Radana Lazarova - spiritualni koucka a podporovatelka na ceste k vnitrni svobode

Radana Lazarová – koučka a podporovatelka na cestě k vnitřní svobodě

Koučování, načítání darů duše, využití plného potenciálu, bourání limitů, strachů a zajetých strategií chování, respektující výchova, nenásilná komunikace, podnikání v souladu s osobní unikátní energií.

Ve své službě Klíč k Tvé Duši vám představím postupně vaše jednotlivé dary, vaši unikátní energii duše. Někdy mi přijdou informace o tom, jak to mají vaši rodiče, odkud se vzaly vaše zranění, jak jsou s vámi v souladu vaše děti či partner. V Koučování si své odpovědi najdete sami a v Zázraku porozumění se naučíte nadhledu a pracovat s emocemi. Občas vás popostrčím k vykročení z vaší komfortní zóny, abyste mohli najít svůj směr a uplatnili své dary co nejlépe.

Další informace

Kategorie

koučování, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online, Plzeňský kraj, Slovensko

Jak by vypadalo tvé podnikání, kdyby bylo dokonalým odrazem tvé duše?

Jen si představ, že bys nahlídla do své nejniternější podstaty, spatřila svůj potenciál a uviděla důvody, proč jsi byla stvořená a jaké dary si neseš.

 

Mým velkým tématem je objevování potenciálu, darů duše u svých klientek, koučování vnitřních limitů a práce s vnitřním dítětem a toto téma ráda propojuji s nenásilnou a respektující komunikací. Spoluzaložila jsem komunitní školu, kde jsem částečně i jako průvodkyně dětí od 7 do 15 let, proto dobře vím, co je trápí, čím si prochází a jaké výzvy řeší jejich rodiče, ale i to, jak vést a být manažerkou větších týmů. Jak své znalosti a dary vnést do podnikání.

Mám dar moudrosti a jsem transformátor, tudíž dokážu vidět "až za roh" a odhalit nefunkční a zaběhlá přesvědčení, dostat se k jádru pudla, pojmenovat výzvu, podpořit a "nakopnout" člověka k realizaci svých přání a tužeb.

  • Jaké postupné krokybys volila, aby s tebou maximálně souzněly a vycházely z tvého nejvyššího potenciálu?
  • Jak bys žila, kdybys poznala svou holou a čistou podstatu, zbavenou nánosů svých přesvědčení a převzatých nefunkčních vzorců od rodičů, společnosti, které k tobě nepatří?
  • Jaké lidi, vztahy a příležitostiby sis do svého života přitáhla a které bys rovnou odmítla, kdybys věděla, jak to vypadá - být v souladu se svým nejvyšším já?

Protože když se mnou odhalíš, jak ten tvůj potenciál vypadá v celé své kráse, budeš už vědět, kam jít a co je tvůj cíl.

A to ti umožní rychlý růst, budeš se posouvat mnohem rychleji, budeš znát svůj směr a nebudeš hledat stále mimo.

 

Radana Lazarová – koučka a podporovatelka na cestě k vnitřní svobodě má tyto služby a programy:

Klíč k Tvé duši (načítání darů/potenciálu duše): https://radanalazarova.cz/klic-k-tve-dusi-5/

Zázrak porozumění (jak komunikovat s respektem, pracovat s emocemi a získat nadhled): https://radanalazarova.cz/zazrak-porozumeni-dopis-2/

Jak na vztahy s těmi nejmenšími (o výchově a komunikaci s malými dětmi): https://radanalazarova.cz/jak-na-vztahy-s-temi-nejmensimi-on-line-vstup/jak-na-vztahy-s-temi-nejmensimi-on-line/?setuser=1199

Koučování (balíček společných sezení, může i nemusí být navázáno na ty, kdo mají již načteny Dary duše a potřebují si jednotlivé oblasti života s nimi sladit): https://radanalazarova.cz/vitejte/me-sluzby-a-cenik/koucovani-a-podpora-na-ceste-k-vnitrni-svobode-balicek/

Pobyty (ženské pobyty, pobyt pro nezadané): https://radanalazarova.cz/vitejte/me-sluzby-a-cenik/zensky-pobyt/

Má FB skupina Tvůrkyní svého života: https://www.facebook.com/groups/tvurkynisvehozivota/?ref=bookmarks

