Sabina Smékalová Česko-italská virtuální asistentka

Sabina Smékalová – Česko-italská virtuální asistentka

Virtuální asistentka, administrativa, zákaznická podpora, správa sociálních sítí, korektury, přepisy, překlady.

Pomůžu vám s rutinou, bez které se neobejde žádné podnikání, ale která většinu podnikatelů frustruje. Zaměřte se na to, co vám dává smysl a co vás opravdu baví. Když se budete věnovat pouze zóně svého génia, vaše podnikání poroste a dostane zcela nový rozměr. Rozhodněte se investovat do sebe a svého podnikání a neztrácejte čas tím, že budete dělat věci, které vám nic neříkají.

Další informace

Kategorie

delegování, virtuální asistence

Lokalita

online

Sabina Smékalová – Česko-italská virtuální asistentka je tady pro vás a vaše podnikání.

 

Zaměřuji se na administrativní a zákaznickou podporu podnikatelů, firem a startupů v češtině a italštině.

Mezi mé služby patří také správa sociálních sítí (publikování již vytvořených příspěvků a reakce na zprávy/komentáře), kontrola gramatické a stylistické správnosti textů (příspěvků na sociální sítě, dokumentů, e-mailů, smluv, newsletterů,...), přepisy audia/videa/textu a překlady z/do italštiny.

Jako asistentka s více než šestiletou praxí mám bohaté zkušenosti v oblasti administrativy a v komunikaci s klienty, dodavateli a třetími stranami, které jsem nabyla v různých sférách – od právní, přes zdravotnickou, až po investiční. Mimo jiné dlouhodobě spolupracuji na projektech Univerzity Karlovy.

Nabízím výbornou znalost českého jazyka a gramatiky, časovou flexibilitu, proaktivitu a profesionální přístup. Samozřejmostí je samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost.

Pokud se chcete dozvědět více o mně nebo mých službách, navštivte můj web.

Reference

Děkuji Sabině za její profesionální a rychlou práci. Oceňuji
její rychlost, ochotu a kvalitu provedení. Ráda její služby virtuální asistentky využiji i v budoucnu.

Petra Palazzo Vodičková

Autorka projektu 10 Life Skills, www.10lifeskills.cz

Se Sabinou spolupracujeme dlouhodobě a máme s ní skvělou zkušenost. Podílí se na našich projektech a zpracovává různé typy anotačních úloh, jako byla například sumarizace schůzek. Sabina pro nás zpracovala více než 300 hodin meetingů v češtině a angličtině. Jejím úkolem bylo provádět přepisy schůzek, vytvářet a kontrolovat zápisy, sjednocovat přepisy schůzek s korespondujícími zápisy a další související činnosti. Sabinina práce je rychlá, efektivní a velmi precizní. Její nasazení opravdu oceňujeme. Bez její pomoci bychom si jen stěží dokázali představit dokončení našeho projektu.

Mgr. Anna Nedoluzhko, Ph.D.; doc. RNDr. Ondřej Bojar, Ph.D.

ÚFAL MFF UK, www.ufal.mff.cuni.cz

Ráda bych vyjádřila své uznání virtuální asistence Sabině za její pečlivou práci při přepisu nahrávek koučovacích rozhovorů, které potřebuji k mezinárodní certifikaci ICF. Sabinu vnímám jako profesionální, efektivní a spolehlivou pomocnici. Její schopnost rychle a přesně přepisovat nahrávky, i ty s nízkou kvalitou zvuku nebo s více mluvčími, je pro mě velkým přínosem. Sabina je velmi flexibilní a je schopna reagovat na mé požadavky či změny v plánu. Její komunikační dovednosti, empatie a ochota pomoci při řešení problémů jsou důležité hodnoty pro úspěšné dokončování úkolů a projektů. Virtuální asistentku Sabinu mohu vřele doporučit každému, kdo hledá tu pravou pomocnou ruku pro své projekty a rozvoj svého podnikání. Její profesionální přístup, efektivita, získané dovednosti i ochota učit se novým věcem jsou zárukou vaší spokojenosti a úspěchu.

Ing. Miluše Lusková

Koučka a mentorka, www.studioagape.cz

Perfektní spolupráce, rychlá komunikace, vstřícný a proklientský přístup a skutečný přehled v oboru. Spolupráci se Sabinou mohu jedině doporučit!

Mgr. Mgr. Bc. Rudolfína Duxová

Autorka projektu Rodina je IN, www.rodinajein.cz

Využila jsem službu Sabiny na korekturu mého magnetu
– e-booku. Sabina je profesionál i přes technické problémy z mé strany se mi snažila pomoct a výsledek korektury je perfektní. Je skvělé mít člověka, který zkontroluje, co vy jste četli už 10x a stejně jste chybu nenašli a nehledě na to, že Sabina opraví i celkovou textaci, text pak plyne a moc hezky se čte. Korektura byla brzy hotová a protože e-booky tvořím často, určitě tuto službu od Sabiny znovu využiji. A až budu potřebovat VA, tak Sabina je jasná volba. Děkuji.

Kateřina Teplá

Ajurvéda, www.katkatepla.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články