Slávka Turková

Slávka Turková – ženské kruhy&meditace

Ženské kruhy, dynamické ženské meditace, Mohendžodáro, spontánní tanec, rituály, mystérium ženství, ženskost, krása, síla, autenticita, tvořivost, sebevědomí, ženské sdílení, ženská sounáležitost, sesterství, dosycení ženské energie, ženské aspekty, vnitřní žena, ženské potřeby, bezpečný prostor.

Zvu vás k setkání a sdílení v bezpečném prostoru ženských kruhů, na intenzivní workshopy, které vám pomohou zvládnout životní výzvy nebo na transformační semináře spojené s prožitky konkrétních ženských aspektů. Můžeme se potkat i jen ve dvou.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

online, Praha

Ženské kruhy, semináře a workshopy, dynamické ženské meditace Mohendžodáro

Podporuji a inspiruji ženy při objevování a projevování vlastní tvořivosti, síly a autenticity. Dokážu se snadno nacítit na vaše potřeby a vytvořit příjemný a bezpečný prostor, v němž vám umožním uvidět a prozkoumat různé aspekty vás samotných a vyčistit případné bloky, které vám brání v naplněném a radostném životě.

Společně se můžeme potkat, (vy)ladit a dosytit ženskou energií na ženských setkáních, která organizuji, anebo při individuální práci 1-1.

 

Se Slávka Turková – ženské kruhy&meditace se můžete propojit v její fb skupině Ženské sdílení.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články