorimecelek.cz

Lazebnička je krásný dárek, který potěší všechny smysly. Voňavá krabička s poklady pro ženskou duši, která je skvělým základem pro rituál, při němž se dějí zázraky. Dopřát si relax, napustit si vanu a vypnout. Myslím, že tohle potřebuje občas každý a tato lazebnička je k tomu přímo stvořená.

Kristýna Charvátová

Citlivá spojka s Vesmírem, www.kristyna-charvatova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články