petra vystavelova - joga a terapie

Petra Vystavělová – jóga a terapie

Terapie, osobní rozvoj a jóga.

Nabízím terapeutické konzultace individuální , rodiče s dítětem a pro páry, nejen živá setkání, ale taky online. Pořádám semináře osobního rozvoje. Vedu živé i online kurzy ashtanga, vinyasa, hatha, hormonální a čakra jógy a pořádám jógové pobyty.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Pardubický kraj

TERAPIE

Poskytuju osobní konzultace, živě i online.

Více zde: https://www.anahatayoga.cz/terapie

 

Pomáhám lidem:

 • přijít na skutečnou příčinu potíží (najít semínko, ze kterého vyrostly)
 • najít nefunkční a destruktivní vzorce myšlení a chování
 • odhalit nevýhodné vztahové a energetické strategie
 • odkrýt a odhodit obranné masky
 • projít emocemi, které je blokují , aby konečně mohli začít dělat věci jinak

 

Témata, která pomáhám řešit nejčastěji:

 • vztah k sobě i k druhým
 • fungování v rodině
 • psychické i fyzického zdraví
 • seberealizace, práce a peníze
 • závislosti
 • nezvládání emocí
 • obtížné životní okamžiky
  (rozvody, vážná nemoc nebo úmrtí v rodině)

 

OSOBNÍ ROZVOJ

Pořádám terapeutické kurzy osobního rozvoje zaměřené na emoce, vzorce a strategie chování, práci s podvědomím. Zatím probíhaly offline, online verze se připravuje, bude dostupná na podzim 2021.

Více zde: https://www.anahatayoga.cz/terapie

 

JÓGA

Provozuji jógové studio ve Svitavách, kde probíhají živé jógové kurzy, lekce i semináře.

Učím styly ashtanga, vinyasa, hatha, čakra jóga a občas otevírám kurzy hormonální jógy.

Vedu online lekce jógy.

Pořádám jógové pobyty.

Více se dozvíte zde: https://www.anahatayoga.cz/joga

 

S Petra Vystavělová – jóga a terapie se můžete propojit i ve facebookové skupině Spolu v lásce - jóga, terapie a mindset

Reference

Na Petru jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem potřebovala najít pravdu, jakkoliv bolestná bude. Vděčím jí v podstatě za záchranu své dcery. Naučila mě, jak důležitá je autentická komunikace v rodině. Pomohla mi podívat se sama sobě pravdivě do očí, přijmout i tu zapomenutou část mě. Díky ní vím i, jaké to je, vnímat své tělo jako nejlepšího rádce. Zúčastnila jsem se i kurzu kineziologie, při němž jsem měla další a obsáhlejší příležitost poznat nepravdy, které si s sebou všichni nosíme. Petru doporučuji těm, kteří se nebojí, že o sobě zjistí pravdu a opravdu upřímně chtějí něco změnit.

Kateřina Čechurová

Podnikatelka, www.katerinacechurova.cz

Způsob jakým Petra pracuje je mi blízký, už kvůli tomu, že to není žádná těžká esoterika, ale jen práce s vlastními pocity a zasutými přesvědčeními. Neočekávám od terapeuta, že mě spasí a lusknutím prstu promění můj život v sen, právě naopak, očekávám, že mi ukáže kde sám k sobě nejsem upřímný, odhalí myšlenkové vzorce v kterých se motám v kruhu a pomůže mi tím vším najít cestu a odhodlání po ní jít. A přesně to to Péťa dělá a je v tom skvělá. Vím, že mě nenechá se nikde zbytečně motat, ale zároveň mi umožní abych to co potřebuju našel sám, abych to prožil a pustil.

Adam Kašpar

Malíř, www.adam-kaspar.cz

Konzultaci s Petrou jsem si vybrala proto, že mě na první pohled zaujala forma, kterou pracuje. Je to moc milá a profesionální žena, na začátku mi vysvětlila, co mě při sezení čeká, jak budeme postupovat, ptala se na mé zkušenosti a i na věci, které mě tíží. Díky Petře se mi povedlo najít kořeny svých strachů a vzteků a to mi pomohlo s nimi postupně pracovat a tím převzít zodpovědnost za své emoce, nekřičet pak zbytečně na děti nebo na manžela. Nejen že bych tímto ráda Petru doporučila dál, ale uvažuji, že budu sezení s ní opakovat, protože práce na sobě chci udělat ještě hodně.

Mgr. Jaroslava Vichrová

Učitelka na 2. stupni ZŠ, www.kouzlostastnemamy.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články