Reference

Radana je člověk vnímavý, energický, otevřený a inspirativní. Od začátku mě oslovila svojí odvahou, lehkostí, energičností a svým nadšením pro to, co dělá. Koučuje, provází, naslouchá, respektuje a dokáže dávat prostor druhému při jeho vlastních procesech na jeho cestě sebezkoumání a poznávání. Při koučinku a konzultacích mám skutečný pocit spolupráce, nestaví se do nějaké výjimečné role, pozice gurua. Dokáže také přicházet s vlastním příběhem, nebojí se sdílet a zároveň dokáže dát prostor druhému, jeho příběhu, vhledům s respektem k širšímu poli, ve kterém všechno vzniká. Spolupráci s ní vnímám jako tvoření, vzájemné obohacování se a učení.

Při načítání darů duše jsem si připadala, jako bych dostala dárek. Dárek dlouho očekávaný, máte z něj obrovskou radost, baví vás, oslovuje vás, protože je to něco, co je vaše, co znáte, co si v sobě už dávno nesete s sebou. Je vám to tak blízké až vás to na druhou stranu může vylekat. První co mě napadlo a sakra, teď už se nebudu moc schovávat, „ hrát na sebe hry“. Teď je to, napsané, vyslovené a nejde tento dárek nepřijmout. Je to pro mě nástroj, cesta, jak žít smysluplný život. Jak? Čím, víc se mi daří v každodennosti realizovat potenciál své duše, tím víc radosti, lehkosti a svobody cítím. To se projevuje i ve vztahu k druhým lidem a k vnějšímu světu kolem sebe. Žiju svojí opravdovost a druhý lidi na to reagují např. radostí, inspirováním se, pomocí, vzájemností a svět kolem, život přináší příležitosti, jak jít dál kupředu v souladu se záměry, plány a vizema. Jinýma slovama, mozaika do sebe zapadá.

Tereza Vágnerová

Zahrady, přírodní a permakulturní pěstování, soběstačnost, žití v souladu s přírodou a respektem a láskou k přírodě...tvoření rukama, www.naroubence.com

Radana Lazarová je nejen žena s krásným a zvučným jménem, ale i skvělá bytost s neuvěřitelnou moudrostí a jiskrou v oku. Nebojí se využívat své dary a talenty k tomu, aby obohacovala lidi kolem sebe. Zároveň jim pomáhá objevit a pochopit jejich vlastní dary, aby jejich životní cesta byla jasnější, pochopitelnější a naplněnější. Čas strávený s Ráďou mi plynul s neuvěřitelnou lehkostí a pocitem porozumění. Měla jsem pocit, jakoby jsme se znaly celé věky. Dala mi lepší napojení a vhled sama na sebe. Lepší pochopení sama sebe. A za to ti Ráďo děkuji.

Jana Korolová

Fotografka, www.janakorolova.cz

Dostala jsem návod sama na sebe a hlavně povolení ho používat. Razítko, souhlas, potvrzení, že se mohu řídit sama sebou i přes pochybnosti, že je to hloupé, nehodí se to atd. Znát svoje dary mi pomáhá pomalu upevňovat svoje sebevědomí, důvěru v sebe a netrápit se názorem okolí. Mnohem více rozumím svému synovi V podnikání jsem se odvážila otevřít se nápadům, které jsem odmítala ze strachu, že… Pochopila jsem, proč jsem se občas cítila vyčerpaná i přesto, že dělám to, co mě baví. Mám návod sama na sebe, jak jinak a skvělé je, že funguje naprosto spolehlivě.

Michaela Patíková

Lektorka zdravotního cvičení a vědomého pohybu, www.michaelapatikova.cz

Radanu jsem poznala na společném kurzu a hned jsme si padly do oka. S Radanou jsem zažila mentorink, koučink i terapii přesně podle mé potřeby. Detailně mě vedla pro mě palčivou oblastí, abych uvolnila své tělo a na chvíli vypnula svou mysl. Prošly jsme společně vizualizaci mé duše. Navnímala jsem si, co potřebuje, jak ji více uvolnit a dosytit. Bylo to velmi výživné a úlevné. Radanu doporučuji všem, kteří chtějí postoupit dopředu, uvolnit již nesloužící postoje a objevit své nové funkční postupy.

Mgr. Andrea Šatopletová, ACC

Certifikovaná transformační koučka, systemická psychoterapeutka, mentorka, supervizorka, www.andreasatopletova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články