Vyhledávač – kategorie

Copywriting, SEO

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Ing. Markéta Parýzková webdesign, online marketing
SEO, Google Analytics, webdesign, byznys strategie. Web, který plní váš cíl. Nechám váš web zářit ve vyhledávačích. Vyladím váš web pomocí SEO auditu. Pomohu vám být vidět online, díky komplexnímu pojetí online marketingu.  Provedu vás online světem, od webu až po Facebookovou reklamu. Se mnou vás online marketing začne bavit.
Bc.Jana Fejtková - Webařka, kartářka, vidanté
Wordpress, tajemný svět karet, svět karet, výklady karet, jf-copy-web, IT podpora, tvorba webu, web, texty. Jsem virtuální asistentka, webařka, copywriterka i kartářka. Láskyplně tvořím weby i texty. Propojím cokoli s čímkoli – tj. web/eshop s externími systémy. Pomocí karet navedu klientky zpět na cestu k sobě. Vnáším světlo do temnoty.
petra-vickova-vyhledavac-spolecne-nahoru
Copywriting, psaní textů, texty pro web, landing page, prodejní stránka, magnet, copyediting, marketing, konzultace, branding. Společně vytvoříme texty, které promění vaši online vizitku ve strategický web, a vaši prodejní stránku naučíme prodávat. Najdu váš komunikační styl, texty získám důvěru a z tichých pozorovatelů udělám nadšené kupující. Staňte se královnou své digitální říše a přitáhněte si srdcové klienty.
anna pirova-copywriterka
Copywriting, online, marketing, podnikání, online podnikání, texty, obsahový marketing, e-mailing, strategie, kampaně, mentoring, podpora podnikání, blog, branding, SEO, správa sociálních sítí, prodej. Copywriting, marketing, plánování prodejních strategií a kampaní je mou vášní. V online světě jsem doma a ráda k sobě pozvu i vás. Probudím vaše podnikání a nasměruji ho na úspěch. Vymyslíme vše tak, aby vás podnikání bavilo i slušně živilo.
kristyna-makova-konzultantka-obsahoveho-marketingu-a-tvurkyne-strategii-prace-s-vasim-obsahem
Obsahový marketing, content marketing, obsahové strategie, konzultace, tvoření obsahu. Konzultuju témata obsahového marketingu. Tvořím strategie, které vám pomáhají smysluplně a udržitelně pracovat s obsahem tak, aby podpořil vás, vaši značku a vaše prodeje. Ukážu vám, jak díky práci s obsahem pečovat o klienty. Díky on-line programu, který jsem vytvořila, si můžete základ strategie vytvořit i vy sami.
Sabina-Hrabovska-vyhledavac-spolecne-nahoru
On-line marketing, mentoring, PPC reklama (Google Ads, FB Ads, Sklik), optimalizace a automatizace byznysu, tvorba webů, vizuální harmonizace webu ( UX/UI), SEO. Marketing stavím kompletně na míru vám a vašemu projektu. Aby to tak bylo, chci vás poznat. Znát vaši situaci, vaše cíle i sny a třeba i jméno vašeho psa či kočky. Nečekejte všeobecné poučky, ale optimalizaci pro vás i váš byznys. Svým klientkám věnuji plnou pozornost i péči.
veronika tomasova - copywriterka a pruvodkyne online podnikanim
Copywriting, online marketing, psaní textů, prodejní stránka, facelift prodejní stránky, landing page, webové stránky, texty k Facebook reklamám, konzultace, přechodový rituál do role podnikatelky. Mám 10 let zkušeností s psaním, jsem autorkou knihy a miluju copywriting a online marketing. Jsem expertka na prodejní stránky a vytvořím vaší prodejce výstižnější texty a přehlednější strukturu. Píšu i texty k Facebook reklamám a landing page.
Preloader