Petra Štenková

Petra Štenková – mentorka a koučka pro královny

Mentorka, koučka, mindset, duše, limity, přesvědčení, průvodce, podpora, vztahy, podnikání, konzultace, meditace, rovnováha, síla, odvaha, probuď v sobě královnu, vztah k sobě, sebeláska, královna, mentoring, koučing, Mastermind, human design.

Jsem mentorka a koučka osobního rozvoje, průvodkyně pro ženy na jejich cestě. Pracuji s ženami, které v sobě chtějí probudit královskou esenci a být královnou svého života.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

Olomoucký kraj, online

Petra Štenková – mentorka a koučka pro královny vám pomůže probudit vaše dary.

 

Co dělám?
Vedu ambiciózní ženy, které se nebojí podívat na své stíny a chtějí pracovat na svém MINDSETU. Chtějí růst osobnostně i profesně, aby v sobě mohly probudit dary, které má každá z nás. Naše dary jsou většinou skryté pod přesvědčeními, které jsme vzaly za vlastní a ty nám brání žít naši pravou podstatu. Používám techniku NLP, zážitkové techniky koučingu, také práci s dechem a meditačními technikami.

Ženy semnou řeší vztahy (mezilidské, toxické), vztah k sobě, jak růst v podnikání a finance. Přichází si také pro podporu, pochopení a bezpečný prostor pro sdílení. Řešíme také to, co již není potřeba a neslouží našemu bytí. Přibližujeme se tímto víc a víc k rovnováze v životě.

Reference

Už dlouho se pokouším začít meditovat, moc mne to láká, ale nikdy jsem nebyla schopná, se dostat do meditačního stavu, i když jsem se snažila. Pak jsem přišla na Péťu a prošla s ní vedenou meditací, která byla naprosto úžasná. Pod vedením jsem byla schopná si vše vizualizovat a dostat se do krásného stavu bytí. Po meditaci mi Peťa vysvětlila, co mohou znamenat určité věci, které se mi během meditace zjevily.

Lucie Hermanová

Poradce pro výživu, www.luciehermanova.cz

Potkala jsem Petu po letech v době, kdy jsem to nejvíc potřebovala. V době, kdy jsem měla před svatbou a stala před velkým rozhodnutím… Zůstat v tom nefungujícím vztahu a stvrdit ho navíc sňatkem a nebo vykročit do neznáma a začít ve svých skoro 32 letech s 3 psíky od nuly… Strach mi tento krok nedovolil udělat, neměla jsem odvahu… S Peťou jsme se párkrát setkaly na konzultaci, popovídaly si, prožila jsem terapii na podporu odvahy a vedenou meditaci. U Peti se člověk dokáže plně uvolnit, volně přemýšlet nad různými situacemi, svými sny… Mnoho věcí si uvědomí… Peťa má neskutečný dar umět se nacítit a pomoct člověka přivést na tu cestu, po které sám chce kráčet. To, co dělá, dělá od srdce a to má obrovskou a krásnou energii a své kouzlo při terapii. Za mě největším zážitkem byla meditace. Vedené meditace mám moc ráda a i když byla tato meditace kratší, moc mi pomohla,
ráda na ni vzpomínám❤️a ještě jednou za ní děkuji.

Martina Čechová

Pedagog

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články