Petra Vacková energetické čistění

Petra Vacková – Vysokoenergetické čištění

Mentoring, dynamický koučink, načítání Akášických záznamů, dary duše, organizace a plánování.

Energetické načtení, čištění a léčení, ukotvení a posílení sebevědomí. Okamžitě vidím, kde je váš problém, co ho způsobilo, a vím, jak ho vyřešit. Moje obrovská nakopávací energie rozproudí tu vaši.

Další informace

Kategorie

terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online, Ústecký kraj

Rozhýbu vaši energii, vás i vaše podnikání 

 

Najdu vaši žábu na prameni.
Okamžitě vidím, kde je váš problém, co ho způsobilo a vím, jak ho vyřešit.
Společně odstraníme bloky, strachy, paniky a úzkosti, které vám brání žít život naplno v harmonii a radosti. Odvalíme kámen, který vás tíží a vy se nemůžete hnout z místa. V rámci sezení přepíšeme staré vzorce a nahradíme je novou energií, aby váš život plynul v lehkosti.

 

Mentoring

Moje silná dračí energie rozproudí tu vaši. Okamžitě vidím, kde je váš problém, co ho způsobilo a vím, jak ho vyřešit.

 

Koučink

Nalezení prvopočátku problému, vyřešení situace, energetické léčení.
Společně odstraníme bloky, strachy, paniky a úzkosti, které vám brání žít život naplno v harmonii a radosti. Odvalíme kámen, který vás tíží, že se nemůžete hnout z místa. V rámci sezení přepíšeme staré vzorce a nahradíme je novou energií, aby váš život plynul v lehkosti.

 

Načítání Akášických záznamů

Jejich prostřednictvím získáte informace, pochopení a směr, které vám budou užitečné a pomohou vám v další cestě za vaším opravdovým Já. Objevíte svoji úlohu v životě.

 

Organizace a plánování

Toto je moje silná stránka. Tady jsem doma. Naučím to i vás. Poradím, ukážu, vysvětlím. A hlavně rozhýbu. Jsem totiž akcelerátor.

 

S Petra Vacková – Vysokoenergetické čištění se můžete propojit v její fb skupině Jsem jaká jsem.

Reference

* Potřebujete vytrhnout z vaší provozní slepoty? * Potřebujete inspiraci a trochu (no, možná víc ) energie a nakopnutí? Tohle všechno vám přinese setkání s Peťou. Je to kombinace mentoringu, koučinku, práce s energií, čarování ale i praktických kroků na cestě k vašemu cíli. Pro někoho by Peťa mohla být moc rychlá, ale já tuhle energii miluju, protože v něčem jsem taky taková. A probudí to ve mně tu divošku, co proste chce a jde do akce. Takže Peti, moc ti děkuju a opravdu moc ráda doporučuju.
Hanka Burešová

Průvodkyně žen, www.hankaburesova.cz

Před časem zde Petra dávala nabídku pomoci řešení bloků a strachů v podnikání. Měla jsem to štěstí, že jsem byla Petrou vybrána a konzultace proběhla. Petra je energická žena a konzultace byla fakt mazec I když jsme nakonec podnikání moc neřešily, Petra mi neskutečně pomohla. Je pravda, jak sama řekla, že dokud nejsem v pohodě já, nemůže fungovat podnikání. A v době konzultace jsem měla docela problémy se synem. Díky Petře se nám vztah se synem o dost zlepšil, čímž jsem se dostala do větší pohody. Mimoto se mi povedlo z odporu k práci přejít na přijatelné, za což taky částečně vděčím Petře. Takže pokud řešíte nějaké bloky jak v podnikání či životě, neváhejte se obrátit na Petru. Stojí to za to.
Nikki Sapíková

Recyklované a zero waste šité výrobky, www.ninissew.cz

Setkání s Petra Vacková, bylo skutečně energickou záležitostí! Její dynamický koučink opravdu odpovídá názvu – o dynamiku nebyla nouze a celé setkání bylo svižné a neskutečně odsejpalo. Petra má velkou vnitřní sílu hýbat s věcmi, její energie je rychlá, nakopávací, má tah na branku, pojmenovává věci svými jmény… Krom skvělých uvědomění, která jsem během setkání s Petrou měla, přišlo mi, jako kdybych se připojila na „akční zdroj energie“, ze kterého jsem pak čerpala ještě několik dní… Potřebujete aktivovat a posílit sebe přílivem energie zvenčí, zkuste Petru, umí s tím pomoci!
Oksana Oksi

Průvodkyně osobním rozvojem, www.oksi.cz

Nedávno jsem využila nabídky paní Petra Vacková ke konzultaci ohledně rozjezdu podnikání i vnitřního nastavení. Paní Petra je velmi milá a vstřícná a energetická bytost plná síly a elánu. Aktivně s Vámi probere Vaši situaci a podá Vám svůj nestranný náhled a konzultaci situace. Jako bonus jsem se o sobě něco dozvěděla i z hlediska čínského horoskopu. Paní Petra mi pomohla urovnat myšlenky ohledně mé situace a poradila kroky, které bych měla udělat ke zlepšení svého mindsetu. Paní Petru doporučuji jako pomoc a podporu na Vaší cestě.
Daniella Nádherná

,

Petra je nakopávač energie, ale dokáže i zcela jasně vytáhnout a pojmenovat nějaký problém či příčinu. Je jasná, stručná, rychlá a přímočará, ale vy okamžitě a přesně víte, na čem jste. Nejen, že umí číst z Akášických záznamů, ale její koučovací-mentorský styl je velmi progresivní, dozvíte se z nich spoustu informací o sobě, které byste možná raději ani nechtěli vědět, ale to je právě vaše velká příležitost, jak se s Petrou posunout dál. Její služby jsou tedy pro ty, kdo opravdu chtějí a myslí svůj seberozvoj vážně a nemusíte se bát. Petra dokáže být i velice podpůrná i empatická, ale jen tehdy, když je třeba.

Radana Lazarová

Koučka, mentorka, www.radanalazarova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články