Petra Rusňáková specialistka na EFT a kineziologii, lektorka, koučka

Petra Rusňáková – specialistka na EFT a kineziologii, lektorka, koučka

EFT, kineziologie, odblokování, uvolnění traumat z podvědomí, live koučink, Stress Management Coach, kurzy EFT, kurzy kineziologie.

Osvoboďte se od traumat a žijte život naplno! Pomocí EFT a kineziologie vám pomohu objevit a zpracovat bloky a podvědomé programy, které brání vašim snům a cílům. Nabízím osobní konzultace, certifikované kurzy EFT a kineziologie.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, rodina, děti, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

Jihočeský kraj, online, Praha

Petra Rusňáková – specialistka na EFT a kineziologii, lektorka, koučka vás zbaví stresu a bloků

 

Jsem koučka, lektorka, specialistka na EFT a kineziologii.
V oblasti osobního rozvoje - poradenství - se pohybuji 20 let, z toho 15 let jsem na volné noze. Moji kineziologickou poradnu navštívilo 7 tisíc většinou vracejících se dospělých i dětských klientů.

Zaměřuji se na odblokování stresu u dospělých i dětí. Třešinkou na dortu jsou odbloky dětí od početí do pěti let, které děláme spolu s rodiči, zastupujících své dítě.

Během osobních konzultací pomáhám klientům s různými tématy ať už v oblasti duševního fyzického zdraví, psychiky. Častými tématy jsou problémy ve vztazích, pracovní a školní záležitosti. Společnými silami nalézáme a zpracováváme prvotní příčinu problému, životy se pak jako mávnutím kouzelného proutku mění k lepšímu. Prvotní situace má v sobě klíč k řešení problému. Přichází pak okamžitá úleva a možnost realizování změny.

Objevujeme traumatické, bolavé, konfliktní události ukryté v podvědomí, které drží kvantum zaseklé energie v systému člověka a následně energii uvolňujeme, stravujeme emoce, porovnáváme způsob uvažování, aby bylo člověku dobře. Když je člověk v kontaktu se svou moudrostí, nachází pro sebe nové způsoby chování, vyjadřování, objevuje svoji sílu, tvořivost, flexibilitu a problémy, které přišel klient řešit, mizí.

Největší odměnou pro mne je, když se člověk v poradně rozzáří s vědomím, že změny dělal sám, s poznáním jaké nekonečné možnosti transformace jako lidská bytost má. Lidé říkají: „WOW, změnil jsem, co jsem si myslel, že změnit nejde!"

A to vnímám jako své poslání, šířit povědomí o tom, jakou moc proměny disponujeme, jakou moc má lidský DUCH.

Mám hlubokou pokoru před jakýmkoliv lidským prožíváním. Bezpodmínečné přijetí jakékoliv lidské slabosti, je pro mne samozřejmostí, řekla bych terapeutickou nutností. Když mi lidé v poradně sdělují: „Tobě můžu říct všechno, jsem tu v bezpečí." nebo „Tohle jsem ještě nikdy nikomu neřekl.", je to pro mne potvrzením, že vstupujeme opravdu do hloubky, k těm nejvíce zastrčeným a nechtěným záležitostem a to mě opravdu těší. Takové změny stojí za to a pro klienty jsou obrovským návratem energie do života, návratem svobody v prožívání.

Pořádám také kurzy EFT - techniky emoční svobody, kineziologie PROMĚNY, na které Vás srdečně zvu. U obou metod jsou principy transformace velice zřejmé, prakticky proveditelné i pro začátečníky. Kurzy je možné využít pro auto-aplikaci, ale také pro pomoc druhým a to na profesionální úrovni. Kurzy jsou certifikované, sestavené dle mezinárodních stanov a metodiky.

Výzva k akci - Stáhni si manuál k EFT “Jak na emoce”
www.petra-rusnakova.cz

 

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články