Tereza Hercíková - webdesign a propagace podnikání

Tereza Hercíková – webdesign a propagace podnikání

Tvorba webů, webdesign, Worpress, DIVI, úprava webů, správa e-shopů, grafika, reklamní tiskoviny, e-book, copywriting, SEO, Google Analytics.

Tvořím weby, které jsou promyšlené, splní váš cíl a vhodným způsobem podpoří vaše podnikání. Základem je správná struktura, obsah přizpůsobený uživatelům a intuitivní fungování webu. Ráda vám pomůžu s propagací vašeho podnikání v online i offline prostředí.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, grafika, ilustrace, branding, web, aplikace

Lokalita

online, Pardubický kraj, Praha, Středočeský kraj

Tereza Hercíková – webdesign a propagace podnikání rozzáří váš byznys

 

Jsem webařka a baví mě i marketing. Ráda se podílím na smysluplných projektech a mým cílem je, aby vytvořený web doplnil a podpořil vaše podnikání.

Potřebujete vytvořit online vizitku, firemní web či e-shop? Nabízím vám 20minutovou konzultaci ZDARMA.

Nezávazně probereme probereme vaše představy, následně navrhnu vhodné řešení webu pro váš byznys… a třeba web vypustíme do světa společně. 🙂

 

TVORBA WEBU
K tvorbě webu přistupuji komplexně, protože chci, aby vám spuštěný web přinesl co nejvyšší užitek a splnil požadované cíle. Během procesu tvorby webu věnuji mimo jiné pozornost i níže uvedeným činnostem.

  • Architektura webu - společně zjistíme cestu zákazníka.
  • Obsah webu - na každé stránce zajistíme, aby uživatel našel jednoduše a rychle informace, které hledá.
  • Testování webu - než web vypustíme do světa, snažím se vychytat všechny mouchy.
  • Sledování života webu - dle potřeby bude možné na webu sledovat návštěvnost, chování uživatele a další metriky.

 

SPRÁVA WEBU
Po spuštění webu je vhodné o něj pečovat i nadále. Pravidelnou údržbou wordpressového webu (aktualizace, zálohování) se sníží riziko jeho nefunkčnosti.

 

WEBOVÉ ÚPRAVY
Máte hotový web a potřebujete jej doplnit o aktuální informace? Ať už se jedná o rozšíření nabídky služeb, aktualizaci ceníku, úpravu produktu na e-shopu nebo jakékoli jiné změny, můžu vám s tím pomoci.

 

PROPAGACE PODNIKÁNÍ
Podnikatelům pomáhám s tvorbou reklamních tiskovin (letáčky, skládačky), produktových katalogů, vizitek i grafických návrhů bannerů a roll-upů.

Vytvořím vám podklady pro prezentaci vašeho podnikání a oslovování potenciálních zákazníků během osobních setkání, společenských akcích apod. A pokud potřebujete pomoci s online propagací, ráda vám zpracuji blogové články i grafiku pro web a sociální sítě.

Reference

Spolupráce s Terezou byla jednoduše perfektní. Sama
přišla s návrhem webu; jeho grafickým rozhraním i funkčními prvky. Jakýkoliv můj požadavek na úpravu ihned splnila, navíc mnohdy nabídla ještě elegantnější řešení, než o jakém jsem uvažoval. Rychlá a vstřícná komunikace byla naprostou samozřejmostí, celkově oceňuji hlavně její smysl pro detail a obecně profesionální, přesto přátelský přístup.

Lukáš Štěrovský

Šéfredaktor a spisovatel, www.dablovozlato.cz

Spolupráce s Terezou je výborná. Již na první schůzce nás mile
překvapila, jak rychle se díky svým trefně cíleným dotazům a také smyslu pro detail zorientovala v zadaném požadavku. Komunikace z její strany byla vždy vstřícná. Tereza je spolehlivý a prokativní člověk a navrhuje efektivní způsoby propagace našich produktů. Svým přístupem vytváří klidnou atmosféru celého tvůrčího procesu. Výsledkem její práce je přehledný a promyšlený web. Proto jsme se domluvili na další spolupráci, a to na správě sociálních sítí a realizaci dalšího projektu. Naše velká spokojenost, vřele doporučujeme!

Ondřej Šrámek

Jednatel společnosti CS Billiard s.r.o., www.zahradnikuzelky.cz

Spolupráce s Terkou na tvorbě webu byla skvělá. Pro potřeby
spisovatelských stránek bylo nezbytné spousty různých komponent zkombinovat do funkčního organického a přehledného celku. Prošli jsme všechny možnosti toho, jak web poskládat, a Terka udělala několik návrhů, z nichž jsem si jen vybral. Vše pak bylo na ní. Ochotná, nápaditá a naprosto profesionální, včetně dodržování deadlinů. Pokud by chtěl někdo moderní design šitý na míru jeho představám, u Terezy vše dostane.

Vojtěch Záleský

Literární redaktor a spisovatel, www.vojtechzalesky.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články