Sabina-Hrabovska-vyhledavac-spolecne-nahoru

Sabina Hrabovská – Markeťačka s přesahem

On-line marketing, mentoring, PPC reklama (Google Ads, FB Ads, Sklik), optimalizace a automatizace byznysu, tvorba webů, vizuální harmonizace webu ( UX/UI), SEO.

Marketing stavím kompletně na míru vám a vašemu projektu. Aby to tak bylo, chci vás poznat. Znát vaši situaci, vaše cíle i sny a třeba i jméno vašeho psa či kočky. Nečekejte všeobecné poučky, ale optimalizaci pro vás i váš byznys. Svým klientkám věnuji plnou pozornost i péči.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, copywriting, SEO, marketing, sociální sítě, reklama, web, aplikace

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Sabina Hrabovská – Markeťačka s přesahem je průvodkyně podnikatelek ve
světě on-line marketingu.

 

Pevné základy pro váš byznys, reklamu i prodej, tak zní mé motto.
Jsem markeťačka s duší obchodníka a okem kritika. S mojí plnou podporou se zaměříme na věci, které jsou funkční a vhodné právě pro vás a váš byznys. Vytvořím vám jedinečný byznys plán a naplánujeme akční kroky k vašemu cíli.

 

Byznys konzultace a dlouhodobá péče (balíčky)

Radost z raketově stoupajícího byznysu a marketingu co dává smysl?

Na konzultaci probereme váš podnikatelský záměr, cíl, kterého chcete dosáhnout a vaše aktuální nastavení i využívání marketingových kanálů. 

Nabídnu vám úhel pohledu klienta i zkušené marketingové specialistky a představím možnosti optimalizace.

Projdeme spolu váš web, marketing i nastavené procesy. Optimalizujeme vše a vybereme jen smysluplné a efektivní marketingové kanály. Ušetříme vám tím čas i peníze.

 

Vizuální harmonizace webu

Zhodnotím současný stav vašeho webu, jeho přehlednost, intuitivní propojení i texty a grafiku.

 • Řeknu vám, kde a proč klienti ztrácí svůj zájem a odcházejí či nedokončují objednávky.
 • Navrhnu optimalizace, aby klient webem proplul jako nebem a nakoupil.
 • Cílem je co nejjednodušší orientace klientů na vaší webové stránce.

 

Správa a optimalizace PPC reklam ( Google Ads, FB Ads, Sklik)

Správně nastavenou PPC reklamou vás posunu na přední příčky ve vyhledávačích.

 • Nejefektivnější metoda propagace s přesným cílením na ideálního klienta.
 • Dejte o sobě vědět vašim zákazníkům.
 • Buďte vidět na předních příčkách vyhledávačů.

 

On-line kurzy pro podnikatelky

Tvořím pro vás on-line kurzy, díky kterým se budete dobře orientovat nejen v on-line marketingu.
V přípravě:

 • Základní analýza klíčových slov
 • Jak na SEO pro podnikatelky
 • Analytika svépomocí

 

Tvorba webů

Pomohu vám s výběrem hostingu, registrací domény i samotnou tvorbou webu.
Vytvořím vám na míru:

 • informační architekturu webu
 • kostru webu
 • kompletní web.

Reference

Chcete se posunout? Rozhodně si objednejte konzultaci. Pěkný den, píšu dnes doporučení a referenci na úžasnou Sabinu Hrabovskou a její marketingové poradenství. Sabi je skvěle připravená, má nastudované jak Vaše stránky fungují, jak se zobrazují na netu, vše, co se týká fb i ostatních kanálů, kde působíte. Má skvělé tipy a postupy, jak dosáhnout vývoje a většího dosahu. Vše velmi přehledné a srozumitelné. Je velmi ochotná, v případě potřeby, tak ráda znovu vysvětlí a nabídne další nápady. Jsem moc spokojená a děkuji za velmi příjemný rozhovor. Pokud se volíte posun i vy, tak jí rozhodně piště o konzultaci.

Klára Berkovcová

Zakladatelka Energetické školy, www.energetickaskola.cz

Chtěla bych tu veřejně moc poděkovat Sabina Hrabovská. Domluvit si konzultaci u Sabiny byl ten nejlepší nápad za poslední roky. Už pár let vyrábíme produkty pro děti, o který je velký zájem. S rostoucí konkurencí jsme však začali pociťovat, že se vytrácíme z povědomí klientů. Uvědomili jsme si, že je potřeba věnovat větší péči propagaci a provést kompletní úpravu webu. A pak jsem uviděla nabídku Sabiny. Zaujala mne svým vystupováním, jednáním i svými znalostmi. Teď můžu na rovinu říct, že to byly zatím nejlépe investované peníze
do podnikání. Sabina předčila všechna má očekávání. Dokáže se vám přizpůsobit, reaguje pohotově na všechny vaše otázky i potřeby. Pokud něco není možné realizovat, hned hledá nové řešení a možnosti. Věnuje velkou péči přípravě, což mne velmi mile překvapilo. Tolik  informací, které si musela předem zjistit, prozkoumat trh apod. muselo stát velké úsilí. Navíc jednání s ní je velmi příjemné, dokáže povzbudit i poradit. Díky Sabině máme nyní nový, lépe fungující web. Navíc nám doporučila i marketingové strategie, které
aplikujeme.

