Petra Jakoubkova- Pruvodce aromaterapii pro všechny

Petra Jakoubková – Průvodce aromaterapií pro každého

Aromaterapie, aroma produkty, osobní vůně, poradenství v oblasti zdraví, konzultace, osobní franšíza, HOGA, e-shop.

Poradím Vám a doporučím aroma produkty tak, aby správně podpořily Vaše tělo, duši i mysl. Nabízím konzultace k výběru a ke správnému používání aromaterapie v běžném životě. Provozuji e-shop s aroma produkty. Nabízím spolupráci všem ženám, které zajímá svět vůní a zdravého životního stylu a rády v tomto oboru začaly podnikat.

Další informace

Kategorie

terapie a alternativní metody, spirituálno, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

Jihočeský kraj, online

Aromaterapie pro každého, to je mé motto.

 

Svět vůní je nádherný, magický a léčivý. Někdy může působit až nedotknutelně, a to chci změnit. Mým cílem a posláním je, aby sílu a kouzlo esenciálních olejů mohl okusit a využít každý, koho si toto téma volá.

Co nabízím:
Konzultace k výběru a používání aroma produktů, tyto konzultace jsou pro vás zdarma.

Provozuji e-shop s aroma produkty a zdravou výživou.

Nabízím spolupráci a mentoring v začátcích rozjezdu vlastního Aroma podnikání – osobní franšízy, kterou se mnou můžete vybudovat.

Pořádám tvořivé workshopy, přednášky a kurzy, kde se můžete naučit základy pro práci s aromaterapií. Nabídka off-line i on-line.

Jsem autorkou a lektorkou programu HOGA, jedinečný program, který propojuje pohyb s aromaterapií.

Jsem lektorkou masáží dětí a kojenců.

S Petra Jakoubková – Průvodce aromaterapií pro každého, se můžete propojit v její fb skupině Aromaterapie pro každého s Petrou Jakoubkovou.

Reference

Velice děkuji Petře za její báječnou nabídku služby parfému na míru. Namíchej si svůj vzkaz sama sobě. Už jen ta příprava byla báječná a zábavná vybírala jsem si z několika nádherných mandal, které se mnou nejvíce rezonují. Hned jsem pak šla a nakreslila mandalu svojí. Vůně je naprosto famózní a přesně pro mě. Cítím, jak se mi harmonizují všechny buňky v mém těle a všechny mé ztracené části se vrací zpátky na své místo. Hned první den se mi zdál velmi živý sen, že mi nějaká žena chce sebrat můj parfém (mojí esenci) uvědomila jsem si, že já jsem ta žena, která tvoří svůj život a nemám ho odevzdávat do rukou někoho jiného. Cítím, jak se mnou esence pracují a rovnají můj život. Každá žena by měla mít svojí vůni na míru, který bude vystihovat její podstatu. K parfému dostanete ještě vzkaz, který se mnou také velmi rezonoval.

Wanda Vélanga

Průvodkyně životní proměnou, www.wandavelanga.webnode.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články