Petra Kasalova - osobni stylistka

Petra Kasalová – Osobní stylistka

Osobní stylistka, stylistka online, módní poradenství, funkční šatník, nákupy se stylistkou, změna stylu.

Ukazuji ženám, že i z obyčejných kousků mohou vykouzlit neobyčejný outfit. Dokazuji, že to, co není aktuální trend neznamená, že je nemoderní a že pohodlné neznamená automaticky nestylové. Vyvracím mýtus, že již nošené oblečení rovná se dále nenositelné. Jsem si vědoma toho, jaký má na nás oblečení, jeho barva, materiál a střih vliv. Jak moc nás, naši energii a naše sebevědomí ovlivňuje to, co máme na sobě.

Další informace

Kategorie

krása ženy – móda, šperky, vizáž

Lokalita

online, Praha

Petra Kasalová – Osobní stylistka vám pomůže rozzářit váš šatník.

 

Restart vašeho stylu

  • Nacházíte se zrovna v situaci, kdy hledáte svůj styl a stále jej nenacházíte, nevíte, co vám vlastně sluší?
  • Máte pocit, že váš šatník už delší dobu nepatří vám? Vaše skříně jsou tak plné, že vlastně ani nevíte, co v nich máte?
  • Každé ráno trávíte spoustu času tím, že vůbec netušíte, co si máte obléct, a tak stále dokola nosíte to samé?
  • Máte v šatníku kousky, které už dávno nenosíte nebo dokonce mají ještě visačku a nikdy jste je neměla na sobě, protože nevíte, s čím je kombinovat?
  • Čeká vás důležitá společenská událost (svatba, oslava, ples..) nebo se chystáte na důležitý pohovor či schůzku a nevíte, jaký outfit zvolit, abyste udělala skvělý dojem a zároveň byla sama sebou?
  • Nebo byste si jen ráda pořídila nové kousky a potřebujete odbornou radu, kde nejlépe nakoupit a podle čeho vybírat?

 

Žádný problém. Napište mi a věřte mi, že společnými ženskými silami najdeme ten váš jedinečný styl a vy se naučíte, jak mít každý den outfit bohyně.

A především vymažete ze svého slovníku tu proklatou větičku: Nemám co na sebe!

Ukázka z portfolia

Outfit Petry Kasalové
Úprava outfitu od Petry Kasalové
Petra Kasalová úprava outfitu

Reference

S módní stylistkou jsem měla naprosto nulové zkušenosti, co mě přesvědčilo tuto službu využít právě u Petry byla její filozofie o tom, že móda má být funkční a nositelná. Přesně v tomto duchu s vysoce profesionálním a individuálním přístupem proběhl jak detox šatníku, tak nákupy. Celý restart mého šatníku pro mě byl díky Petře skvělou příležitostí pro upevnění vlastního stylu a zároveň získání nové inspirace pro jeho oživení. Hlavní benefit je pro mě u Petry, že nabízí službu klientkám, které během jednoho dne musí zastat hned několik rolí – chodí do práce, jsou maminkami, starají se o domácí mazlíčky, sportují a u toho všeho chtějí vypadat prostě skvěle, to vše Petra dokáže  zohlednit při tvorbě šatníku. Mě vytvořila šatník na míru, kde najdu věci pro každou příležitost, vše mohu pohodlně a jednoduše kombinovat a zároveň mi díky Petřině důrazu na kvalitu nakupovaných kousků poslouží jako základ na dlouhá léta. Vše je plně funkční a cítím se v tom krásná. Petra by jistě zvládla poskládat šatník i „velkým“
celebritám, pro mě je ovšem rozhodující, že dokáže vytvořit šatník pro mě – „obyčejnou“ ženu, která má omezený rozpočet a netouží po módních výstřelcích, které vypadají dobře, ale nedá se v nich pohodlně strávit ani hodina. Nebojte se i Vy najít s Petrou právě ten Váš styl.

Lucie Hořejší

Referentka, Finanční úřad Kladno, www.facebook.com/lucie.balounova.58

Moc se mi líbilo, že mi Petra poslala předem dotazník na vyplnění a tím poznala můj styl ještě než viděla můj šatník. Je jedna z nejmilejších lidí; rozumí tomu, co chci, dala mi několik různých návrhů, jak kombinovat outfity. Dostala jsem inspiraci a zároveň to Petra udělala zábavné. Moc děkuji!
Ariana Kyriaku

Studentka

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články