Lucie Skácelová

Majitelka obchodu, www.skaverka.cz

Milé ženy, možnost online setkání pro probrání záležitostí kolem nastavení webu bylo se Sabinou Hrabovskou ve výsledku velmi přínosné. Věděla jsem, že některé
záležitosti bude potřebné změnit, ale nečekala jsem tolik informací. Sabina byla připravená, měla trefné poznámky, nápady na vylepšení. Jsem ráda, že jsem do konzultace šla, pomohla mi se posunout dále, uspořádat si priority, zjistit profi pohled, co zákazník vnímá když přichází na naše stránky webové, co potřebuje vidět, jak jej nasměrovat. Stránky máme částečně upraveny a ještě nás čekají další kroky.

Hanka Procházková

Majitelka agentury, www.vseprochuvy.cz

Dozvěděla jsem se mnohem víc informací, než jsem vůbec očekávala. Setkání se Sabina Hrabovská bylo pro mě opravdu hodně inspirativní. Dozvěděla jsem se mnohem víc informací, než jsem vůbec očekávala, ale přitom jsem se překvapivě necítila zahlcená. Bylo znát, že Sabina věnovala opravdu spoustu času pečlivé přípravě a poctivě si prostudovala a zkušeným okem zhodnotila každý jednotlivý kousíček mého webu, stránek na sociálních sítích i osobního profilu. A nejen to, nahlédla i za to “co je vidět”. Dostala jsem opravdu hodně konkrétních, ale velice podnětných rad. Sabina mi vždy danou věc vysvětlila, trpělivě odpovídala na moje doplňující dotazy a pak počkala, až si vše zapíšu. Skvělé je také to, že je u ní možnost následného callu, pokud by člověk zjistil, že třeba trochu pozapomněl, jak něco bylo myšleno nebo si s tím prostě nevěděl sám úplně rady. Některé změny jsem udělala ihned, jiné budu zapracovávat postupně. Ale vše z toho, co mi Sabina poradila, mi vážně sedí. U některých rad jsem si řekla: “No jo vlastně, proč mě tohle nenapadlo, to je super.” A u jiných zase naopak třeba: “Ty jo, tohle jsem ani nevěděla, že vůbec jde a přitom mi to teď fakt dává smysl.” S některými markeťáky má člověk pocit, že jejich rady jsou tak nějak obecné. Jo něco z toho je fajn, ale něco vám vlastně vůbec nesedí, je vám to tak trochu proti srsti a musíte si z toho vyzobávat to svoje. Se Sabinou je to jinak.
Je to všechno úplně komplet na míru a sedí to jak pr.. na hrnec.  Já osobně jsem ve výběru lidí, kteří mi mají radit, dost náročná.
Se službami Sabiny jsem ale opravdu spokojená a moc jí doporučuji. Takže pokud potřebujete poradit s webem, sociálními sítěmi, propagací a vším tím okolo marketingu (ať už jsou to ty viditelné nebo skryté a technické věci, nebo cokoli jiného, co se toho týká) a chcete opravdu hodně osobní přístup, obraťte se na Sabinu. A mimochodem, je moc milá a příjemná Sabi ještě jednou děkuju.

Lucie Kronďáková

Malířka a masérka, www.meditart.cz

Sabi, mnohokrát děkuju za konzultaci! Jsem začínající podnikatelka, která je webem a věcmi okolo naprosto nepolíbená a tudíž nevím, kde, co a jak řešit. Dostala jsem během hodiny naservírováno na zlatém podnose to, co bych googlila několik hodin, možná i dní. Vím, na co se teď zaměřit, aby to splňovalo to, co to splňovat má, nehledě na skvělé tipy a rady, jak to zrealizovat. A ta krásná energie, kterou do toho Sabina dává mě odzbrojila. Čistá, upřímná, jasná, citlivá a zároveň napojená na Vás. Děkuji a vřele doporučuju, byla to skvělá hodinka s velikým přínosem.

Terka Tománková

Lektorka pro osobní i duchovní rozvoj

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články