Petra-Vytvarova-Krausova-lektorka-herecka-vidante

Petra Výtvarová Krausová – Herečka, lektorka, vidanté

Sebeprezentace, strachy a bloky, mluva, seberozvoj, visibilita, autenticita, sebeláska a sebejistota, transformace, vědomý život, rétorika, konstelace.

Zbavím vás strachu z propagace. Naučím vás věřit si, improvizovat a s lehkostí se prezentovat. Používám konstelační principy, improvizační a šamanské techniky, kvantové pole, karty, reiki, vizualizace, afirmace, automatické psaní, metody EFT a SRT.

Další informace

Kategorie

fotografie, video, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, ruční tvoření, umění, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

Královéhradecký kraj, online, Středočeský kraj

Mým darem je síla a moudrost. Vidím do lidí, principů jejich chování a vnímám vše v souvislostech.

JSEM LEKTORKA
Učím lidi nebát se být vidět, překonat strach ze sebeprezentace, vnímat svoji jedinečnost, autenticky se projevovat, přijímat trému jako pomocníka, věřit ve svou sílu a umět ji využít.

JSEM HEREČKA
Naučím vás používat vědomě svůj hlas, mimiku i gesta, ukážeme si možnosti, jak druhé oslovit a zaujmout. Pomohu vám zbavit se sebedůležitosti a pocitů trapna, stát na jevišti svého života a hrát tam hlavní roli.

JSEM VIDANTÉ
Dokážu se napojit na energeticko- informační pole a objevit, co vás trápí nebo blokuje v práci či osobním životě. Vnímám hlas vaší duše, a také kdy si nevědomě nechcete něco přiznat. Vidím, kdy vaše tělo prozradí, že si nevěříte či máte strach.

Konstelačními technikami zvědomím, proč se vám v životě dějí určité události, opakují principy nebo přicházejí choroby či úrazy a nalezneme způsob jejich řešení.Podíváme se na stav vašich energetických center a naučím vás, jak s nimi pracovat.

Pomohu vám vyložit vaše sny – tedy pochopit informace od vaší duše a podvědomí.

Nabízím:

OSOBNÍ KONZULTACE
- Umění mluvit – kde se zabýváme hlasem, sebeprezentací, visibilitou atd.
- Umění žít – kde se věnujeme vašim podvědomým nastavením, zdraví či partnerskému životu

ONLINE KURZY
- Umění mluvit - kde se naučíte točit skvělá videa, posílíte svou sebelásku i sebehodnotu a zbavíte se strachů ze zviditelnění
- Improvizací k autenticitě – online sekání v úzkém kruhu, kde znovuobjevujeme hravost a lehkost, která vede ke kreativitě i k většímu poznání sebe sama

OFFLINE WORKSHOPY
- Transformační workshop- Intenzivní víkendové akce vždy zaměřené na konkrétní téma, kde do hloubky pracujeme se starými traumaty a pomocí konstelačních technik přepisujeme staré nefunkční
- Ženské kruhy – tematické odpolední akce, kde více poznáváme samy sebe, léčíme stará zranění a učíme se přijímat své temné stránky

S Petra Výtvarová Krausová – Herečka, lektorka, vidanté, se můžete propojit v její fb skupině Petra V.K. - Žijeme vědomě.

 

Nenechte si ujít její články na téma Jak zářit ve videích i v životě nebo Krok za krokem k větší sebedůvěře a lásce k sobě.

Reference

Po skvělé OSOBNÍ KONZULTACI a ještě lepším IMPROVIZAČÍM WORKSHOPU sem se u Petry přihlásila na kurz UMĚNÍ MLUVIT. Byl to jeden z nejlepších online kurzů, co jsem kdy prošla! Skvělá atmosféra, která podpoří a zároveň vyhecuje konečně vystoupit z komfortní zóny a ukázat světu co ve vás je. Zjistila jsem, že mluvit před lidmi mě vlastně baví, že natočit video není zas taková věda, že víc než být dokonalá je být autentická a že to prostě může být celé jedna velká zábava a to nejen pro mě, ale tím pádem i pro mé obecenstvo. Díky, Petro, bylo to transformační.
Daniela Machová

Kraniosakrální terapie/ koučink, www.znamyterapeut.cz/mokrovraty/machova-daniela

Petře moc děkuji za kurz UMĚNÍ MLUVIT. Je to nejlepší učitelka v mém životě. Díky ní jsem pochopila, že můžu být svá. Naučila jsem se nebát být vidět a točit videa. Milionkrát díky, už to zdravý sebevědomí stálo za to. TRANSFORMAČNÍ WORKSHOP byl fantastický, intenzivní a opravdu velmi transformační. Shodila jsem tam nejen některé své bloky, neživotná přesvědčení, která mi bránila žít v harmonii a stát ve své síle, ale dokonce i pár kilo. Cítila jsem ještě dlouho po workshopu, jak jednotlivá témata stále jednají a mění mou realitu k lepšímu. Nic lepšího jsem ve svém životě nezažila.
Petra Jurenková Di Calkan

Lektorka kosmetiky a leadership při budování organizací, www.woman21.com

S Petrou jsem absolvovala balíček 4 OSOBNÍCH KONZULTACÍ, které byly zaměřené na zlepšení mého projevu – správná artikulace, intonace, mimika, gesta, práce se strachem a trémou… jednoduše na vše, co je ke správné prezentaci potřeba. Společně jsme se však dostaly až do hlubokých vrstev niterných bloků, které můj projev negativně ovlivňovaly. Petra umí nastavit krásné zrcadlo. Jsem jí obrovsky vděčná, že mi pomohla najít cestu ke své vnitřní síle a vůli. Děkuji za vše.
Hana Janošek

Místostarostka obce

Do kurzu UMĚNÍ MLUVIT jsem se přihlásila, abych získala sebedůvěru při natáčení. Kurz je opravdu našlapaný, obsahuje teorii, praktické rady a cvičení a hlavně je maximálně praktický. Měla možnost denně natáčet videa a dostávat zpětnou vazbu, což mě vedlo k mnohým AHA momentům. TRANSFORMAČNÍ WORKSHOP byl báječný. Péťa se Soňou pro nás připravily krásný program, který upravovaly podle aktuálních potřeb účastnic. Děly se velké věci a přitom jsem se cítila po celou dobu velmi opečovaná. Šli jsme hodně do hloubky, ale vždy jsme se zasmály a lehkost, zábava a hra provázela celou naši transformaci.
Kateřina Marková

Tlumočnice vnitřního světa, parfémy se záměrem

Kurz UMĚNÍ MLUVIT byl krásný, promyšlený a profesionálně zpracovaný. Je to kurz s velkým přesahem, ve kterém se naučíte daleko víc, než jen mluvit na kameru. Je plný velkého množství informací, aha momentů, posouvá hranice a bortí strachy, pokud si to člověk dovolí a tu možnost využije. Já za něj moc děkuji, ještě dlouho budu vstřebávat, co ve mně otevřel…
Lucie Krausová

Farmaceutka, facilitátorka PSYCH-KO, masérka

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články