vendula-benes-designerka

Vendula Beneš – Designérka udržitelné módy

Pratelný papír, veganská kůže, slow fashion, ekologie, designovka, udržitelná moda, udržitelný život, minimalismus.

Design módních doplňků z pratelného papíru / veganské kůže a designové oblečení v malých seriích jako SLOWFASHION. Blog o udržitelném životě, upcyklaci, ekologii, minimalismu, architektuře a designu.

Další informace

Kategorie

krása ženy – móda, šperky, vizáž, ruční tvoření, umění

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Navrhuji a produkuji módní doplňky z pratelného papíru alias veganské kůže. Navrhuji designové oblečení v malých seriích ve SLOWFASHION stylu.

Mám blog, kde zkušenosti z architektonické brandže propojuji s udržitelným životem, upcyklací, ekologií. Zde mám e-book zdarma na šití udržitelné tašky a další typy jak praktikovat udržitelný život lehce v duchu minimalismu.

 

Vendula Beneš – Designérka udržitelné módy je také na Pinterestu.

Reference

Nedávno jsem si u Venduly objednala dvě sady košíčků na drobnosti v pudrově růžové a zlaté barvě. Oproti mým původním plánům, ale nepřistály nikomu pod stromečkem, obě sady jsem si musela nechat! Jsou neuvěřitelně hezkým doplňkem interiéru – u nás koupelny a dětského pokoje. Do zlatých jsem ukryla kosmetické produkty a fén. Růžové jsem věnovala dceři, která si do malého ukládá vlasové doplňky, ve velkém má pelíšek oblíbený plyšák. Materiál je přiměřeně tuhý, takže košíčky drží tvar i prázdné. Líbí se
mi jeho struktura, která připomíná kůži, přitom je ale šetrnější a rozložitelný.

Veronika Okibača Adamcová

Grafička brandová, www.brandstylist.cz

Krásný design, kvalita a dlouhá výdrž. To je to, co hledám u oblečení a doplňků. Vendy kabelka je úžasná a vlastnosti pratelného papíru, který vydrží vše, mě naprosto nadchly! Navíc Vendy do tvorby vkládá podporující energii, kterou cítíš při každém nošení. A to je naprostá pecka. Těším se až si od ni pořídím i další barvy kabelek.

Bára Severin

Módní návrhářka, www.baraseverin.eu

Pokud hledáte čarodějku v oblasti tašek, tak jednoznačně doporučuji Vendulu, majitelku OMform. Čeho si nejvíc cením na jejich slušivých taškách je, že jsou takřka ze 100% z udržitelných zdrojů. Tašky jsou pro všechny ženy, které chtějí mít doma originál výrobek, je pro ně důležitá ekologie a chtějí mít ke svému oblečení šmrcovní kabelky, které mají styl.

Pavlína Vašátová

Koučka a kariérový poradce, www.pavlinavasatova.cz

Mám ráda minimalistické oblečení a k tomu doplňky, které jsou jiné, výjimečné. Prostě nádherné designovky od lokálních tvůrců. Náušnice mi padly do oka na první pohled. Krásný doplněk, který rozzáří každý outfit. Líbí se mi možnost přidávat a odebírat jednotlivé díly dle potřeby. Můžu je tedy využít pro více kombinací. Jsou lehké, ale zároveň je materiál dostatečně odolný, aby přežil i kruté zacházení naší dvouleťačky.

Sandra Čermáková

Marketing a branding, www.sandracermakova.cz

Vendy mi vyrobila náušnice přesně podle mých představ! Trochu kratší než běžně vyrábí a stejně úžasné . Od té doby je nosím nejčastěji – náušnice pro všechny příležitosti . A navíc jsem dostala v balíčku bonusové překvapení. Díky!

Lucie Machutová

Kontaktní rodičovství, www.luciemachutova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články