Tereza Tomanová

Tereza Tomanová – webdesignerka

Web, tvorba webu, návrh webu, správa webu, Wordpress, DIVI, Elementor, SimpleShop, Mailerlite, členské sekce, SEO, Google Analytics, cookies, webová šablona.

Vytvořím vám kvalitní web, který je funkční, přehledný a skvěle vás prezentuje. Mým cílem je, aby web byl vaše radost, klíč k vysněným zákazníkům a pracoval pro vás. Vyřeším jakýkoliv webový problém, stačí napsat a ten nejtěžší krok je za vámi.

Další informace

Kategorie

grafika, ilustrace, branding, web, aplikace

Lokalita

online, Plzeňský kraj, Praha

Tereza Tomanová – webdesignerka vám vytvoří web na míru.

 

Máte jen pár vteřin na to zákazníka webem zaujmout. A já vím, jak na to.

Na problémy a výzvy se díky bývalé kariéře vědkyně dívám analyticky a pečlivě, ale zároveň jsem empatická a kreativní. Při spolupráci se mnou máte jistotu, že se vžiju do vašeho problému a pak ho s přesností vyřeším.

 

Tvorba webu

Weby dělám na WordPressu pomocí nástroje DIVI nebo Elementoru, aby pro vás byl hotový web snadno upravitelný. Zařídím vše, co je potřeba. Výsledný web bude rychlý, zabezpečený, responzivní a bude mít nastavené základní SEO. Můžu vám také nastavit Google Analytics, MailerLite, SimpleShop a členské sekce nebo nainstaluji cookies lištu. Domluvme si nezávaznou bezplatnou konzultaci.

 

Správa webu

Ať už potřebujete pravidelnou nebo jednorázovou správu webu, jsem tu pro vás.

 

Instalace DIVI šablony a základní technické nastavení

Chcete si web udělat sami, ale nejste si jistí, jak se do toho vlastně pustit? Využijte mého know-how a nechte si pomoc s tím, na co se necítíte. Vytvořím vám čisté plátno, kde můžete začít tvořit nebo rovnou nainstaluji šablonu, kterou si upravíte podle svého vkusu. Můžete vybírat i z mých webových šablon.

 

Webová konzultace

Cokoliv potřebujete probrat ohledně webu. Napište mi a vyřešíme to.

Ukázka z portfolia

Portfolio Tereza Tomanová
Tereza Tomanová portfolio
Portfolio ukázka Tereza Tomanová

Reference

Vyjadřuji velkou vděčnost Terez a jejímu webovému umu. Terez mi poradila s věcmi, u kterých jsem tápala. Taky mi vyřešila několik dalších problémů, na které jsem nestačila (a ani stačit nechci). Terez je moc milá a šikovná, se vším poradí, všechno udělá. Takže pokud potřebujete pomoc s webem, určitě se na Terezku obraťte, stojí to za to.

Hanka Burešová

Průvodkyně žen, www.hankaburesova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články