Renata otysova karmalog-pruvodkyne vasi karmou

Renata Otysová karmalog – průvodkyně vaší karmou

Karmalogie, karma, osud.

Zjištění příčiny mnohdy se opakujících překážek a problémů. Určení a rozkličování vaší karmy. Karmalogický rozbor data narození. Nalezení řešení.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Renata Otysová karmalog – průvodkyně vaší karmou, pomáhá lidem najít řešení v jejich složitých situacích, rozhodnutích a životních křižovatkách.

 

Karma - příčina a následek problémů, překážek v našich životech.
Karma - osobní, rodová, nepředaná, partnerská, finanční.

 

Rozbor data narození z hlediska karmy
- informace, které vám pomohou objasnit, pochopit a nasměrovat váš život.
- vaše přednosti, možnosti, životní cesty, překážky ,slabiny ( o kterých mnohdy ani nevíte)
- vztahy s dětmi, rodiči , sourozenci , spolupracovníky.
- partnerské vztahy, společné cesty, krize.
- finance.

 

KARMALOGIE JE O FAKTECH A ROZKLÍČOVÁNÍ VŠEHO, CO MÁTE NAPSÁNO V DATU NAROZENÍ.

 

Nenechte si ujít její článek na téma Co je to karmalogie.

Reference

Renatka je člověk, který mi pomohl spojit v mém životě spousty teček, které mi chvílemi připadaly jako rozsypané dílky puzzlí, z kterých jsem měla za úkol složit jeden velký obraz a musím s obrovskou pokorou a vděčností říci, že mi s tímto Renatka obrovsky pomohla … Určitě doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, že kráčí správnou cestou a směrem … Děkuji!

Markéta Baginská

Podnikatelka, www.marketabaginska.cz

Paní Renata je opravdu skvělá,upevnila mne tam kde jsem dlouho stála a váhala. Je až neuvěřitelné co se opravdu vše dá vyčíst z data narození ale hlavně jak to vše sedí. Konečně jsem spoustu věcí pochopila, proč se mi děly v životě.“Velmi doporučuji, její výklad je upřímný i když někdy bolavý… Děkuji vám Renato, za váš rozbor.

Petra Buroňová

, www.facebook.com/petra.buronova

Požádala jsem Renatku o rozbor a byla jsem velmi překvapená, jak z pár čísel lze do detailů vyčíst o člověku i to s čím se nikomu nesvěřil. Měla jsem problémy v manželství a čekala že příjde nějaká změna. Ze začátku jsem si řekla: „Jo, sedí to, ale……přece nepřekopám celý život?Takže jsem kdesi v sobě vykopala zbytky odvahy a poslechla .A teď? Ženská, která se zase směje od srdce. Dřív jsem se bála málem i zvednout telefon a komunikovat s lidmi, teď už nemám problém s ničím. Našla jsem cestu, sebedůvěru a těším se ze života. Renatko , díky za život, za normální život“.

Mirka Vohárková

Vedoucí prodejny, www.facebook.com/lemi.voharkova

Ráda bych poděkovala paní Renatce za její výklad. Obrátila jsem se na ni dvakrát a to vždy ve velice obtížné životní situaci a křižovatce. Vždy mi objasnila situaci, vysvětlila proč a z jakého důvodu se to děje. Šla do hloubky, měla se vším pravdu, jak se věci mají. Díky jejímu výkladu jsem udělala správná rozhodnutí. Tímto bych ji chtěla velice a srdečně poděkovat.

Ivana Dobešová

Manager, www.facebook.com/ivana.dobesova

Od Renatky jsem si nechala udělat rozbor, jako dárek pro oba mé rodiče, poslouchala jsem nahrávku doslova s otevřenou pusou a to hned ze dvou důvodů. V první řadě jsem vůbec nechápala, jak z pouhých čísel z data narození mohla vyhrabat tak přesné, detailní popisy obou mých rodičů a doslova
a do písmene je tak popsat. Líbilo se mi, že se s rozborem „nepárala“ a neříkala jen ty milý a hezký věci. Uměla i jasně a zároveň s taktem předat informace, co jsou náročnější a možná bolestivější na zpracování .Karmalogický rozbor bych upřímně doporučila a srdečně děkuju Renatce za její služby a pomoc.

Veronika Krátká

Modeling, www.instagram.com/vero_kratka/

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články